• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Keby bolo keby...

28. júna 2014 
no tak to ja by som chcela videt keby chlapy konikuju a pisu si o nejekaj herecke,to mi sa baby na nich nechytame s nasimi vyjadreniami na kolenika........... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok

Zuzka Igor si vo svojom dome len ťažko zvyká na Adelinu dcéru Zuzku. Jano sa zas nedokáže zmieriť s tým, že Monika šla na zákrok. Tomáš musí pomôcť svojej manželke Inge, pretože jeden šikovný zákazník ju pripraví o auto. Igor, Jano aj Tomáš sa večer chystajú na stretávku bývalej kapely, na ktorej nebudú chýbať ani gitarista Ritchie a speváčka Marianna.
8. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuuuda falosnaaa 20ka a auto preč ......to jej pekne začína den ..... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V úvode pekne ukázali ako kolovali tie prachy :slight_smile:
9. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze malo.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si mal dat este zo dva.
9. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana mauery /neviem či som to dobre napísala/ ako dobre hrala rockerku, sa mi páčila
10. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som si pozrela po prvý raz seriál, ale nezaujal ma. je to také neskutočné. :frowning2:
10. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepostrhla som. Kto a prečo vyskočil z balkóna? :unamused:
10. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna z balkona vyskocil Zuzkin otec. Adele spomenula, ze spachal samovrazdu, a toto bol asi ulet do obdobia spat. No ved uvidime neskor.
10. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne sa ten seriál páci, po všetkých tých kriminálkach, čo chodia od rána do noci na všetkých programoch a mám ich už fakt plné zuby, je toto trochu príjemnejší seriál. Najviac sa mi páči tá vtipnosť aj v ťažkých situáciách, taký sarkazmus a najmä výber hudby do filmu. Nemyslím tým úvodnú pieseň od Smatanovej, tá mi tam práveže vôbec nepasuje.
10. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa tento seriál páči... práve preto, že je to také iné ako tie, čo boli nakrútené na Slovensku doteraz... :slight_smile: a hlavne - má to spád, za jeden diel sa udeje toľko toho, čo inde v 10.dieloch... a nezdá sa mi to ani také neskutočné, v živote sa stávajú všelijaké veci... mňa to teda zaujalo... :slight_smile:

ten, čo vyskočil z okna bol Adelin manžel/partner, s ktorým má dcéru, jej sa to podľa mňa vrátilo v sne...
10. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, to bol jej muž, s ktorým má Zuzanku. Iba nechápem, prečo ju vychovávali svokrovci... To sa snáď ešte dozvieme.
10. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v niektorej časti Adela svokrovi hovorila, že si nevie predstaviť, že si malú zoberie k sebe, lebo jej strašne pripomína toho muža... ale či to bol hlavný dôvod... :confused: podľa mňa ju u nich nechala z pohodlnosti... :confounded:
10. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím že z pohodlnosti, alebo vypočítavosti, slobodnej žene sa ľahšie loví chlap, tak to je. A som zvedavá, či ju niekam neodtrepe, lebo jej už očividne lezie na nervy, nebola zvyknutá starať sa o niekoho iného, iba o seba. Ešte možno nastane zvrať, že Igor si tú malú obľúbi a Adela ju nebude chcieť, čo povieš weja?
10. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci ten co v sne vyskocil z okna je male otec, ved v jednom dieli povedala Fialova ze byva o poschodie vyssie ako oni s Igorom...inak dobry diel ako vzdy, ma to spad :wink: stale sa nieco deje a hudba pocas filmu je tiez super.
10. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka1 - to o poschodie vyššie podľa mňa znamenalo v prenesenom význame že v nebi :slight_smile: Igor totiž nebýva v činžiaku, ale vo vile.
10. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hudba je super, akurát som sa čudovala, že kľudne kradnú soundtracky zo známych amerických filmov a že vôbec ich ani neuvádzajú v titulkoch- napríklad tá husľová a gitarová chytľavá hudba je z filmu Čokoláda, kde hrá Johnny Depp a zložila ju Rachel Portman.
10. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že býva o poschodie vyššie...??? :confused: tak to som nepostrehla... :zipper_mouth: v tom prípade už neviem, kto to mohol byť... :sweat_smile:
no neviem, či si Igor malú až tak obľúbi, to by bolo asi až moc sci-fi :grinning: ale bol by to inak dobrý zvrat :slight_smile: ale rátalo sa mi, ako mu tá malá kývala z okna, že: "...nejako si ma obľúbila..." :grinning:
10. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My doma sme najprv pozerali, že prečo to je také spomalené a že prečo niekto vyskakuje z okna, ale keď sa Adela zobudila, tak to bolo jasné, že to bol jej manžel - čiže spáchal samovraždu, preto zrejme nevedela vychovávať malú, lebo stále jej to pripomínalo.
10. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah to si ma dostala s tym prenesenym vyznamom, normalne ma nenapadlo jasne byva vo vile :grinning: :grinning: :grinning:
inak Fiualova bola super ako sa stazovala ze maly nezvlada, dobre to hra, sedi jej to... :wink:
10. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som nejaká zabrzdená, že ma to nenapadlo s tou vilou :grinning: takže je to jasné... :slight_smile:
zelmirka, máš pravdu, Fialovej sedí takáto postava viac ako keby hrala nejakú normálnu ženu... vlastne v tom seriáli nie je žiadna "normálna" postava, všetky sú svojím spôsobom trochu "pošahané" :sweat_smile: myslím v tom zmysle, že sa im dejú bežne také veci, ktoré sa obyčajným ľuďom stanú tak raz za život :grinning:
10. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz kuk .....?????......konecne po tyždni ............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nekuk ????.................ze určite viac ako len jazyk do ust.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja si ten serial vychutnavam ci dalej tym viac...fakt je dobry...a Kolenik nema chybu, stal by za hriech :grinning: :grinning: :grinning:
akurat rozmyslam ze zamestnavat taku asistentku bu mohol iba blazon, je pekne drza
16. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukáme, kukáme... ale nechce sa nám prispievať :slight_smile: a súhlasím, je to lepšie a lepšie. A tie ironické vtipy sú skvelé :wink:
16. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja pozeravam, a igor sa vyspal s tou asistentkou?nejako som nepostrehla, no som zvedava co povie igorovi dedo malej zuzky.
16. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23.11,- Igor zistil, ze otec Adelinej dcery je uz davno mrtvy. Jeho vysetrovanie vsak neprestava a aj vdaka tomu sa z neho a Zuzky stavaju kamarati. Jano sa tesi z noveho auta, to vsak nedokaze zahojit stratu syna, ktoreho si Monika dala zobrat. Rozhodol sa, ze da dokopy staru kapelu U3.

Tolko z obsahu co nas caka, inac vcra bol dobry Igor, ked doniesol ten stolik :wink: Fesak je....
17. nov 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt Igor bol super s tym stolikom, akoze drsnak nechce deti ale ked uz tam tak snazi sa byt vnimavy k tej malej a ma cit,
inak Fialova to hra super, pripada mi to celkom realne ako nedokaze s malou fungovat a je z nej na nervy....kto vie ako to bolo s tym jej otcom a tiez som zvedava preco Igorovi zrazu ten clovek daroval pozemok o ktory sa hadali a hlavne co s tym Igor urobi....
17. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa to zaujímavo včera skončilo, už som zvedavá na dalšiu časť :slight_smile:
17. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok