Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

mamartinka
15. dec 2010

@julinka9999 nad sebou mas odomna link ze pravdepodobne na jar zacnu vysielat dalsie casti 😉

julinka9999
15. dec 2010

@mamartinka ano to som citala 🙂, ale predtym ohlasovali ze uz zacali natacat a pod. teraz je okolo toho este ticho, preto som sa pytala 🙂

mamartinka
1. jan 2011

Tak a je to tu 20.01 Stvrtok 20.00 Tomáš, Jano Keď sa Ingrid po dlhom čase konečne dostane na vzduch, krutým spôsobom sa dozvie pravdu o svojom mužovi Tomášovi. Igorovi sa jeho plány s pozemkami komplikujú kvôli nepoddajnému Šebestovi, ktorý odmieta svojím podpisom vpustiť na svoj pozemok stavebné stroje. Akoby to nestačilo, Igor zistí, že Adela ho už dlhší čas klame. Igor má vážne problémy. Zdá sa, že spolu s Masárom skutočne podcenili tvrdohlavého Šebestu. Keď sa Inge dozvedela pravdu o vysnívanom dome, Tomáš sa ocitol na ulici a našiel svoj prechodný domov u Igora. Adele sa to vôbec nepáči. Tomáš začína tlačiť na Moniku, aby šla na zákrok. Janovo trápenie kvôli nehode naberá celkom iný smer a keď sa na stretnutí s právnikom dozvie, že mu nehrozí odsúdenie, rozhodne sa to poriadne osláviť... Moderný rodinný seriál, v ktorom sa vzájomne preplietajú osudy šiestich hlavných postáv. Tri ženy a traja muži v troch pároch sú previazaní rodinnými, pracovnými, mileneckými a rôznymi inými väzbami a ich životy a konanie sa vzájomne ovplyvňuje. Nebudu tie casti opakovat?Ja uz si to tak nepametam o com to konkretne bolo.

maryah
11. mar 2011

obnovujem tému 🙂
konečne od 22. marca začína na JOJ-ke Keby bolo keby 2... 😵 😵 😵
Kto ste mali radi tento seriíl tak šup sem 🙂

mamartinka
12. mar 2011

@maryah no ja som tiez rada pozeravala tento serial.Ale teraz ked toho tolko dali Panelak,seherezada,Ordinacia na nove neviem co budem skor.Teraz som uz i ordinaciu zameskala koli seherezade.Ale snad vide aspon obcas pozriet aj Keby bolo Keby 😉

maryah
12. mar 2011

@mamartinka ja mám toho tiež veľa rozpozeraného ( Panelák, Ordinácia na Markíze, Dr. Ludsky) a ešte k tomu robím na smeny takže často to pozerám cez archív na nete... taaakže už sa neviem dočkať kedy sa začne aj tento seriál 😵 😵 😵

martinka17
15. mar 2011

@maryah
@mamartinka sa pridávam, tešíííím. Ja pozerám len Ludského, bude dosť času 😀 😀 😀

mamartinka
16. mar 2011

No pozerala som ze to bude chodit az po panelaku.Tak aspon ze tak 🙂

dzej
16. mar 2011

ahoj holky, doufám, že sem budete psát co se děje v další sérii. Já nemám JOJku a ten seriál je naprosto super 😵 A kdo ví, kdy to budou vysílat u nás ☹

mamartinka
16. mar 2011

@dzej nejde ti na nete aj archiv joj.sk Tam to urcite pojde live 😉

mamartinka
16. mar 2011

Utorok 22.03 Od posledných udalostí prešiel jeden rok. Igor (JÁN KOLENÍK) sa po príchode z basy okamžite zaujíma o malú Zuzku, ktorá medzitým skončila v špeciálnej škole, a o Adelu (ZUZANA FIALOVÁ), ktorej stopy sa po pokuse o samovraždu celkom stratili. Jano (MARIÁN MIEZGA) vyhral v stávkach milión eur a začína nový život aj s novou priateľkou Evou (MONIKA HILMEROVÁ). Tomáš (ROMAN LUKNÁR) si po nepodarenej realitnej kariére našiel novú prácu, ktorá mu sedí ako uliata.

