• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde všade ste mali sex?

9. augusta 2016 
mna na to MM vždy nahováral ale sa bojím že ked príde "to" tak havarujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no snad uz vsade, naj to bolo v pracovni draheho mami, adrenalin az ... , hlavne ked chvilu po tom ako sme skoncili ona prisla po pradlo :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka...na také niečo by som sa ani ja už nikdy nedala nahovoriť....lenže 10 rokov dozadu, ajajaaaj, to bolo trošku iné obdobie :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ani tolko aut nejazdilo,dnes ma dialnici keby ste to uroblili,tak by ste ešte stihli byť v prvych spravach o 17.00 na markize :grinning:
9. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a take že vytah,vlak.... to ani pomylsenie ... obdivujem niektorych :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som fakt konzerva konzervovná
9. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a co poveis v lietadle, teda v kabinke.. :wink:
9. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo to v noci...autá žiadne...a chvála bohu ani policajti, keby nás zastavili a povedali by dotyčnému nech si vystúpi :zipper_mouth: no neviem :grinning:
9. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika,a lietadla maju kabinky? :sweat_smile: ja som letela len raz,takým malým humusom - HEMUS do Bulharska,a neboli tam kabinky -iba na priručnu batožinu :grinning:
9. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dotyčný by povedal policajtovi: ved stojím !!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
majula,ešte že tak .... že v noci,a ešte že mi necestujeme v noci,aby take dačo nenapadlo aj mojeho-boh ochranuj
9. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby sa tak zasekli,a museli by policajti vyprostovat majulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúú, tak to by som nemala odvahu, náhodou ste mohli skončiť aj niekde mimo cesty s rozbitými hlavami, to by sa potom ťažko vysvetľovalo :unamused:
ja na biliardovom stole a v mori (ostatné je normálka) :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj sa tu smejem :grinning: :grinning: :grinning:
babatko vtedy mi to bolo šuma-fuk....za to teraz by ma muž nenahovoril ani na sex v odstavenom aute...teda nenaštartovanom :confused:
9. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, tak sa smejem :grinning: :grinning: :grinning: . Normalne neverim, teda majula to mate velke auto, alebo ste obaja drobnejsej postavy. Hoci za mlada by sme sa aj my tam zmestili, teraz by nam zavadzali nase bruska :grinning:
U nas za mlada na kamaratovej svadbe v parku pri zamku Hluboka na lavicke, v tu chvilu tam nikto nesiel. Bolo to po obede, za svetla. Dnes nechapem, ako som sa dala nahovorit. No mladost - pochabost.
Erika, chceli sme minuly rok v lietadle na zachode (nudili sme sa pri 10 hod. lete), ale nejako sme sa tam nemohli umiestnit, tak sme to vzdali. No hold sme velky ludia :grinning: .
9. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tie kabinky mala erika na mysli wc :sweat_smile:
9. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ja sa tak blbo vyjadrujem.. :sweat_smile: presne ako markiza.. no zachodove, ale su niektore vatsie a ciste.. zalezi na spolocnosti.. :grinning:
9. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze mnaaaaa to vtedy nenapadlo..... :sweat_smile: :grinning:
9. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli "spenerom",a bolo to aj tam cistucke :grinning:
9. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: baby :grinning: no ja z Vás nemôžem :grinning: :grinning: :grinning: ja som take zaujímave...no na SŠ na WC u chalanov a v satni v Telocvicni :grinning:
9. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol tu uz cintorin? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj, cintorín? ani za svet
9. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasuliak: este ze pri nejakom burlivom orgazme tam nevstal niekto z mrtvych :astonished: to by ste mali publikum :zipper_mouth:
9. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nebudem pisat kde ale napisem nieco ine. o tom aute po ceste. niekolko rokov dozadu sa vraciame zo sluzobnej cesty a zrazu objehame auto a pozeram vedla co slo auto tak za volantom chlap a zenska sklonena v jeho rozkroku. ale nespala tam... :grinning: :grinning: :grinning: to som akoze nechapala
9. jún 2009 o 22:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som nevedel kde som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: da sa povedat ze som bol znasilneny :grinning: :grinning:

mima co si na tom nechapala?? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima1, som zvedava, ktora tu napíše ako prvá, že to mohla byt práve ona, koho si videla :grinning: :grinning: :grinning:
dobrá tema :grinning:
9. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mima,ktovie či to nebola zas majula :grinning:
9. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to som sa prave chcela opytat, že čo sa na tom neda chapať, vidim, že keby si potrebovala niečo vysvetliť, tak neni problem.... :wink: :grinning:
9. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok