Perly naších polovičiek 2 - vtipná verzia

stefka33
30. jún 2014

Tak mali sme tu diskusiu na túto tému, ktorá sa nám nepekne zvrhla. Čo takto ju otvoriť znova? Tentokrát ozaj len na pobavenie. 🙂
Môj manžel mi minule telefonoval z práce: Ahoj, čo robíš? Ja: Varím, periem, chystám sa žehliť. Čo si chcel? On: Nič, len tak. Relaxuj ďalej. 😀
Alebo minule: Mal kúpiť tuniaka v konzerve. Prišiel domov a na stôl vyložil sardinky. Ja: Veď to sú sardinky a nie tuniak. On s výrazom absolútneho prekvapenia: To nie je to isté? 😀
Nech sa páči pridajte sa dámy. 🙂

lubikan
30. jún 2014

tak trapne,niekto sa chce opicit 😕

stefka33
autor
30. jún 2014

@lubikan No ale lubikan? To snáď nemyslíš vážne?

lubikan
30. jún 2014

@stefka33 ja len tak,ze zvrhne sa aj tato tema...na 1000 %... 😉

cobhan
30. jún 2014

@lubikan to mozno, ale radsej budem citat vtipne zazitky s chlapmi. Tie ostatne sa stavaju pravidelne, vtipne su vzacne 🙂 😎

lubikan
30. jún 2014

@cobhan ok,ale ci su zazitky s chlapmi usmevne,alebo na zaplakanie,jedna pravda je ta,ze chlapska logika nema obrazne povedane,od "poruchy osobnosti" daleko,lebo zena taketo nieco vypotit nedokaze

bubelko
30. jún 2014

rozhoovor, uz davnejsi, u nas doma:
muz: kde si?
ja: tu!
muz: tu nie si!
ja: tak tam 😝
este som nedopovedala, uz mi stal za chrbtom.... ze co si z neho strielam... ja? 😕 😀 😀 😀

bubelko
30. jún 2014

alebo som bola nastvana, uz ani neviem, kvoli comu, a hadzala som pradlo z pracky do susicky a pritom nadavala a frflala, nevsimla som si, ze muz stoji v pracovni vo dverach, ruky zlozene na hrudi, a ako som dohadzala a donadavala, tak sa ma spytal - ze co mi ta susicka spravila, ze som jej tak nalozila...
ze chuda, sa ani branit nestihla.....

coffea
30. jún 2014

Cely den som varila, zehlila, upratovala som, vysavala a kopec veci co sa podla nasich manzelov robi samo. Nestihla som dat prat kde co veciach bolo manzelovo oblubene tricko. Mi vravi ze nechape co som robila cely den ked som nestihla strcit veci do pracky. Co by som robila keby som musela buchat pradlo v potoku o suter. Ze si nevazim a nestiham pri automatickej. :o)
Nezostavalo mi nic ine len sa zacat strasne smiat a strcit muzove oblubene tricko do ruky a ukazat mu kde je potok a suter.

gabriela255
30. jún 2014

Ja ako správna riadne pribratá tehulka som ležala a relaxovala 😀 a môj sa ma pýta, že kde je ovládač, a ja som čosi žula a nevnímala ho.. tak sa ma opýtal tak hlasnejšie, že kde je... a ja: že do riti som si ho dala, a on si tak popodfúz, že asi, šak by sa ti tam zmestil celý televízor 😀 😀 😀 no a tak dobre som sa dlho nezasmiala 😀

cobhan
30. jún 2014

@lubikan to mne nemusis vysvetlovat, este teraz predychavam draheho vcerajsie argumenty, ale je to chlap, nic s tym asi neurobim. A opakovat dookola to iste ako papagaj sa mi tiez nechce...takze sa vyzurim, alebo napisem cosi na MK, nech to zo seba dostanem a zivot ide dalej.

Naopak ked si spomeniem na par jeho kixov, tak je zivot hned krajsi...napr.
Instrukcia: Vyzlec malu a daj ju spat.
Realita: Vyzlecena bola do bodikov, spinkala pekne v spacaciku...ale s topankami na nohach. Ved vyzut som nekazala.

klincek
30. jún 2014

@stefka33 mne sa ten napad paci🙂
Vratim sa s dcerkou po 5 dnoch z nemocnice a na susiaku visi nase tmave pradlo s detskym svetlym, samozrejme zafarbenym..a manzel s nevinnym vyrazom "ved si minule vravela, ze uz nam peries spolu". Vravim "no ale maximane ich vrchne oblecenie s nasimi trickami, a podla farby..a ako si to vlastne pral, ved na tom kratkom programe sa to zafarbit nemohlo". On "no trvalo to dlhsie" Ja "a teplotu si dal aku?" Odpoved "aaa, no asi vysoku, ze?"🙂. Na pracke bola nastavena bavlna-60, tak sme sa pobavili, oprali vsetko znova a mame verziu pradla na doma a do jasli 😅.
Inak na jeho obhajobu - prat vie, len to uz dlho nerobil, asi musim zase zaviest sluzby 😅

stefka33
autor
30. jún 2014

@cobhan 😀

anatalia77
30. jún 2014

@cobhan muz raz aj dceru strcil do vane v papuckach 🙂

cerez
30. jún 2014

Moja polovička nemá nejaké extra slovné perličky, zato skôr je jednotka v obliekaní detí. Teraz skôr u mladšieho synátora. Mali sme sa stretnúť v jednom obchode keď som sa vracala od lekára a syn mal naopak čižmičky, čiapku a aj nohavice. A keď bola prvorodená maličká, tak si ma prišli vyzdvihnúť zo školy a dcérka bola oblečená v dvojdielnom pyžame.

