Kde nájsť inšpiráciu na marcipánové torty?
Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
Stručné zhrnutie
- Marshmallow fondant sa dá vyrobiť doma z penových cukríkov Haribo Chamallows (balenie ~175 g) a práškového cukru v pomere približne 175 g cukríkov : 750 g práškového cukru s pridaním 2 polievkových lyžíc citrónovej šťavy a krátkym nahriatím v mikrovlnke.
- Hotové poťahovacie hmoty ako K2 (1 kg, mandľová príchuť) sú bežne predávané v cukrárskych potrebách a e-shopoch (napr. peceniehrou.sk, svetpecenia.sk) a dajú sa farbiť gélovými farbami Wilton.
- Návody, inšpirácie a pomôcky (Patchwork cutters, návody na mramorovanie, fotoalbumy) sú dostupné na stránkach modrykonik.sk, tortyodmamy.sk, mimibazar.cz, dortomanie.cz a vo fotoalbume picasaweb/google.
Najčastejšie otázky
Q: Ako presne vyrobiť poťahovaciu hmotu z marshmallows?
A: Použije sa približne 175 g penových cukríkov Haribo Chamallows (rubino), 2 polievkové lyžice citrónovej šťavy alebo vody s arómou a 750 g preosiateho práškového cukru; cukríky sa krátko nahrejú v mikrovlnke, nechajú napučať, zmiešajú s cukrom a vypracujú na cesto, ruky a fóliu sa natierajú rastlinným tukom alebo cerou.
Q: Kde a akú hotovú hmotu kúpiť, keď nechcem robiť domácu?
A: Hotovú hmotu K2 (1 kg, mandľová príchuť) predávajú e-shopy a obchody s cukrárskymi potrebami ako peceniehrou.sk a svetpecenia.sk; v diskusii bola zmienka o T-FORMAX (Dubnica nad Váhom) a o objednávke K2 za 6,14 + poštovné.
Q: Ako farbiť poťahovaciu hmotu na tmavé/čierne/šedé odtiene?
A: Odporúčané sú gélové farby Wilton (spomína sa cena krabičky ~100 korún), práškové farby treba najskôr rozriediť kvapkou vody; na čiernu/šedú viacerí používali aj čierne jedlé uhlie (čierne uhlie) pomaly pridávané, pretože bežná čierna potravinárska farba sa ťažko zháňa.
Q: Ako skladovať a ako s hmotou pracovať medzi použitím?
A: Hotovú hmotu uchovávajte zabalenú vo mikrotenovom sáčku v mrazničke; pred použitím ju nechajte rozmraziť a krátko nahrejte v mikrovlnke, aby zmäkla; pri spracovaní natierajte ruky a pracovnú fóliu rastlinným tukom alebo cerou a valkajte na fólii, hrúbka potahu odporúčaná ~4 mm.
Q: Ako dosiahnuť mramorový efekt na potahu?
A: Oddelite cca 1/3 hmoty, zafarbite ju, vyvaľkajte dva- alebo trojfarebné hady a „zmyčkajte“ ich spolu (točiť ako zväzok) a opakovane stláčať/stočiť; v diskusii bol zdieľaný návod na mramorovanie z atecousa.net.
Q: Ako upiecť poschodovú alebo obdĺžnikovú tortu bez špeciálnej formy?
A: Na obdĺžnik alebo netradičnú veľkosť vyrežte kruh z papiera, položte ho na dno hrnca a pečte cesto priamo v hrnci (bez mastenia), pri pečení začať na 180 °C, potom znížiť na ~150 °C do dopečenia; pri nivelovaní korpusu sa odporúča okamžité obrátenie vybraného plechu a u vrchnej vrstvy otočením dosiahnete rovný povrch.
Závery z diskusie
Zhoda
- Marshmallow fondant z penových cukríkov funguje ako lacná domácia alternatíva pre poťahovanie a modelovanie figúrok.
- Hotové hmoty typu K2 sa v diskusii hodnotili ako ľahko spracovateľné a vhodné na farbenie gélovými farbami.
