• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Keby bolo keby...

28. júna 2014 
A Zelmirka, tá asistentka možno od začiatku taká nebola, len vie o veľa veciach, aj nie práve legálnych a preto ju tam musia "trpieť".
17. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyspal sa tou asistentkou alebo nie ?
17. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môžeme si domyslieť, ja tipujem, že ano
17. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stále nechápem prečo si dala zobrať to dieťa, ked sa s ním najprv pochválila ... ved to mala nechať v tajnosti a dohodnúť sa len so švagrom

a teraz akože mu tá sestrička poskytla info o potrate, nie je to náhodu lekárske tajomstvo??? :unamused:
17. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stolik z ikey tam dako nesadol - asi maju krivu podlahu :wink: zabudli ho podlozit na jednej strane, sa im kyval . fialkin byvaly skocil z okna,ale to bol u dakej vestice? ci kto mala byt babenka okolo ktorej presiel a sup ho z balkona. odkedy ma malu pri sebe tak sa fialke stale sniva ten isty sen. jasne,v najlepsom to skocilo,ale kolenik v obleku...chrumkavy...
a lekarske tajomstvo? v dnessnej dobe zistis vsetko,aj to co nechces.
17. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nádhera to bola fialka predsa, teda aspoň si myslím
17. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha, ved ta zenska bola blondinka /ci zle som to mrkla?/ moje sviste este behali po byte :grinning: jednym okom sledujem tv adruhym deti.
17. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola to blondavá krátka parochňa, ja som to kukala teraz na nete ... no vieš si predstaviť nejakú babenku ako si lakuje nechty???
17. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera: to bola Fialová, len mala iné páčo akože pred pár rokmi vyzerala inak :slight_smile:
a lekárske tajomstvo - no medzi lekármi podľa mňa veľmi neexistuje, veľa vecí sa zisťuje po známostiach.
17. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ju fest zhovadili - zaujimave,ze dvaja su spolu a on si zrazu vyskoci. vacsinou to robia ludia,ked su doma sami.
ona si lakovala nechty? :grinning: som myslela,ze daku sviecku ide zapalit, mozem ja za to,ze deti nespia a nemozem sa sustredit? :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam, že som to dobre videla že si lakovala nechty ... opravte ma ak nie???
17. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuza si lakovala nechty, samovrah ak chce zomrieť tak nerozmyšľa.

u nas v panelaku skočila pani z okna a vo vedľajšej izbe mala dieťa vo veku 6 r.
17. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím, že kto sa vyhráža že si niečo urobí, tak ten chce aby ho odhovorili ... ako píše majina samovrah nerozmýšľa
17. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz sa tesim na dalsiu cast............ano bola to fialka a lakovala si nechty a on skocil...............
ta sekretarka sa s nim asi vyspala............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolenik on je jednoducho bozsky........
a na tom stoliku z ikey som sa tiez pekne smiala, ze je to akesi krive.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčil Igorov pozorovací talent, ako zhodnotil Zuzku - že sa vyrovnáva s novou situáciou po svojom - kreslí, strihá a plače..... to by som nečakala takú vnímavosť od človeka, ktorý sa navonok snaží vystupovať ako taký tvrďas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

som zvedavá, kto bol ten Zuzkin otec, keď s tým Fialová robí také tajnosti... :confused:
17. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiež som už moc zvedavá ako to bude pokračovať :confused:
či sekretárka dostala Igora :unamused:
haslerka, porušenie lekárskeho tajomstva?? no myslím, že tento film presne vystihuje túto dobu - oserieš druhého a máš sa dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyspíš sa aj s rodinou a nerozmýšlaš na následky :frowning2:
žiadne hranice, veď kto má prachy-ten je Boh :zipper_mouth: aspom mnoho ľudí si to myslí
netreba si robiť ilúzie, tu ukazujú realitu :fearful:
17. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*netreba si robiť ilúzie, tu ukazujú realitu* na 100% suhlasím s mirkou, je to všade medzi chudobou i boháčmi
18. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukaska: kolenik je bozsky, len skoda ze je teplyyyyyyyy
18. nov 2009 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, to mas odkial taku info....lebo podla mna to je kacica...
18. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten ikea stolik sa tusim len preto kyval, lebo bol polozeny castou na podlahu, castou na koberec.. ale to bol asi z bazaru ikeackeho, lebo inak by bol v rozobratom stave, len v bazari predavaju uz zlozeny IKEA nabytok :slight_smile:
18. nov 2009 o 09:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je kacica... ak nahodou pocuvate Funko, tak tam bol minule nejaky host co komentoval hviezdy a tak..a bavili sa o sexsymboloch a tusim adela povedala, ze Kolenik je novy sexsymbol , ze sa paci vela babam.. a ten clovek povedal, no.. a nie len babam.. a ja som o nom citala asi pred mesiacom a pol v nejakom casopise rozhovor s nim a on povedal( vtedy som to nevedela este), ze on nema babu, ani nemal, ani mat nebude a ze netuzi po tom.. a mi to boo " iba" divne... a pootm moj priatel vyrukoval s tym, ze ved on je homosexual, ze to sa o nom v BA vie.. ako aj Horján a asi aj Csongor Kassay.... takze tak.. ved aj Dočolomansky bol homo..a to o nom vsetci kolegovia vedeli, ze zil s takym mladsim chlapikom.. ved nic v zlom, ,mne je Kolenik tiez sympaticky a velmi, len je proste na chlapov :slight_smile: :wink:
18. nov 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo teda povedzme ze nie je cisty homo, ale ze je bi.... :wink: vazny vztah tvrdi , ze este nemal... a tie kratkodobe ktovie ci myslel s babou , alebo chalanom...
18. nov 2009 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena,stolik bol cely na koberci - hned som si to vsimla :slight_smile: takze mi ostavalo,ze kriva podlaha. alebo nozka kratsia :grinning: .
a ze je horjan homo,to je jasne,csongor tiez - pozriem vidim.ale niekedy to clovek neodhadne - nedavno som sa dozvedela /od temy/ze aj hrib je homo,ale je dobry. no, skoda peknych chlapov. :unamused:ako je kolenik .
18. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je hrib???
18. nov 2009 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, on ma na jojke taku nocnu debatnu relaciu :wink:
18. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam niekedy pocit,ze kto nie je gay,tak je nezaujimavy.
18. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. tak to neviem...
18. nov 2009 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem ako to je presne... je to jeho vec, ale keď bol v Promi Novinách na JOJke a redaktorka sa ho opýtala na ženy, tak povedal, že nemá na ne čas, lebo točil KBK, Panelák, veľa hrá v divadle a proste vzťah by tým trpel, lebo by jednoducho nestíhal. A zrejme bulvárne noviny to využili a napísali, že NECHCE a netúži, možno by aj chcel, ale jednoducho nemá na to čas, kvôli pracovnej vyťaženosti.
18. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey... no OK, ale ved to vsetci zatlkaju milion vyhovorkami... malokto sa prizna.. a mozno je naozaj bi.....
18. nov 2009 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok