Kde kupujete kvalitné legíny?

domculik
22. jan 2019

Ahojte zeny, kde sa daju kupit naozaj kvalitne leginy za dobru cenu ? Take co sa hned neroztahaju, neroztrhaju, nezozmolkuju ? Zatial mam dobru skusenost s Beponom ale tak sa take obycajne pohybuju ca 35 Eur, potesila by ma obdobna kvalita za lepsiu cenu. Mate nejake overene tipy ? 🙂

simsalabim
22. jan 2019

@domculik ja leginy moc neoblubujem, ale mam jedny uz par rokov z Lindexu a su stale v pohode. Cenovo lacnejsie ako Bepon.

martinka13
22. jan 2019

Tchibo

gabika0825
22. jan 2019

Ja mám pár legín na doma čo nosím, lebo na bežné nosenie to nemusím a nepáči sa mi to, ale mám legíny z H&M dvoje asi úplne tie klasické čierne za 10€ sa mi zdá a nosím ich stále po dome a vôbec sa nenaťahujú. Skús tam

vandicka7
22. jan 2019

Tiez si kupujem bud v hmku alebo aj v pepcu som si kupila a boli celkom fajn. Teda ak sa bavime o klasike, o bavlnenych leginach 🙂

domculik
autor
22. jan 2019

Dakujem baby, no ja mam z HM jedny take polosynteticke vzorovane, tie su fajn... z beponu tiez nejaka syntetika... lebo ja neviem, bavlnene sa mi vzdy bud roztrhaju na stehnach alebo vyzmolia na stehnach, alebo vyduju kolena... su pekne iba kratko :/

suzie28
22. jan 2019

@domculik Calzedonia

lenqua_12325
23. jan 2019

Ja som mala jedny od číňana, už ich periem 8 rokov a sú stalé pekné. Žial odvtedy som na nič nenarazila.

beabelisova
23. jan 2019

@domculik bavlnene sa vyduju kolena uz po mesiaci aspon ja to tak mam, kupila som si aj adidas leginy, reku sak znackove, ze mozno viac vydrzia a vobec nie :/

domculik
autor
24. jan 2019

@beabelisova no vsak toto... ja tiez syntetiku nerada nosim ale veru bavlnene leginy vyhra nie su :/

mimca77
28. máj 2020

Stara tema, ale nahodou som na nu natrafila, tak snad to dakomu pomoze. Bambusove z eshopu Reparada su super 🙂

domculik
autor
28. máj 2020

@mimca77 mne stale ano. Dakujem ti 👌😘.

pralinka86
28. máj 2020

Bavlnené z lindexu, drzia fajn tvar

momoqui
28. máj 2020

@domculik ja mam klasicke bavlnene z decathlonu za par eur a zatial sa nenatiahli ani nezozmolkovali a periem a susim ich velmi casto

shirika
30. sep 2020

Ja mam z Hipkins elegantne, nosim nonstop a stale su skvele. Odporucam! Nie je to bavlna, ale su velmi prijemne a vobec sa nevytahali za rok (to ich teda nesetrim ani nahodou)

eholeczyova
30. máj 2023

Ja mám niekoľko z leginovo.com Je to Slovenský predajca legín, sme s nimi veľmi spokojné a sú za super cenu. Nikdy nebol problém.

neviem87
31. okt 2023

www.calimera.sk, kvalitné dámske legíny