- Gélové farby Wilton sú odporúčané pre intenzívne odtiene; práškové farby treba pred použitím trochu rozpustiť.
Sporné názory
- Niektorí používatelia uviedli pomer 175 g marshmallows : 750 g práškového cukru ako štandard, iní pracovali s menším množstvom cukru (okolo 400–450 g) a hlásili rozdielnu lepivosť a chuť.
- Použitie chladenia hmoty pred vyvaľkaním je sporné: niektorí radia hmotu nechať zmäknúť v mikrovlnke a nechladiť, iní chladili hmotu alebo tortu pre lepšie spracovanie.
Otvorené otázky
- Optimálny presný pomer práškového cukru k rôznym značkám marshmallows pre konzistenciu bez „kroúpania“ v ústach.
- Presné mikrovlnné časy a výkon pre jednotlivé množstvá cukríkov, aby hmota napučala bez prehriatia.
- Ktorá značka práškového cukru (lokálne dostupná) dáva najlepšiu konzistenciu fondantu pri domácej výrobe.
Spomenuté značky a firmy
Haribo Chamallows,JOJO,VEXTA,K2,Wilton,T-FORMAX,peceniehrou.sk,svetpecenia.sk,tortyodmamy.sk,mo...
Spomenuté produkty a metódy
marshmallow fondant (z Haribo Chamallows),JOJO marshmallows,VEXTA penové cukríky,K2 poťahovacia hmota,Patchwork cutters,Wilton gélové farby,práškové potravinárske farby,čierne jedlé uhlie (aktívne uhlie),postup 175 g marshmallows + 750 g práškového cukru + 2 PL citrónovej šťavy,nahriatie v mikrovlnke,mazanie rúk a fólie rastlinným tukom/cerou,valiaci film/fólia,hrúbka potahu ~4 mm,uloženie v mrazničke v mikrotenovom sáčku,korisťovanie/marblizing (mramorovanie) technika,parížsky krém,pudingový krém,mramorové cesto,spôsob pečenia v hrnci s papierovým dnom
Miesta a osoby
Nitra,Dubnica nad Váhom,Bratislava,Moravanoch nad Váhom,Košice,Dr. Cunderlik
Moje dnešné poobedné- prsia pre môjho manžela a mešec pre svokra 😉 nič nápadité.-D nebolo času maľovala som kuchyňu 😀 😀 😀 zajtra ich čaká 300km cesta tak držte palce 😀
PS: krajka robená SWEET LACE /500g za 13,90 eur/ niekto sa tu na to pýtal/ nevidím rozdiel, robilo sa s ňou v pohode 😉 len chuťovo nič moc 😀 ale to nieje až také podstatné 😀
@mamina1978 viem ze si pisala , neboj sledujem , len to otvaram postupne ked viem ze mam toho este vela pred tak ked vidim ze je to objednavka otvaram ako ide poradie alebo je cas , zvacsa ale raz -dva krat do tyzdna otvaram uplne kazdu spravu a zapisujem 😝 sadnem si k tebe aj dievčaťu s najkrajším menom na svete 😀 / @lokalistin / az asi v pondelok , zajtra zdrham na taky mini predlzeny welnes pobyt tak budem mimooooooo 😵 😵 😵 ted nestiham ani precitat :P modelujem psov 😀 😀 😀 a morska panna chuderka , musim nieco vymysliet bo vsak ta nema este ani chlp 😀 😀 😀
Baby , milujem tuto temu 😵 😵 😵 😵 ste tu uuuuzasneee , milé a hlavne sladkéé 😵 vsetko co viem ja o tortach viem len a len od vás tu , na ine cukrarske diskusie zial nemam cas 😝 a uuuplne mi stacite 😵
A lubim aj torty nováčikov , take uplne prve, absolut sa netreba bat ich sem vkladat !!!! aj ked mate pocit že su nepodarené, alebo že "leziete, vtierate sa" do zabehnutej temy "profesionalok" ja sa vzdy potesim novej tvári 😀 a hlavne novým tortičkam , vsetky su sladké 😀
vauuu, mm dosiel domov a dotrebal so sebou darcekovy kos, cez ktory ho nebolo ani vidiet plny vselicoho, ze mi doniesol odlucne za tento den... bol robit mix hudby v rakusku, ze mu nabalili este k honoraru za cely den 😀
Posledný prispevok: mne je len luto, že - @mysiatkoo dokázala na prvýraz urobiť krásnych psíkov.. ako to dokázala, prečo ja nedokážem robiť také pekné? ale ja mam kazdu cast inu, nedokazem ich mat rovnake a to ma trapi. prepacte ze so mvas tu otravovala... odchadzam a viactu nebduem prispievat, amjte krasny vecer.
ospraveldnujem s aza všetko ja sa cchhem zlepsovat stale viac a viac... ale preco mysiatkoo urobila na prvý rak tak andhernych havov? ako do dokazala? prečo to ja nedokážem? a preto mi je to ľuto, že nedokážem nič, nedokážme poťahovať a nemám ma to kto naučiť, lebo brat nem marcipán rád, tak ako sa to mama naučiť?
@lucula73 aj ja davam dzem vacsinou do pribinaku. aj dnes som robila ze pribinak jahody a jahodovy dzem. ale vzdy sa pytam ci chcu. napriklad u nas doma to mame radi. pre nas doma davam ze jedna vrstva dzem v plnke a v druhej plnke ovocie.
prepáč lussy, ale toto čo už je za prístup? že mne je len ľúto že to tá a tá dokáže a ja nie?? a takisto aj dávnejši tie reči o tom, že vy ste amatérky a ja vyučená, ja to predsa musím vedieť... prepáč, ale to že má človek na to školu nezaručuje, že spadol učený z neba a má talent.. každý má talent na niečo iné a to nie je vôbec na ľútosť a závisť panebože... je milión vecí ktoré ja vôbec neviem a iným neskutočne idú, ale len preto nebudem z toho depkovať a písať, že veď niekomu sa to podarí, musí sa to aj mne, keď očividne len reči a snaha žiadna.. byť tebou, snažím sa čo najviac a nevypisujem dokola ako ma mrzí, že mne to nejde a iným ide... trénovať, trénovať a trénovať ... a nie spraviť niečo, o čom píšem že s tým nie som spokojná, je to odfláknuté za pár minút, pýtať sa na názor, rady a keď ti tu baby napíšu svoj názor, tak písať, že ty všetko vieš a ty máš na to školu atď... baby tu sú neskutočne šikovné a stále sa snažia zdokonalovať, ale nečakaj že ti budú dokola radiť keď tebe sú tie rady očividne ukradnuté, len máš potrebu vyplakávať ako sú ostatní lepší než ty 😉 prepáč že tak otvorene, ale už dlhšiu dobu to v sebe dusím, musela som ti povedať čo si o tom myslím... držím päste, netreba len chcieť, ale aj niečo pre to spraviť, obetovať... 😉 @lussy23
baby sladke.... dakujem vsetkym, ktori ste sa snazili tu dako za mna postavit, no nedrite si klavesnicu zbytocne... ja som uz hned uvodnu reakciu zacala vyrehotanym smajlom.... celkom sa bavim na tom, ze si si @lussy23 vybrala zrovna mna, kedze mam doteraz za sebou ani nie 30 tortopokusov a teda su tu rozhodne ine kapacity, od ktoryx by si si mohla aspon odpovede na svoje otazky brat s uctou a nie s urazlivostou... a na druhej strane je pre mna potesujuce, ze sa ti moje prve postavicky pacia natolko,ze si na ne aj po 7 mesiacox pamatas - ale s tym ja hold nespravim uz nic, ze sa mi podla teba podarili... a kedze tato debata sa tu zvrhla aj kvoli tymto mojim pokusom, navrhujem ukoncit tuto diskusiu a vratit tuto temu k jednej z mala bez hadok, urazania a podobnych neduxaplnyx prispevkov tak casto sa objavujucix v ostatnyx temax MK... a ak by si predsalen mala potrebu - kludne sa ozvi a ja ti nejaky "kurz" vymyslim, ale zajtra balime a odxadzame na tyzdnovu dovcu.... majte sa tu krasne a po navrate to tu uz hadam najdem v staryx dobryx kolajax 😉
@vlada111 naaaaaaaaaadherna je ta s kvietkami!
@adrika202 fuuu kolko fodriciek...perfektna je 😉
@mamina1978 toho dunca vezmi so sebou ked prides na kafe do BA, ja sa ti on postaram kym si tu kavicku vypijete 😀 😝 fesacisko
@meo na prvotinu je to krasne prepracovane, tesime sa na dalsie!
perfektnááá, moooc ďakujem, spravím to na ten spôsob... už som mu ani nevolala, isto by to zamietol ako všetko okrem tej pošahanej audiny 😀 @halienka
@lamps @pipka jeeej baby tie súúú krááásne moc ďakujem, nakoniec mi ju preložili na budúci víkend a asi bude 2p. tak sa na jednej strane teším, že sa môžem vyhrať ale na druhej strane tie horúčavy, blee 😀 😀
@jakelina 😀 😀 😀 najlepší nápad, ver že mám sto chutí mu aj ukázať ako si to vymlátiť má 😀 aby bolo jasné, nie som taká mrchaa na zákazníkov, to nieee, toto je môj exspolužiak, on bol taký expert už na strednej, keby som bola vedela, že to je pre ňho tak nemám isto voľný termín, ale objednával to jeden môj známy už pred mesiacom a len teraz keď dotyčný oslávenec všetko zamietal sa z neho vypľulo, pre koho je torta vlastne určená 😀
@aduskatt 😀 aj to mi zamietol 😀
@lussy23 prečo ja neviem spievať ako Karel Gott? Si veľké dieťa, ale keď budeš pozorne čítať všetky rady, čo tu tieto milé sladké žienky píšu a modelovať do bezvedomia, určite sa aj ty zlepšíš. Ale vykrikovať tu, čo upečieš a keď to vymodelovali iné, zvládneš to aj ty, je naozaj na úrovni päťročného decka.
@lussy23 strašne hrotíš každú situáciu toto je pokojná téma kde prispieva každý čím chce a či urobil také alebo také alebo také postavičky alebo torty tak stále sme to pochválili a vždy sa snažili poradiť ako sme mohli a nikdy som nikomu nezávidela že vie to alebo to alebo to tak sa snaž makaj na sebe a neplač moja ;) určite to pôjde... chce to čas..a hlavne trpezlivosť
dobre ranko, idem k Vam zasa po radu, idem robit jogurtovu plnku do torty, viete my prosim poradit odskusanu znacku? viem ze smotanovy, ale neviem aku znacku. Vdaka.
jo a ten "třípatrák" měl celý 2,5 kilo 😀 😀 😀 to je mazec 😉 vrchní patro jsem vykrajovala vykrajovačkou na perníčky 😀 😀 😀 😝
Ahojte šikulky... V noci som nad vami rozmýšľala 😀 (to viete, uspávala som malú..).. a len vás chcem podporiť, že tá zrejme trochu nevyrovnaná osoba, čo tu popísala kopec príspevkov, pričom jeden totál odporoval druhému a ja chcem a budem a hotovo... , tak tú si prosím vás nevšímajte a pokračujte v tej fámóznej práci a hlavne moc prosím, nezakladajte kvôli takýmto osôbkam súkromku.. Ja sem tak isto chodím híkať, občas nejaký obrázok okopčím a uložím si (aby som našim doma upiekla aspoň slabunkú napodobeninku) a moc vám ´dakujem za všetky vaše tipy a rady (často aj mne konkrétne osobne)... Som s vami a žiaľ, na fakt, že občas ktosi príde a rozvíri hladinu, si treba len zvyknúť a s ľahkosťou inteligenta sa nad tým povzniesť...












@lucula73 to je cele divne, nasla som raz temu, kde nas komplet vsetky nazvala klamarkami........proste asi nevie, co so sebou.nevyzreta osobnost☹