• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Keby bolo keby...

28. júna 2014 
Takže po prvej časti som bola milo prekvapená, po druhej sklamaná, lebo sa v nej nič neudialo a nevyriešilo, ale našťastie tie dalšie časti boli už lepšie, dymanickejšie :slight_smile:
Takže sa už teším na dalšiu časť, je to celkom zaujímavé :grinning:
3. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda ze serial je dost dynamicky a stale sa nieco deje....zaujimave zapletky...
bola som stabilnym divakom Ordinacie ale uz akosi prestavam a tento novy serial je fajn
juj a Kolenik je super fesi a kazdu chvilu sa tam odhaluje.... :grinning: :grinning: :grinning:

inak mi prislo zaujimave ako Diana M. popijala s kamosmi taxikarmi nevediac ze prepija manzelove peniaze ktore pozical a dotycny ich stratil...super vymyslene...
3. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ján Koleník
http://sk.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1n_Kolen%C3%ADk

som prekvapená z jeho mladého veku, môj tip by bol 35-36

aj šok Koleníka keď doma uvidel malu zuzku, tipujem že zuzka ho zlomi.
3. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koleník vyzerá v obleku na zomretie dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vyslovene krásny chlap
3. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za infosku o Kolenikovi, vidim ze nie som jedina komu sa paci....normalne si to uzivam ten serial a je prijemne sa pozerat na takeho krasneho chlapa :sunglasses:
ja si ho pamatam z jedneho serialu na Markize Medzi nami, chvilu to bezalo a hral tam...
3. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, podla mna celkom pohodovy serial.Ale aj tak je najlepsia uvodna pesnicka :slight_smile:
3. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento serial je aj moja srdcovka :grinning: Konecne ma nieco chytilo, telku som nepozeravala hadam i rok. Taka fajn odychovka. Stale sa nieco deje, polovici zapletiek uz ani nechapem ale nevadi, bavi ma to aj tak :grinning: Nemusim byt najmudrejsia....a Kolenik fesacisko na pohladanie:slight_smile:
3. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co bolo dnes? Som nestihlaaaaaaaa :confounded:
3. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, vcera som nestihla... :grinning:
a uz som si to nasla v archive JOJ....
3. nov 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelmirka1: tiež si hovorím, že keby to vedela :slight_smile: , no ale však keby bolo keby :slight_smile:
4. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten serial ma fakt dobry nazov, lebo casto ked pozeram a rozmyslam nad zapletkami tak si poviem keby toto keby tamto...proste keby bolo keby :slight_smile:
neviete kolko to ma casti ??? aby som si moc nezvykla a potom zrazu koniec :grinning:
4. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka, neviem kolko ma casti ale ked to zrazu konci budem to tazko znasat aj ja :grinning:
4. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, či ste si všimli, ale v Paneláku vKeby bolo keby aj V ordinácií v Ružovej záhrade vystupuje asi šesťročné dievčatko. Lenže mne sa zdá, že vo všetkých troch seriálloch hrá jedna a tá istá malá herečka. Čo si myslíte o tom vy?
4. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, je to dcera Karin Hajdu..... Vanesska
4. nov 2009 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda neviem, ci je v keby bolo keby, ale je v Ordinacii ako sestra Nory a v paneláku je dcera Karin Hajdu ako aj v skutocnosti.. teda "byvala " Kordiakova dcera.. teraz uz Maslakova...

ale neviem, ze by bola aj v Keby bolo keby...
4. nov 2009 o 14:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin - áno, myslela som Norinu sestru, ale v Paneláku som myslela malú Lucku.
4. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie je ta ista.. lucku hra ine dievcatko.
4. nov 2009 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin21- aha. Takže to aj hrá v tomto seriáli aj tú malú Zuzku, či ako sa volá.
4. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
K otázke kolko má dielov.. tuším bolo niekde zmienené 12 dielov
4. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ma to byt 12 dielov, ak bude mat serial uspech tak mozno vraj natocia nieco dalej
4. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Lucka v paneláku nie je Zuzka z KBK??? aspoň mne sa nezdá a nesedí ani vek, veď v paneláku má už 6, zdá sa mi aj vyššia a v KBK hrá 5ročná, to sa mi zdá také malé dievčatko
4. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze len 12dielov.......... :angry: nech uz natacajuuuuuu dalsie............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite nie su tie iste dievcatka.. ta v KBK je uplne mladsia...
6. nov 2009 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janko Kolenik by stal za hriech.... :grinning: pozeravam KBK kvoli nemu a hra aj v Panelaku, ale iba obcas, smola :angry:
6. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mas pravdu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska :slight_smile:
6. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon ze moj manzelik nechodi na Modreho konika :grinning: :sunglasses: :grinning:
6. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska002: no vraj všetko závisí od diváckej obľúbenosti (sledovanosť je vraj nadpriemerná zatiaľ) a samozrejme aj od financií, lebo ten seriál je drahý. Ale ževraj vedeli by si predstaviť II. sériu na jar - tak sa vyjadril Kraus s Jančom.
6. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia dakujem za info a veriiiiim ze bude pokracovat................ :wink:
6. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,kolenik - to hej :grinning: :grinning: fakt nasi chlapi maju stastie,ze nekonikuju :grinning: :grinning: :grinning: ozaj, poznate niekoho,resp. babenky zasielate sms k sutazi KBK?
6. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok