Kde kupujete dámske topánky veľkosť 42?

sammy
26. jún 2013

Dajte tipy, kde kupujete topanky, ja uz som niekedy zufala z toho, kolko obuvi pobeham a i tak malokedy najdem topanky, ktore som si predstavovala, musim kupit co je a casto aj drahsie ako som planovala 😒 To iste obycajne tenisky, hadam vsetky znacky robia damske velkosti len v mensich cislach, ich 42-ka mi nikdy nesedi a musim kupovat aspon 43, co uz sa povazuje za panske cislo ☹ Ako to riesite?

sammy
autor
26. jún 2013

Celkom mi vyhovuje znacka Skechers, i ked su dost drahe, ale tam viem, ze ich 41-ka mi sadne ktorykolvek typ, lebo vsetky siju rovnako velke a aj to je zaujimave, ze kedze je to americke cislovanie, robia len po 41 a ta mi aj sedi.

tea333
26. jún 2013

@sammy ja osobne by som vyberala z panskej obuvi, hlavne nejake byvaju take modely tenisiek, ktore vyzeraju unisex.

janeita
26. jún 2013

@sammy a v deichmanne??? tam majú vacsinou velke cisla. A tenisky sa daju z panskej obuvi take univerzaly

vefi89
26. jún 2013

@tea333 neviem, či by si tam našla lodičky, alebo sandále 😀
@sammy tiež mám podobný problém, a ak by si našla riešenie, pomohlo by to aj mne 🙂

sammy
autor
26. jún 2013

@janeita V Deichmanne je to tiez prevazne tak, ze ich 42-ky su mensie, cize mne male. Toto ma vie tak nastvat, ze nemaju jednotne cislovanie a miery, clovek sa potesi, ze nasiel konecne fajn topanky v jeho cisle a oni su male a potom mam len depku, ake mam velke nohy ☹
@vefi89 Sandale som si kupila akurat minuly tyzden v Humanicu znacky Frank Walker, sice dost drahe, ale pacia sa mi. No a ta 42-ka mi je tak ledva, ale kedze su to sandale, tak to nevadi, iny typ topanok by bol asi maly.

klincek
26. jún 2013

http://www.maxiobuv.sk/ - krasne, ale tiez drahsie.
a skus este www.nadmerka.sk, mna to nechce pustit dalej, ale adresa je spravna.
nejaka obuv s nadmernymi velkostami bola tusim aj v Dubravke, ale neviem si spomenut na nazov..mavali reklamu v busoch MHDcky, tie male plagaty nad oknami-ak chodis MHd, skus popozerat.
@sammy

grettka
26. jún 2013

@sammy a toto si skusila pozriet?
http://nadmerka.sk/?kategoria=48
mozno tam nieco najdes

grettka
26. jún 2013

vidim, ze sme s klincek pisali sucasne 🙂)))

kajka2211
26. jún 2013

@sammy ziadne depky s velkých noh :D ja mam 42 .a čižmy dokonca 43 🙂 po vačšine sa mi zadarí kupit v deichmane ale zalezi na type boty,niektore 42 su mi male .poradit konkretny obchod neviem len nejake tie typy,tiez z tym troska bojujem ,tak RENO občas vydá nejaku tu 42 ,a inak tenisky si kludne kup aj panske ,pri niektorych to vobec neni vidno ze su len pre pánov.REEBOKY napriklad obujem aj 41 ,aj sandále ,cize strasne vela zalezi na type topanky .a zasa opacne znacky nike adidas a podobne su 41 malé .skusala som kupit aj podla centi aspon 27 ale aj tie mi boli male koli strihu topanky .este v A3 sport co je v avione si viem vybrat tenisky .(tiez nie vzdy ) som zvedava na iné typy :D rada sa nehám aj ja inšpirovať ...

tykat
26. jún 2013

chodim sem
www.nadmerka.sk v Dúbravke na Alexyho (pod bytovkou)
alebo aj na Grosslingovej je predajňa
http://www.maxiobuv.sk/sortiment/obuv/damska-obuv/

cítim sa tam so svojou 42 ako palculienka 😀 a majú aj polčísla 😉

anos18
26. jún 2013

@sammy Ahoj, ja mam tiez 42 a mozem povedat, ze posledne topanky, co som si kupovala, mam z Viedne. Parkrat som bola aj v podnikovej predajni firmy Gabor v Banovciach nad Bebravou a vzdy som si aspon nieco vybrala. V Deichmane kupujem nerada, č.42 mi je tam male, teraz som si tam kupila č.43, su mi dobre, ale celkovo sa mi tam nezdaju topanky az tak kvalitne.

sammy
autor
26. jún 2013

@klincek
@grettka
@tykat Dik, baby, ale tu Nadmerku mam daleko a nie je to tam tiez predrazene?
@kajka2211
@anos18 Deichmann poznam, sem-tam tam pozeram, ale je pravda, ze tie topanky odtial vydrzia tak jednu sezonu.
A inak ja mam presne 28cm nohu, takze fakt potrebujem 42 a ani o chlp mensie, lebo niektore tie 42 su velkostne ako 41, napr. take Mustangy, tie som uz velakrat pozerala vo vypredaji a vsetky mi boli vzdy male 😖
A mam dost obavy aj o svoju dceru, lebo ta ma v 5 rokoch 32-ky, tak co bude mat ako dospela neviem 😕
Mohli by sa uz fakt spamatat a zacat vyrabat normalne pre baby aj 42, 43, vsak ich uz nie je malo v dnesnej dobe s takou nohou

stardust
26. jún 2013

@sammy vyrabat sa vyraba, ale co z toho, ked obchodnici v SR tieto velke cisla neobjednavaju...Ja napr. nemam problem v DE kupit si topanky vo velkosti 41-42 a v Zummode som dokonca videla regale so 43-kou damskou obuvov.

anos18
26. jún 2013

@sammy Dnes som videla u Batu krasne topanky, mali par vzorov aj č.42, ale neboli mi dobre. Neviem aku 42 to robia

sammy
autor
26. jún 2013

@anos18 Ved to, potesis sa, ze konecne nejaka pekna 42-ka a je to male 😒

barcelona94901
26. jún 2013

@sammy ebay a zahraničné stránky ,kde malé a vačšie čísla bývaju vo výpredaji 😉 uk 8,uk 9,uk 10 za pár šupiek sa dá natrafiť na pekné kusky a neni o ne taká bitka ako o nejaké uk 5 😉

klincek
27. jún 2013

@sammy v Nadmerke maju aj znacky ako Gabor, tie lacne nebudu-ale zas ti nejaku dobu vydrzia.a ked si nevies kupit nic pekne a pohodlne inde, asi nie je velmi na vyber 😒 . je to inak kratkozraka politika nasich obchodnikov, lebo tie velke cisla sa vyrabaju, len oni ich neobjednavaju..a urcite by sa predali.

anos18
27. jún 2013

@klincek @sammy Ale v podnikovej predajni Gabor, nie su take vysoke ceny, ako ked ich topanky predavaju ini obchodnici. Ked som tam bola, tak som si kupila kozene cizny a kozene mokasiny oboje spolu v cene 4000 Sk a v nemenovanom zasielkovom katalogu som nasla podobne mokasiny za 4000 Sk, len mokasiny. Takze sa oplati spravit si aj vylet a aj tak sa na tom neprerobi (ak sa pravda necestuje z opacneho konca republiky) 🙂

veronique81
4. okt 2013

neviem, ako je to teraz na svk s deichmannom, ale tu v nl sa to vola van haren a vtam bezne dostat 43 a 44 damzske topky...

gabikkas
5. okt 2013

ahoj @sammy,
ja mam 42, sandale, poltopanky, cele topanky ku kostymu kupujem znacky bamma, su super, makucke, sedia mi 41 aj ked mam 42 cislo...mam doma asi 4ro tejto znacky...zimne a tenisky mam znacky olang....

gabikkas
5. okt 2013

@sammy este som teda zabudla dodat, ze su z tych drahsich, ale su celokozenne a kvalitne a co ja najviac ocenujem, ze maju makku podrazku a aj koza je makka, neominaju, nebolia nohy...

sassicka
11. nov 2013

na www.bonprix.sk su bezne aj vacsie cisla topanok, hoci vyber nie je najvacsi, treba sa pozriet

lucinka1994
28. máj 2014

Baby, mám lodičky číslo 42, sú nové a nepoužité, bledoružové. keby chcete napiste email lucia.hamrikova@gmail.com

210197
12. jún 2014

@sammy ja nakupujem na www.andypola.cz - tam máš až po veľkosť 44-45. Je to česká firma, ale s poštovným nie je problém, výslednu sumu ( CZK ) si delím približným kurzom 26. Skús to, majú veľmi pekný výber.

210197
12. jún 2014

@vefi89 väčšie čísla dámskej obuvi nájdeš na www. andypola.cz - nákup delím kurzom približne 26. S dovozom na Slovensko a výmenou obuvi som doteraz nemala žiadny problém. Ja nakupujem buď u nich, alebo v predajni GABOR, Lipt. Mikuláš alebo u Deichmanna. Ale najviac v andypole. Skús to, veľa šťastia, Gitka

pavatar1234
17. aug 2014

@210197 - super, veľmi si mi pomohla, na tej českej stránke som našla hneď, čo som hľadala. Ináč občas aj cez klingel sa dá objednať obuv č.42 - je však trocha drahšia - samozrejme veľa závisí od značky atd. Keď som pozerala stránku nadmerka - tak veľa topánok bolo aj v zasielkovom obchode klingel. Tak prajem nám všetkým veľa šťastia pri hľadaní obuvi.

pavatar1234
17. aug 2014

@gabikkas - kde kupuješ tú značku bamma? alebo tu druhú olang? vďaka za informáciu

gabikkas
21. aug 2014

@pavatar1234 bammu maju v ziline v Rene a olang maju v nortlande.

rainee
1. nov 2015

no, ja mam podobny problem, najcastejsie potrebujem 42ky, sandale slapky stacia aj 41ky. kupujem topanky vylucne uz len v deichmanne (raz som tusim nasla aj v humanic), tam vzdy zozeniem nejake 42ky za normalnu cenu a maju uz aj damske 43,44...