• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde všade ste mali sex?

9. augusta 2016 
sendy:vidim ze uz ti nieco take asi vrta v hlave dlhsie :wink:.

katrin:tak to sa ti kyvali nozky vo vzduchu :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekývali.. aksa dobre pamatam, atk sme to robili po sediacky,.... :grinning:
27. nov 2009 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, ležala som na ňom :sunglasses: Žiaľ, je to tak. Je tomu už skoro dvanásť rokov a hanba ma doteraz neprešla.
27. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na poľovníckom posede, v aute, v Hrone, v stodole, v prírode všade možne, na stavbe domu... :grinning:
a čo nikdy nepochopím ako som sa dala nahovoriť, pod dekou v obývačke pri svokrovcoch pozerajúcich TV :grinning:
27. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane:je to trosku take zvlastne,ale ja osobne ta neodsudzujem :wink: ale mas pravdu ta hanba asi zostane,v nasich hlavach :unamused:
27. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako ste sa rozbehli :grinning: ja zase svojho muza zapana neviem donutit k sexu za volantom pocas jazdy stale zastavi a vravi mojenko preboha prestan chces aby sme sa zabili?a ja mu poviem nie ja si budem robyt co potrebujem a ty iba soferuj.tak potom stojime niekde kym sa ukludni a vravi ,este raz a vysadim ta , baby poradte :grinning: :grinning: fintu :grinning:
27. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s monim terajsi priatelom sme sa raz miliskovali v aute za lesoparkom, na kraji takej cesticky a sem tam mozno aj niekto presiel okolo.... he he.
27. nov 2009 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny to mame chutky,nie :grinning: :grinning:
dzio:to je tazke radit,ked nevieme aku ma povahu ako by to zvladol,za tym volantom :wink: :wink:
27. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.to su chutky,ja som si uzivala v pivnici panelaku,aute aj na kapote auta,dost nepohldne,na balkone,kupelni na pracke,sprche po stojacky,vo vani,pri vode neskoro v noci,v bazene,v prirode.To boli casy.
27. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj,nech už je noc..... :grinning:
27. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik, veru dlhsie,
neviem co sa to somnou robi ale v poslednom case mam stale chut.
Boli sme v cukrarni na kave a ked si vyberal, ze ktory kolac si da, tak sa nahol poza mna a ja som ho ochytila, aj zabudol co si chcel dat, ale potom pri stole sa celkom usmieval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendy, kolko mas rokov? co sa ti zobudil nejaky hormon? :grinning:
27. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela 40. No asi sa prebudilo sexuchtivych hormonov vela :grinning: , sme spolu sedem rokov, ale tento posledny sa nestaci cudovat, co sa sexu tyka. akurat ze on je trosku rezervovanejsi, je starsi ma 46/ale nevyzera/ :sunglasses:
27. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendy:tak ja som o 4roky mladsia,ale chut na sex som nejako stratila :slight_smile: :slight_smile: a nie je to v mojom chlapovi,ale vo mne a neviem co sa to vlastne deje :frowning2: :frowning2:
27. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pred styrmi rokmi som to mala ja asi tak akurat :slight_smile: ale teraz je to, tiez ani neviem poriadne co. Rano ked odchadzame z domu a ide mi dat pusu, tak vyzadujem taku poriadnejsiu. :pensive:
Chcela by som skusit dake netradicne miesto kym ma to drzi, lebo to ma urcite cochvila prejde. Ci?
27. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa teším ked budem mať 40! :grinning: a mm 47, och, to bude sexu! ani zamlada si tak nez........... fúúúúúúj škaredé slovo som použila. :grinning:
27. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa teším ked budem mať 40! :grinning: a mm 47, och, to bude sexu! ani zamlada si tak nezat........... fúúúúúúj škaredé slovo som použila. :grinning:
27. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a ako dlho este budes cakat? Aj ked podla toho ako super reagujes, nezda sa mi, ze by si mala malo tr....... :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ešte nejaká voda pretečie. už len 8 ! :frowning2:
27. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len či to bude s mm ???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hadam hej, aj ked zivot sa niekedy zmeni v sekunde :frowning2:
inak ako to stihas reagovat na viac tem, ja len citam a v jednej odpisem a chcem v druhej a uz su dalej od mojej myslienky :confounded:
27. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som taká rýchla rota. aspon na niečo. a ešte pokrikujem na deti,kontrolujem,či majú zuby umyté.... a kontrolujem muže,nech niečo v noci je.... :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si skorej dala otázku kde som ešte sex nemala? :grinning:
28. nov 2009 o 02:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka,to je dobré. :grinning:
28. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka, tak daj tip kde si nemala a kde by mohol byt
ideme teraz do mesta otvorili u nas Jysk, ale po obede by som mohla nieco poriesit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
28. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa láka ten výťah, biliardový stôl, piesočná pláž... :sweat_smile:
28. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amadora, to ste suprovo spravili ze ste aj vrchol dosiahli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a svokrovci su alebo v tedy boli starucky? tak to to si neviem predstavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 11:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na biliarde som to mala :grinning: :grinning: , no a este sme ani nezamkli podnik, to bolo vzruso :grinning: :sweat_smile: po zaverecnej .. ale nevedeli sme o tom, ze sme nezamkli :grinning:
28. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Vladi ,co sa otebe dozviem, dobre ze som ta sem pozvala, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre ti to padlo?
28. nov 2009 o 11:55  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO dobre , :grinning: :grinning: :grinning: ale nebolo to s mojim MM lom :confused: este som o nom ani nevedela ...
Aj na okne je pohoda na parapete :sweat_smile: ... :grinning:
Ajstak najkrajsie je to s MM lom :sweat_smile: :slight_smile:
Podla mna v aute je to hrozne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Celkom pohoda na pracke a tak .. :grinning: viacej uz nepoviem :zipper_mouth:
28. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok