Kde sa robí a koľko trvá pedagogické minimum?

10. februára 2017 
Možte mi niekto poradit kde si mozem urobit pedagogicke minimum v okoli KEžmarku alebo Popradu??? Dakujem
4. júl 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer, vedel by mi niekto ,prosim poradit, kde sa da urobit pedagogicke minimum blizko Pov. Bystrice?
Alebo nejake externe pedagogicke studium?
Dakujem!
7. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@111monika ja som chodila pred 12 rokmi na Institut priemyselnej vychovy v Ziline, ale neviem, ci to este funguje.
7. júl 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111monika ahoj, tu v okolí asi nie je nič, lebo kamoška si ho teraz dorobila, ale dochádzala až do Trenčína. Skús zistiť ešte tú Žilinu, viac ti neporadím...
7. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dadulaa, nevies prosim ta , kde presne v Trencine, ja som to tam nenasla,alebo sa to vola inak
a nie pedagogicke minimum?
Dakujem
13. júl 2011 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko37
Ekonomická univerzita v BA, Národohospodárska fakulta, Katedra pedagogiky
20. júl 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segricka Dakujem. Vcera som sa tam skusala dovolat, ale nepodarilo sa mi. Su prazdniny, tak to nikto nebral ani na ustredni... Vyzera to, podla popisu na nete, ze je to v pracovne dni 1-2 dni tyzdenne, par krat za semester, to by som mohla ucit ekonomicke predmety.
Na vychovavatelstvo sa da pedagogicke minimum urbobit na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave. Ale tiez je to v pracovne dni. Ja este hladam nieco cez vikendy, lebo nemam kde nechat deti cez tyzden a chcela by som po rodicovskej ucit.
21. júl 2011 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte poprosim vas o radu.mam ukoncene bakalarske na Bansk.bystr.univ.Majster odbornej vychovy a statnice aj s pedagogiky a psychologie co by som si mala dorobit aby som mohla ucit na akejkolvek skole najlepsie na zš pretoze mam to v odbore odevna a tieto skoly uz pomaly zakapavaju tak mam problem si vobec najst pracu......dakujem za blisie info pappap
7. aug 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111monika ahojkaj no viem na zilinskej univ.je doplnkove pedag.min iba o tom viem
8. aug 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111monika až dnes som našla tvoj príspevok, tak to zistím a dám vedieť
8. aug 2011 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviem ci vobec niekdo tuto stranku navstevuje pretoze kazdy den sa pozeram a nikto tu vobec nepise nehovorim ze odpoved na moju otazku resp,radu ale vobec .....
13. aug 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bamija ak chces ucit na ZS 1.-4. rocnik, tak si musis dorobit magisterske studium Ucitelstvo pre primarne vzdelavanie. Tento odbor sa urcite otvara v BB, aj v BA
14. aug 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaha veeelmi pekne dakujem a to je kolko rocne a externe???sak pozriem na stranke ich veelka vdaka
14. aug 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bamija my sme platili oko 550 eur na cely rok..
15. aug 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadis ... ahoj, prepáč, že vyrušujem, ale našla som Váš rozhovor o pedagogickom minime z februára tohto roku a vidím, že máš v tom prehľad, tak prosím o radu, mám ukončené Mgr. štúdium - odbor ošetrovateľstvo a chcela by som ísť pedagogickou cestou ďalej - učiť na zdravotníckej škole, a chcela by som vedieť aké by som mala šance, keby som mala pedag. minimum a neporadíš mi ako je to so štúdiom na Filozof. Fakulte v Prešove? - mám to totiž najbližšie.... veľké ĎAKUJEM za akékoľvek informácie o štúdiu a prípadne aj koľko stojí
5. sep 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa spytat neviete mi niekto prosim vas poradit ked som v bakalarskom rocniku jedneho odboru mozem na magistersky stupen studovat iny odpor...som na pedagogickej fakulte a neviete mi poradit ci mi staci si spravit pedagogicke minimum ak budem mat titul bc aby som mohla ucit deti.....dakujem....
20. sep 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHCEM SA OPYTAŤ AK SOM ZDRAVOTNA SESTRA CI JE MOŽNE ABY SOM SI POPRI ZAMESTNANI SPRAVILA PEDAGOGICKE MINIMUM,DIK.
29. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytat že či pedagogické minimum sa dá robiť aj po strednej škole ...napr. ma vyštudovanu strednu školu s maturitou odbor kozmetička a chcela by som tento odbor učiť na stredných školách.. dakujem za rady
29. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá , možno mi budete viediet poradit.
Navštevujem jazykovu školu- Goethe inštitut a chcela by som sa opytat,či po štátnici nemeckeho jazyka sa da robit ,aj bez titulu pedagogicke minimum.
Dakujem a prajem krasny dnik.
29. nov 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto, kto by si chcel robiť pedagogické minimum v Žiline od budúceho školského roka?
18. jan 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja ahoj neviem či je to ešte aktuálne s tvojej strany ja som tiež rozmýšľala. Chcela som si ho tiež urobiť a potom robiť v materskej škole akby to bolo možné ale neviem či sa to dá keďže mám len sš. Nevieš prosím poradiť Ďakujem
15. máj 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze pre pracu v ms nestaci si urobit len pedagogicke minimum, treba pozriet skolsky zakon, ake su kvalifikacne predpoklady pre pracu v ms.
15. máj 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim so pedagogicke minimum,chcem sa spytat,ci mi to staci so strednou skolou,aby som mohla pracovat v materskej skolke alebo v druzine.
6. sep 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanaxx1 v družine by si mohla ale v skolke určite nie tam potrebujes vysku odbor 1-4 alebo predskolska pedagogika
@mata1826
6. sep 2012 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romca22222 Ahoj, chcela by som sa spýtať, ako si to doriešila s tou zmenou odboru. Dá sa to?
27. sep 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto, kto si robí DPŠ na inštitúte priem. výchovy v ZA?
28. sep 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Studovala si na Ekonomickej, skus sa popozerat na svoju almamater, naco chodit na inu univerzitu mozno prave tam najdes to co hladas
@babatko37
5. okt 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kocky, mate niekto este aktualne info ako je to s ped.min?
Totiz, priatelovi ponukli pracu odborneho masjtra na SOS, on ma strednu skolu s maturitou, ziaden titul. Jedina podmienka je ze si do 2 rokov zacne robit pedagogicke min. Kde v BA sa to da, kolko to teraz asi stoji a celkove nejake info mate niekto o tom?
Dakujeeeeeeeeem
19. dec 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domin85
http://www.mpc-edu.sk/vzdelavacia-cinnost/akreditovane-vzdelavacie-programy-v-plnom-zneni-k-3-12-2012

otvor si excelovsky dokument, najdes tam Kvalifikacne studium pre majstrov odbornej vychovy na ziskanie pedagogickej sposobilosti. Dalej sa obrat na kontakty na stranke metodicko-pedagogickeho centra, skus im napisat mail

Alebo sa pozri tu: http://www.portalvs.sk/sk/studijne-odbory/zobrazit/5
ci uz by potom nebolo lepsie, keby si urobil bakalara v odbore "majster odbornej vychovy" alebo "ucitelstvo praktickej pripravy" Je tu len prehlad, ale radsej si poklikaj na stranky fakult.
19. dec 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka Dakujem
20. dec 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok