Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leto79
7. máj 2008

lauri, to je krááááááááááááááása.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a predsa to vyzerá na dvojky, nie?

peja
7. máj 2008

lauri, to je pjekneeee ciiiselko 😵 😵 😵

lauritka
7. máj 2008

niee na dvojky je to male 🙂 jedno len bude.

leto79
7. máj 2008

lauri, ved podla toho by to mali byt dvojky, nie? Ved si 14. po KET, to je ako 14. DPO, nie?

a2303
7. máj 2008

Lauri,gratulujeeeeeeeeeem!!!!! 😵

Už som pozerala albumík 😵 😵 😵

a2303
7. máj 2008

Peji, ja som používala tiež Light Blue. Aj Jadore som mala (ale zlaté!!!) strieborné my srmdelo... 😖
Veľmi je podľa mňa ešte dobrý parfém: Givenchy - Extravagance, Armani - Code, Versace - fu ale neviem meno... Teraz mám Christina Agilera (ten nový - taký ako keby s čiernou čipkou) 😉

lauritka
7. máj 2008

ajoki nieeee... 14 po KET a 17 dpo 😉

peja
7. máj 2008

anit, dakujem za tipy , popozeram 🙂)

rybca
7. máj 2008

lauri - gratulujem..🙂)))))))

a2303
7. máj 2008

Peji a ešte GUCCI II je super 🙂 a Ralph Lauren, len zas neviem názov 😠

labelka
7. máj 2008

ahojte vsetky

je mi tu strasne dlho, este ze tu mozem mat pocitac, inak by som sa tu zblaznila.Je tu sice aj telka, ale len markiza, stv, nova, a aj tak cez den nic nedavaju.

dneska rano som vracala, doktorka mi povedala ze to je dobre znamenie, ze sa mam z toho tesit, tak sa teda tesim 😀

Pejka ja by som ti poradila vonu od Armaniho Diamonds, je to krasna vona, mam ju aj tu, aspon mi tu trochu sprijemnuje toto namocnicne prostredie.

Lauritka super, velmi sa s tebou tesim.... 🙂

a2303
7. máj 2008

Ahoj Labelka, teším sa aj ja, že si zvracala 😵
To je však, nikdy som si nemyslela, že sa zvracaniu možeme tešiť 😉
Moja, uvidíš, všetko bude v poriadku!!! Dokedy musíš byť v nemocnici? Ultrazvuk Ti už robili? Videla si fazuľku?
Držte sa!!! Ty aj fazuľka!!!

Ja už asi idem pomaly spať...po práci sme boli ešte okopať hrozno, teraz som si dala pohár vína, umyjem vlasy a idem.
Rano sa hlásim z práce. Dobru noc všetkým!!! 🙂

a2303
8. máj 2008

Dobré ránko 🙂

Lauritka, máš krásne paličky!!! 😵 😵 😵

andrea52
autor
9. máj 2008

babule krasne ranko prajem 😵
konecne piatok 😝

andrea52
autor
9. máj 2008

halooo, no co mate vsetky volno dnes??? 😕

a2303
9. máj 2008

Dobré ránko 🙂

Ja robím, včera aj dnes.. 😠

alex21
9. máj 2008

ahoj Adka.
Ja mám aj nemám volno 😀 😀 😝

labelka
9. máj 2008

Ahojte....dneska som prvy krat videla babo, je to "len" taka mala bublinka,7,2mm, ale hrozne sa jej tesim, stale na nu pozeram.... 🙂
Neviem dokedy tu este budem, dnes som sa rozpravala s jednou babou, ktoru prijmali s tym istym co mna, a ona je tu uz 5 tyzdnov!!!!!!!!!!

leto79
9. máj 2008

ahojte baby

Labelka, neboj, bude ako ma byt... Mozno ta pustia zajtra, mozno o 5 tyzdnov, hlavna vec, ze bude mimi v poriadku 😉

tak baby, ja mam vysledky - som pozitivna len na ureaplazmy, ostatne je negativne. Dostala som lieky, aj manzel, cakam kym pride mrcha, domrchujem a idem na to. Len som trosku nepokojna, lebo v pribalovom letaku sa pise, ze ureaplazmy su mierne citlive, tak neviem, ci to zaberie. Ale hadam doki vie, co robi, no nie?

peja
9. máj 2008

ahojte, ja na skok po sluzobke 😝 😀

leto, neboj, zaroven s testamy na ureaplazmy sa robi aj test citlivosti na antibiotika, takze doki vie, co ti mal predpisat 😉

lauritka
9. máj 2008

takze je to oficialne..prvy uzv mame 20.maja.... 😅 labelka hlavne , ze babo je tam a drzi sa 😉

labelka
10. máj 2008

ahojte, kde ste vsetky???
aspom vam poviem co sme mali tu na obed.....same delikatesy...polievku neurciteho zlozenia, plavala v nej zelena paprika, a vyprazany udeny tofu syr.....gumena podrazka je nic....

andrea52
autor
12. máj 2008

ahoje babule 😵

krasne ranko vsetkym 😵

labelka, tu nemocnicnu stravu poznam a je to veru bieda 😝 ja som v nemocke schudla 2 kg 😀 namiesto toho aby som ich nabrala 😀 😀

andrea52
autor
12. máj 2008

no sa mi zda, ze tusim este vikendujete 😀 😝

a2303
12. máj 2008

Dobré ránko 🙂

Ako baby???

Lauritka, OFICIÁLNE GRATULUJEM!!!!!! 😵 😵 😵

a2303
12. máj 2008

Dovolenkujete? 😉

andrea52
autor
13. máj 2008

dobre ranko 😵

no ale vas tu je 😀

peja
13. máj 2008

dobre ranko 😀

a2303
13. máj 2008

Dobré ránko 🙂

Ako sa máte?

Ja presne o 14 dní čakám mrchu 😠 Tak dovtedy sa uvidí 😉