Kde urobiť rozlúčku so slobodou v KE?

ladynadine
2. júl 2018

Ahojte kočky 🙂
Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu ( hlavne Košičanky), kde zorganizovať rozlúčku so slobodou. Niekde v centre, poprípade bližšie centrum.
Organizujeme to prvý x a tak ani netuším čo by sa tam malo "diať" preto budem vďačná za každý jeden nápad, návrh. Ďakujem krásne! 🍀

pininka
2. júl 2018

Ja ked som mala,boli sme v Piane, to je oproti malemu Tescu. Mali sme nejake drinky miesane a dostala som darceky. Ale nic okazale. No viem ze baby zvyknu robit aj tematicke vecierky, a kupovat veci, typu serpa,korunka a pod. Alebo nejake spomienkove predmety, album so starymi fotkami a pod. Co sa tyka darcekov, zavisi asi aj od toho aka besna je nevesta ci ostatne z bab na vecierku. Ja som dostala podvazkovy pas a dalej uz nepamatam, ale viem ze bezne su venusine gulicky, sexi spodne pradlo, jedle nohavicky a pod.

lucilaines
2. júl 2018

Nam sa osvedcilo prichystat pre nevestu zoznam uloh, ktore musi pocas vecera splnit..samozrejme, zavisi od typu baby, ci je za kazdu srandu a ci sa na to da, lebo tie ulohy sme vymyslali dost odvazne..ale robime to na kazdej rozlucke, aj ja som to mala na svojej a je to skvela zabava na celu noc..okrem toho mozno nejaka tematicka torta, serpa a taketo blbosti, mozno pred tym dobra vecera..zazila som uz aj striptera v podniku, v uzavretom saloniku, ale to zalezi zase od nevesty, ci jej to nebude neprijemne..

zuzanka.zuzu
2. júl 2018

@lucilaines aké úlohy?

lucilaines
2. júl 2018

@zuzanka.zuzu uz si ich vsetky nepamatam, viem ze sme to googlili vselikde inspiracie..ale boli tam take ako ziskaj cislo od vynraneho chlapa, ziskaj od niekoho kondom, nalakuj nejakemu chlapovi nechty, nechaj sa nosit na chrbte, vybav si v nejakom bare drink zadarmo, presvedc dja na diskoteke aby zahral nejaku konkretnu pesnicku, zaspievaj na ulici a vyberaj peniaze do klobuka..akoze toto su take normalnejsie, potom boli ak take viac hardcore, ale na to vazne potrebujes odviazane povahy :D

tomaas
2. júl 2018

ahojte, pridám sa aj keď by som asi nemal 🙂 ale len faktickou 🙂 a ja že rozlúčka znamená, že sa dievčatá porozprávajú, vymenia recepty, povedia si, ako budú vychovávať deti, na čo pozor, aby ich muži boli spokojní a šťastní _ a ty Luci takto, aký hardcore? 🙂 asi sa dnes spýtam svojej aké má k tejto rozlúčke spomienky 🙂

lucilaines
2. júl 2018

@tomaas :D presne tak, tym hardcorom som myslela vymenu receptov a rozhovory o prikrmoch, nenechaj sa pomylit..

tomaas
2. júl 2018

@lucilaines múdre si ty dievča 🙂) verím, že aj po pár rokoch využívaš ty ako aj tvoje kamošky z rozlúčkovej partie práve nadobudnuté poznatky🙂

jance333
2. júl 2018

no čo by sa malo diať. baby sa stretnú, vypijú, rehocú sa, ku koncu možno i slza dajaká. darček budúcej neveste a hajde triezveť, aby ste stihli do svadby :D

slapina
2. júl 2018

Čo sa má diať? 🙂 Máte sa baviť, na internete predávajú aj také "rozlúčkové sady", skús popozerať 🙂

zdenkatv3
2. júl 2018

@ladynadine treba zajednat nejaky bar, kde si najprv pojdete sadnut. mile je, ked si baby pre buducu nevestu prichystaju nejake darceky - ci uz podvazok, puta alebo nejaku korunku ci serpu. a potom uz sa len zabavate a uzivate si poslednu slobodnu noc nevesty. niektore baby pripravia pre nevestu aj rozne hry, ci ulohy, ktore musi nevesticka splnit. je to uz len na vas, co jej pripravite

pivonka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomaas
2. júl 2018

@tiimka hihi to bol cieľ pobaviť 🙂) moja rozlucka vlastne ani nebola kedze soms a zenil na vychode 🙂) ja rodak blavak som len poziadal kamosov ci mi pridu tancovat 🙂))
prisli vsetci, vacsina tazki deathaci a tancovali na ludovky 🙂))))))

ave17
2. júl 2018

@tiimka že nechcel ma pustiť,to fakt?? Ty sa pýtaš?🙂

zuzanka.zuzu
2. júl 2018

@ave17 nemyslím si, že to bolo myslené akože "pýta si povolenku" len sa to proste nemuselo jej mužovi páčiť... moja babka keď povedala, že dedo niekam nepôjde, tak nešiel. vydržali spolu 70 rokov kým nepomreli. dnes manželky doma rumázgajú, že ich chlapi vysedávajú po krčmách (a milenkách) ale chlapom je to jedno, nezáujem o city druhého, buchnú dverami a čo tam po manželstve.... takže áno aj ja sa doma pýtam, či to manželovi nevadí 🙂 a na odpovedi mi úprimne aj záleží 🙂

titla
2. júl 2018

Ja mám takú partiu kočiek z VŠ a my sme na rozlúčke zvykli dať neveste ako darček fotoknihu so spoločnými zážitkami a taký sexi kostýmček (chyžná, policajtka, sestrička...). No a miesto – raz to bol koncert a potom sme šli do baru, raz latino párty a podobné akcie.

pininka
2. júl 2018

@ave17 no tiez ma to prekvapilo. Je to muz, ci otec? Ja samozrejem doma poviem kam idem ale moj muz nikdy v zivote nerozhodoval ci tam m ist alebo nie. Dokonca aj ked sa ho opytam mi povie,ze som dospela,ze sa musim sama rozhodnut. A to iste plati naopak, ani by ma nenapadlo mu nieco zakazovat. Vztah predsa nieje vezenie. Problem je v tom,ze niektori ludia maju bujnu predstavost a myslia si,ze ich partner sa tam zvrhne a nedajboze sa ho niekto dotkne.

tiimka
2. júl 2018

@ave17
@zuzanka.zuzu 😀 povolenie nepotrebujem no je pravda ze sa spolu dohodneme ked niekto z nas chce ist von, kedze mame dve male deti, nie vzdy to druhemu padne vhod ak je napr. unaveny. Mne niekedy nepovie nic, niekedy zafrfle a niekedy sa postavi na zadne a povie mi ze nechce aby som isla. V retaziach ma drzat nebude 😁 no ked som si predstavila ako by trucoval a kto vie ako dlho tak mi to za to vtedy nestalo🤔