• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde v Bratislave môžem darovať oblečenie?

25. septembra 2016 
Ahojte mam 16 rokov studujem na stednej skole prosim vas o pomoc kto by mal ochotu poslat my niejake vecy nemame zial nato mamku nemam uz je v nebicku a otec sa omna nestara babicka z dedkom si nemozu dovoli my kupovat niemaju toklo finacii stdujem a nedobre sa citim ked sa my vismievaju v skole ako chodim oblecena prosim ked niekto by sa nasiel ozvite sa my
2. mar 2016 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava147 ked si na tej strednej, tak sa poriadnu douc zaklady slovenskej gramatiky, to je otras ako pises...a mas dost rokov, aby si si nasla nejaku brigadu
2. mar 2016 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava147 Odkial si Stanka? Si z Ba alebo okolia?
4. mar 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den ja by som mala zaujem o oblecenie zijem s dcerkou ma 4roky v krizovom centre v petrzalke prijala by som oblecenie aj pre mna
8. júl 2016 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindda dobry den mala by som zaujem byvam v krizovom centre v petrzalke aj s dcerou
8. júl 2016 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindda dobry den mala by som zaujem byvam v krizovom centre v petrzalke aj s dcerou
@lindda
8. júl 2016 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nikis88 dobrý deň tento príspevok bol pridaný pred 7 rokmi
9. júl 2016 o 03:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindda ahoj kde prosím ťa si našla ten útulok? Ja dom zvykla nosiť do jedného sociálneho domu vo Vrakuni,ale chcela by som zmeniť :slight_smile: chodím tam raz za 3 mesiace pomaly a už by som chcela aj niekoho iného potešiť ;)
21. sep 2016 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomohla mi ho najst znama
25. sep 2016 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok