Kávovar Tasimo

caspino
26. dec 2015

prosím poradte mi dostali sme kavovar Tasimo na vianoce ako to funguje? mame dolce gusto a tie dvojzložkove kavy kde ide aj kapsula mlieko ak kapsula kava ide to v takom poradi ze prva ide kapsula mieko a potom kavova kapsula mlieka neviem to nikde najst v navodoch dakujem a este mi prosim poradte ktore kavy su fajn?

kengurica
26. dec 2015

No v prvom rade, dolce gusto do Tassima nepasuju.Do Tassima idu Tassimo kapsule. A v podstate je jedno, v akom poradi,ale ja davam najprv kavu, potom mlieko. Mam ho 3 roky, a uz by som si viac nic kapsuloveho nekupila.....ale ved darovanemu konovi na zuby nepozersaj 🙂

caspino
autor
26. dec 2015

Ano dakujem to viem ze nepasuju z dolce gusta do tasima ja som dostala aj kapsule tasimo len to ma zaujima ci to funguje tak ako peiw dolce Ze najprv mlieko a potom kava (kapsule)

8291
26. dec 2015

Je to jedno v akom pordi to tam dáš.a tiež by som už kapsulovy nechcela.neviem načo som si ho aj kúpil je som mala presso stroj.niet nad normálne klasické presso,kapučino si vieš urobiť aj na presso stroji a taktiež aj latte.neviem kde som mala hlavu😁 lebo mne celkove jacobs káva nechutí pripada mi kysla a tassimo ma jacobs kavu🙈.ja som ho nakoniec tresla na chatu.a kapsule sú fakt drahe málokedy sú niekde v akcii zeby sa oplatili.

caspino
autor
26. dec 2015

Tak mna keby sa opytali tiez by som nechcela nakoľko nakolko ma dolce uz 5 rokov a využivame ho slávnostne len na kapucina ci latte

zabka788
19. okt 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

tiež by som už kapsulový nechcela. teraz zháňame niečo nové, plne automatický kávovar ideálne

ester851
23. okt 2019
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

@zabka788 doporucujem pozriet sa na Jura kavovary, su velmi kvalitne. my sme jeden dostali ako svadobny dar a mame ho uz niekolko rokov a stale je ako novy

zabka788
25. okt 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ďakujem ti moc!! 🙂 to by som práve chcela, taký čo sa nam fakt už nepokazí, nebudeme musieť furt riešiť reklamácie ako pri starom....