bubelko
30. jún 2014

napadla ma este dalsia:
volal mi, ze ci mu bude na tyzden k moru stacit pol flasky spreju na opalovanie, vravim, malo by. a keby nie ved si dokupis.
on mi na to - ze je toho ale fakt len polovica.
ja: mas sa tym nastriekat a nie impregnovat ako topanky do dazda... a okrem toho tam mas navod na pouzitie...
tak len nieco zasomral v zmysle, ze robim chytru a zlozil....

rohypnol1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ichbinich
30. jún 2014

@cerez:
Nieco podobne spravil moj otec. Siel pre mna do skolky, a kedze poobede bolo teplo, mama mu kazala obliect mi letne saty. Mali viazanie na pleciach. Lenze, on mi pod nimi nechal oblecene tielko, ktoe malo hrubsie ramienka, ako boli tie maslicky na satach, tak to pekne bolo vidno 😉

No a do porodnice s dcerou raz prisli ku mne a syn mal na dlhom tricku oblecene oblubene kratke tricko, samozrejme, ze kazde inej farby a s inym vzorom 😉

cerez
30. jún 2014

@ichbinich Ešte som si spomenula, že keď išiel so synom v zime von, tak ho zabudol obuť. Zbadal sa až vonku, keď ho chcel zložiť z rúk. O týždeň na to, išli von znova, ale v papučiach. 😀 Zas svokrovci s ním boli vonku v pieskovisku a obliekli mu vrch z pyžama. 😀

ichbinich
30. jún 2014

@cerez:
Vsak ze to bolo pyzamo si vedela iba ty, nie? 😉 Casto su tie pyzama take pekne, ze to ani nevidno, ci je to tricko a ci pyzamo...
Ale zabudnute topanky su dobre 😀

rohypnol1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hradnapani
30. jún 2014

tusim prihody s oblecenim vedu. Az sa normalne cudujem, ze sa vedia sami obliect 😀
z dneska: syn si zamokril cele rukavy pri umyvani ruk, tak hovorim muzovi, nech ho prezlecie. Cely spoteny hlada po obyvacke:
-ziadne tricko tu nie je!
- boze, tak chod do skrine a vyber!
-ahaa!!!
normalne sa mi na polsekundy zastavil rozum 😀 Ale inak je to strasne fajn chlap 😵

svano
30. jún 2014

@anatalia77 ten môj uložil syna v papučkách do postieľky.

dejka77
30. jún 2014

Ked uz pisete o tom obliekani. Manzel siel minule po dceru do skolky. Bol to asi 3.den co tam bola a kedze sa hanbila povedat, ze jej treba na wc tak sa popisala. Aj preto si musia nosit nahradne oblecenie. Ked prisli, hned som si vsimla, ze ma ine leginy a este aj gatky. Asi mali v skolke rusno a nejako to doplietli. A on si to ani nevsimol, ze je inac oblecena. Pritom ju niesol aj do skolky.

svano
30. jún 2014

Mm deti zásadne neprebaľoval, údajne na to nebol dostatočne šikovný. Raz bol k tomu okolnosťami donútený. Keď som potom syna vyzliekla, plienku mal zapnutú na chrbátiku. Dodnes mi je ľúto,že som nevidela celú túto procedúru.

stefka33
autor
30. jún 2014

@svano 😀 Tak to by som si aj ja rada pozrela.

sosanna88
1. júl 2014

@svano to mas dobre. ked bol moj s malou sam a posrala sa, co teda on nemusi...prebaloval v gumenych rukaviciach a s nahubkom na ksichte...(esteze mame take veci doma...inak by malu to hovno asi zozralo kym by som dosla domov...)

zutomad
1. júl 2014

ocovho kolegu manzelka si raz takto vyrazila vecer von a malu nechala tatovi,ta sa samozrejme pokakala... a co spravil ten kolega? Dal som jej este jednu plienku,aby to tak nesmrdelo!!!

natuska87
2. júl 2014

@lubikan len aby si nebola prekvapena....

jurly
1. nov 2018

S manzelom sme sa pohadali, ako to byva kvôli hluposti, a hovorim mu v zlosti: "Vies, co?! Necham Ta na pokoji lebo deti nebijem a zvieratka mam rada!" Manzel sa usmial a hovori:" Takze som z obliga, lebo som jedno velke hovado 😎 "

h2
16. dec 2018

Môj muž je odo mňa starší o 7 rokov. Ja som momentálne PN, mám zapálené achilovky na oboch nohách a výrazné problémy s chôdzou. Pred pár dňami som si už od zúfalstva pred ním povzdychla: "Myslel si si, že akú si si našiel mladicu a namiesto toho máš krivkajúcu starenku." A on mi na to: "Ale nie... (čakala som, že povie: "Ale nie, nie si žiadna starenka") , ale on povedal: "Ale nie, to som si vôbec nemyslel." 🤔😁