Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

dada1212
3. nov 2009

Takže po prvej časti som bola milo prekvapená, po druhej sklamaná, lebo sa v nej nič neudialo a nevyriešilo, ale našťastie tie dalšie časti boli už lepšie, dymanickejšie 🙂
Takže sa už teším na dalšiu časť, je to celkom zaujímavé 😀

zelmirka1
3. nov 2009

mne sa zda ze serial je dost dynamicky a stale sa nieco deje....zaujimave zapletky...
bola som stabilnym divakom Ordinacie ale uz akosi prestavam a tento novy serial je fajn
juj a Kolenik je super fesi a kazdu chvilu sa tam odhaluje.... 😀 😀 😀

inak mi prislo zaujimave ako Diana M. popijala s kamosmi taxikarmi nevediac ze prepija manzelove peniaze ktore pozical a dotycny ich stratil...super vymyslene...

majina.b
3. nov 2009

Ján Koleník
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ján_Koleník

som prekvapená z jeho mladého veku, môj tip by bol 35-36

aj šok Koleníka keď doma uvidel malu zuzku, tipujem že zuzka ho zlomi.

drejka
3. nov 2009

koleník vyzerá v obleku na zomretie dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vyslovene krásny chlap

zelmirka1
3. nov 2009

diky za infosku o Kolenikovi, vidim ze nie som jedina komu sa paci....normalne si to uzivam ten serial a je prijemne sa pozerat na takeho krasneho chlapa 😎
ja si ho pamatam z jedneho serialu na Markize Medzi nami, chvilu to bezalo a hral tam...

iinuska
3. nov 2009

ahojte, podla mna celkom pohodovy serial.Ale aj tak je najlepsia uvodna pesnicka 🙂

reisi
3. nov 2009

tento serial je aj moja srdcovka 😀 Konecne ma nieco chytilo, telku som nepozeravala hadam i rok. Taka fajn odychovka. Stale sa nieco deje, polovici zapletiek uz ani nechapem ale nevadi, bavi ma to aj tak 😀 Nemusim byt najmudrejsia....a Kolenik fesacisko na pohladanie🙂

habibi78
3. nov 2009

baby co bolo dnes? Som nestihlaaaaaaaa 😖

habibi78
3. nov 2009

pardon, vcera som nestihla... 😀
a uz som si to nasla v archive JOJ....

honey023
4. nov 2009

Zelmirka1: tiež si hovorím, že keby to vedela 🙂 , no ale však keby bolo keby 🙂

zelmirka1
4. nov 2009

ten serial ma fakt dobry nazov, lebo casto ked pozeram a rozmyslam nad zapletkami tak si poviem keby toto keby tamto...proste keby bolo keby 🙂
neviete kolko to ma casti ??? aby som si moc nezvykla a potom zrazu koniec 😀

reisi
4. nov 2009

zelmirka, neviem kolko ma casti ale ked to zrazu konci budem to tazko znasat aj ja 😀

lussy23
4. nov 2009

Neviem, či ste si všimli, ale v Paneláku vKeby bolo keby aj V ordinácií v Ružovej záhrade vystupuje asi šesťročné dievčatko. Lenže mne sa zdá, že vo všetkých troch seriálloch hrá jedna a tá istá malá herečka. Čo si myslíte o tom vy?

katrin21
4. nov 2009

jasne, je to dcera Karin Hajdu..... Vanesska

katrin21
4. nov 2009

teda neviem, ci je v keby bolo keby, ale je v Ordinacii ako sestra Nory a v paneláku je dcera Karin Hajdu ako aj v skutocnosti.. teda "byvala " Kordiakova dcera.. teraz uz Maslakova...

ale neviem, ze by bola aj v Keby bolo keby...

lussy23
4. nov 2009

Katrin - áno, myslela som Norinu sestru, ale v Paneláku som myslela malú Lucku.

katrin21
4. nov 2009

tak to nie je ta ista.. lucku hra ine dievcatko.

lussy23
4. nov 2009

Katrin21- aha. Takže to aj hrá v tomto seriáli aj tú malú Zuzku, či ako sa volá.

nemezis
4. nov 2009

Ahojte.
K otázke kolko má dielov.. tuším bolo niekde zmienené 12 dielov

kacena4193
4. nov 2009

ano, ma to byt 12 dielov, ak bude mat serial uspech tak mozno vraj natocia nieco dalej

hasleerka
4. nov 2009

a Lucka v paneláku nie je Zuzka z KBK??? aspoň mne sa nezdá a nesedí ani vek, veď v paneláku má už 6, zdá sa mi aj vyššia a v KBK hrá 5ročná, to sa mi zdá také malé dievčatko

miska002
6. nov 2009

ze len 12dielov.......... 😠 nech uz natacajuuuuuu dalsie............. 😝 😉

katrin21
6. nov 2009

to urcite nie su tie iste dievcatka.. ta v KBK je uplne mladsia...

salonka77
6. nov 2009

Janko Kolenik by stal za hriech.... 😀 pozeravam KBK kvoli nemu a hra aj v Panelaku, ale iba obcas, smola 😠

lucaska
6. nov 2009

salonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mas pravdu 😉 😉 😉 😉 😉 😉

salonka77
6. nov 2009

lucaska 🙂

salonka77
6. nov 2009

Aspon ze moj manzelik nechodi na Modreho konika 😀 😎 😀

lucia78lucia
6. nov 2009

miska002: no vraj všetko závisí od diváckej obľúbenosti (sledovanosť je vraj nadpriemerná zatiaľ) a samozrejme aj od financií, lebo ten seriál je drahý. Ale ževraj vedeli by si predstaviť II. sériu na jar - tak sa vyjadril Kraus s Jančom.

miska002
6. nov 2009

lucia dakujem za info a veriiiiim ze bude pokracovat................ 😉

nadhera
6. nov 2009

hm,kolenik - to hej 😀 😀 fakt nasi chlapi maju stastie,ze nekonikuju 😀 😀 😀 ozaj, poznate niekoho,resp. babenky zasielate sms k sutazi KBK?