Kde si dať vyvolať väčšie množstvo fotiek?

bbebe
28. júl 2020

Ahojte. Chcem si dat vyvolat vacsie mnozstvo fotiek. S ktorou sluzbou ste boli spokojne? Aj s kvalitou aj cenou? Nerada by som bola keby boli nekvalitne...Najlepsie tak aby mi to prislo kurierom. Dakujem 🙂

objednavkymm77
28. júl 2020

@bbebe Vážený zákazník
Odporúčam CEWE.sk alebo empikfoto 🙂
Najvýhodnejšie a aj rýchlo urobia a vyexpedujú 🙂
Doručenie: Kuriérom 🙂

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matus7030
28. júl 2020

@bbebe ja dávam už roky cez happyfoto.sk

karolinakr
30. júl 2020

CEWE je ok 0.19 za fotku 2€ pošta
Oni to spravia rychlo, len pošta donesie listok za 4 dni, to je na tom divné

objednavkymm77
30. júl 2020

@karolinakr Ano ale ked chcem vela fotiek tak je dobry ;)

katka164
30. júl 2020

@bbebe my sme si dali vyvolať na stránke 220 volt.Majú kvalitné a cenovo boli po 0,15€😉

objednavkymm77
30. júl 2020

@bbebe teraz majú na CEWE.sk ze 50 fotografia za 9,99€ s postovnym ;)

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladka2503
30. júl 2020

Za mňa happy foto urcite nie.. Dala som rozmer 10:15 a ani jedna jedine nemá taký rozmer, každá je iná, do ramcekov nepoužiteľné..

kate_cs
30. júl 2020

Ja som všade čítala super recenzie na empik. Dokonca som na instagrame vyňuchala 20% zľavu, tak super.
Pri objednávke bol uvedený počet dní, za aký čas máš fotky hotové (nepamätám si presne, bolo tam pár dní), keď som to zaplatila (musíš samozrejme vopred), tak v potvrdzovacom maily bol zas iný počet dni, dokedy bude objednávka hotová. Samozrejme viac dní.
A nakoniec v deň, kedy mi mala podľa počiatočných info prísť vybavená objednávka mi prišiel mail, že kvôli korone a veľkému počtu objednávok sa tá moja omešká. Išlo to z Poľska.
Akože cena super, aj kvalita, ale keby som to potrebovala ako darček, alebo sa spoliehala na ich uvedené lehoty na stránke, tak zostanem akurát tak dobre zhechutená.

stana24
31. júl 2020

Ja vyvolavam na pockanie cez stroj ale v maxe v trnave neviem ci to je aj v inom meste.

klodike
11. nov 2020

@pupavka89 môžem sa spýtať ako to cez empikfoto robíte? Mne keď sa po niekoľkých hodinách nahrali fotky samé sa upravili a vyzeralo to stratené, tak som celú objednávku zrušila. Neprišla som nato ako objist tu automatickú upravu

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariannocka123456789
25. nov 2020

@katka164 ja som tiež cez tú stránku objednavala, ale už mi nefunguje ..