Kde sú uverejnené perly našich manželov a detí?

busy
7. mar 2016

Ahojte baby, kde najdem vlakno kde su uverejnene perly nasich manzelov a deti? Mam na mysli to vlakno,ktore tu kedysi bolo a jedna z nas si dala taku namahu aby to zasa "rozbehla" . Dakujem velmi krasne. Patram ale 3 dni po tom vlakne a uz ma nebavi odklikavat vsetky stranky na vsetkych diskusiach. Velice krasne dakujeeeem.

bonaqa2013
7. mar 2016

Vlakno? čo to je vlakno....pozri skupiny mamičiek - možno tam...

miriam2908
7. mar 2016

Je tu aj skupinka volá sa hlášky našich detí. Myslím že sa do nej dostaneš aj cez môj blog, ja som v nej tiež, klikni na ňu a pridaj sa 🙂

busy
autor
7. mar 2016

@jana_eyre myslela som ten prvy odkaz. Dakujeeeeeeeeem tiiii. Lebo fakt som to hladala asi 3 dni a nic.
@bonaqa2013 vlakno je suhrn odpovedi alebo nazorov pod danu temu. Aj toto pod mojou otazkou je vlakno. Vlakno su teda odpovede a nazory atd atd.
@miriam2908 urcite sa pozriem aj na tu temu. Perliciek nie je nikdy dost. 😉

bonaqa2013
7. mar 2016

ak sa chceš zasmiať tak sa daj do skupiny Nevhodné darčeky..... smiali sme sa celý večer....

busy
autor
7. mar 2016

@bonaqa2013 posles mi link? 😀 😀

vlastulina1
7. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

nasla si to?

karolinka2010
7. mar 2016

Je to v diskusii perly nasich deticiek,vsse zazitky a trapasy

evkafekete
7. mar 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

chod to kuk sranda 🙂

bonaqa2013
7. mar 2016

@busy neviem ti to dať.... ale vieš čo. Daj sa do mojho nicku a tam nájdeš v ktorých som skupinách. Hádam ti to pôjde.... klikni ..