dzej
16. mar 2011

@mamartinka jo jasně, díky 😉 to mě nenapadlo 😀

mamartinka
16. mar 2011

Stvrtok 24.03 Igor (JÁN KOLENÍK) sa dočasne usadil u Tomáša (ROMAN LUKNÁR) a Inge (DIANA MÓROVÁ) Kubíčkovcov. Okrem toho, že stále pátra po Adele (ZUZANA FIALOVÁ), do jeho života sa vráti jeho zlý spoločník Masár (ĽUBOMÍR PAULOVIČ) a začína ho tlačiť k múru. Rovnako sa o Igora zaujíma aj Šebesta (JÁN KRONER), ktorý počas Igorovej neprítomnosti získal Adelu pre seba. Monika (AŇA GEISLEROVÁ) sa rozhodne, že tvrdo pôjde po Janových peniazoch a rok po rozvode ho zvedie. Jano (MARIÁN MIEZGA) sa zamotáva do partnerského trojuholníka, ktorý nemôže zvládnuť.

dzej
16. mar 2011

@mamartinka supééér 😉

mamartinka
16. mar 2011

Utorok 29.03 Jano (MARIÁN MIEZGA) prestáva zvládať dvojitú hru a jeho milenka Eva (MONIKA HILMEROVÁ), túžiaca po dovolenke a bývalá žena Monika (AŇA GEISLEROVÁ), pokúšajúca sa o obnovenie rodiny, sa jednoducho pobijú. Jediný, kto napokon môže prehrať úplne všetko, je Jano. Igor (JÁN KOLENÍK) konečne nájde Adelu (ZUZANA FIALOVÁ), ale odstaviť Šebestu bude ťažšie, než sa na prvý pohľad zdá. A tak Šebesta (JÁN KRONER) manipuluje ďalej nič nechápajúcu Adelu... Za Inge (DIANA MÓROVÁ) príde nečakaná návšteva. Je to jej otec Helmut (DUŠAN LENCI), ktorému sa na staré kolená zapaľujú lýtka.

mamartinka
16. mar 2011

@dzej 😉 😔

maryah
16. mar 2011

@mamartinka jeeeeeej no super. už sa neviem dočkať... dík za infošky. pekne sa to zamotáva 😅

mamartinka
19. mar 2011
latvia
19. mar 2011
silvia0111
19. mar 2011

nic v zlom, ale toto nieje duplicitna tema??
@latvia

silvia0111
19. mar 2011

myslim keby bolo keby 2
@latvia

latvia
19. mar 2011

@silvia0111 podla toho ci sa uzivatelky chcu presunut do novej alebo ostat v tejto. kedze Keby bolo keby ma uz druhu seriu, mohli by vytvorit novu temu, cize sa presunut do tej novej. ale ak chcu ostat tu, tak tamtu zamknem, preto sa pytam ci chcu kecat o druhej serii tu, alebo sa presunu do novej temy, lebo aj ked je to nova seria tak je to stale ten isty serial.davam na vyber 😉
takze chcete ostat tu?

silvia0111
19. mar 2011

@latvia ved tak som to aj ja myslela, ze stale sa jedna o jeden a ten isty serial, akurat druha seria. a dej pokracuje stale.
aj panelak ma 8 serii a je jedna tema

latvia
19. mar 2011

@silvia0111 moja otazka bol ciste navrh 😉 takze ak chcete ostat tu tak zamknem tamtu, mne je jasne ze nova nemusi byt 🙂

mamartinka
19. mar 2011

@latvia Zostat tu a ak je ina tema tak tu zamknut.Presne ani na panelak sa nevytvara nova tema ked je dalsia a dalsia seria.

latvia
19. mar 2011

@mamartinka zamknuta 😉 dik