Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

rybca
15. nov 2007

lauri - vsak preto si davam cas do soboty rana..🙂

a2303
15. nov 2007

Dobré ránko 🙂

Andrejka, Ty si blinkala??? 😨
Moja, kedy nečakáš mrchu? Testíkovať nebudeš?

Lauritka, určite budú dve krásne fazuľky 😉

lauritka
15. nov 2007

🙂 alex ved to ..ta psychika.. pred dvoma dnami som mala uplne stavy ako na mrchu. este aj plynatost 😅 a to mavam par dni pred mrchou. teraz to nejak vsetko vymizlo, len prsia mam citlive, ale to moze byt aj z utrogestanu.
anit len aby bola aspon jedna fazulka ;)

a2303
15. nov 2007

Lauritka, mrcha Ti kedy nemá prísť? Dnes-zajtra?

alex21
15. nov 2007

Musím už íst lebo už príde šefka.
Kočky všetkým vám držím palce aby ste boli čo najskôr tehulky. 😵

lauritka
15. nov 2007

anit no podla ovulky az za 5 dni-.-----podla mojich starych cyklov by som ju uz mala ;) dnes som 27 DC.

a2303
15. nov 2007

Odoženieme ju!!!! 😵 😵 😵

rybca
15. nov 2007

moze trvat uhniezdovanie viac dni?

lauritka
15. nov 2007

😀 anit..uz sa citim lepsie. ale predvcerom som uz panikarila a hlavne, ked teplota bola tak dole... 😠

a2303
15. nov 2007

Lauritka, uvidíš bude to OK!!! 🙂
Testík nekúpiš?

Idem trochu robiť, ešte prídem 🙂

zlatucka
15. nov 2007

Ahojte snažilky,ja som už mama no chcem vám povedať že sa mi to tiež nedarilo dovtedy možno aj našťastie(nebol pre mňa ten pravý) a ked som vtedy bola s mojím terajším manželom len kamarátka brala som antikoncepciu aby mi to upravilo cyklus.akonáhle som prestala brať tabletky (už som ich vsetky dobrala a mala nasledovať menštruácia) tak som sa s mojím drahým pomilovala a už som bola v tom.zázrak?náhoda?no mne to vyšlo a možno to stojí za pokus.držím vám palce aby sa vám všetkým podarilo otehotnieť.

lauritka
15. nov 2007

anit zatila to nepovazujem za potrebne ho kupovat ;) staci mi BT: 😀

lauritka
15. nov 2007

zlatucka :P tak si stastna zena, ze sa ti to podarilo hned. my sme si ani s byvalym nedavali pozor a neslo to, ale vtedy som nad tym nerozmyslala. ale teraz s dalsim to nejde tiez..predsa nemozem mat smolu na dvoch nepravych nie ?? 😀

andrea52
autor
15. nov 2007

anit ahooj, no hej blinkala som len asi nie z tehu
myslim ze dojde mrcha, absolutne nemam nic z prveho tehu, a sa mi vyhodili same vyrazky a bolia ma prsia a krcok je total makky comu nechapem, lebo je makky uz skoro tyzden
tak v pondelok ju cakam 😝

lauritka
15. nov 2007

andrejka a teplotku mas hore ?

a2303
15. nov 2007

Andrejka, ešte to nevzdávaj 🙂 Zázraky sa dejú 😵

Mne je tiež na figu, brucho ma bolí už od Pondelka, o prsiach ani nehovorím a mrcha docupká v Sobotu 😠

lauritka
15. nov 2007

andrea ved teplota sa drzi, a kazde tehu je ine ;)

andrea52
autor
15. nov 2007

dakujem kocky, ale myslim s tym krckom, ten neklame 😉
ale myslim ze je makky preto lebo mam stale ten vytok, ale neviem ci to moze ovplyvnit 😕

lauritka
15. nov 2007

andrejka aj ja ho mam makky... 😒 ale mne nestvrdol odkedy som bola na odbere atd :P ale za to mozu mozno aj hormony :P

andrea52
autor
15. nov 2007

laurit ale ty mas hormony a ja nie, booze uz mi tak davno nezasibavalo ako ten cyklus, a to si kazde rano nadavam ze aka som sprosta ze si robim nadeje a stale dookola 😝 uz nech je pondelok a nech sa to vyriesi, lebo sa scvoknem 😝

govinda
15. nov 2007

ahojkte krásky.

Vidím, že o tomto čase tu už nikto nie je ☹ . Prišla som vás pozrieť a poprezerať, čo máte nového.
Lauri, tebe strašne držím palčeky, pršteky na rukách aj na nohách .. 😵 . kedy vlastne budeš vedieť výsledok? Ideš na krv?

Ja sa budem o 2 týždne sťahovať, tak sa už teším 😵 . A potom budem mať viac času aj na vás 😉

fabiana
15. nov 2007

Lauritka, myslím na teba a veľmi ti držkám palčeky!!!

andrea52
autor
15. nov 2007

haloooo 😲 😵

govi ahooj, musis nas prist pozriet viac krat a ked sme tu 😉 tak sa len pekne prestahuj a budeme ta tu cakat 😉

cica dnesne rande nic?? 😀 😀 😀

andrea52
autor
16. nov 2007

dobre rankoo krasavice 😵

zacinam pozitivnou spravou, svagrina maju maleho Tobiaska 😵
a vy ostatne?

lauritka
16. nov 2007

andrejka a ina pozitivna sprava ;) ako teplotka ????
ahooj govi... super, ze sa uz stahujete no noveho konecne ;) na krv idem o tyzden v piatok 😎 fabi diiiiiiiiiiiiiik

andrea52
autor
16. nov 2007

laurit na dnes su pozitivne spravy vycerpane ☹ mam depku, hroznu depku...
zato tebe sa krasne drzi hore, drziiim silno paluchy, tu bude tehuuu 😵 😵

lauritka
16. nov 2007

andrejka klesla ?? nejak mi to mrzne ked klikam stranky dozadu. 😕

andrea52
autor
16. nov 2007

lauri no hej klesla, ale to ani nie tak z tej teploty ako z toho maleho krpca 😔 navstevu asi nezvladnem, musim sa pozbierat tak to to dalej nepojde 😝

lauritka
16. nov 2007

andrejka hlavu hore.. ja viem, ze su to hrozne stavy, ak uz tusis, ze zase to nevyslo. ale treba ist dalej. ozaj a neskusila si nejake bylinky 🙂 ?

andrea52
autor
16. nov 2007

lauri mam aloe, tento krat ho musim zacat pit, vtedy mi to vyslo, vies o nejakom dobrom recepte?