Kedy konečne otvoria autoškoly?

momoika
30. mar 2021

Ahojte, nemáte nejaké info kedy konečne otvoria autoškoly? Čo čitam na oficialne stránke, tak su vyradení už aj s covid automatu.Aj keby sme zelenohráškový, sú zakazané. Plne autobusy a deti v školách je myslím rovnaké riziko 1 žiak -1 inštruktor. Dáva toto celé niekomu zmysel? Ja nutne potrebujem spravit vodičak, a to nie som sama.

sona96
30. mar 2021

@momoika ja si tiež robím vodičák už od júna, ale ja tomu celkom rozumiem. Ten inštruktor má 8 ľudí denne na pol metra od seba v uzavretom priestore 1x2m. Keď bolo to okno, že boli týždeň alebo dva povolené jazdy, neopovazila som sa ísť.

usla35
30. mar 2021

@momoika kamaratke chyba 1 skuska aby mohla ist na skusky. uz skoro rok si robi vodicak a je z toho zufala. Tiez nema ziadne info

momoika
autor
30. mar 2021

@usla35 Prišerne niečo.

felicita027
30. mar 2021

Ja som minulý týždeň videla u nás autoškolu až som bola prekvapená 😂 tak neviem, či len zabudol dať dole zo strechy označenie autoškola alebo ju naozaj robia.... Sme bordový okres

malinka158
30. mar 2021

Pridam sa. Ja tiez cakam kedy otvoria

mata_2012
30. mar 2021

No to by aj oni radi vedeli..na uradoch nikto nic nevie a neriesi. Najprv spadali pod taxisluzby, tie robit mozu, autoskoly uz nie. Potom mali ist podla covid automatu, uz aj to zrusili. Takze je to asi vo hviezdach kedy im povolia otvorit. Okresne urady este aj davaju pokuty za chyby pri distancnej vyuke, nie aby im nejako pomohli.

momoika
autor
31. mar 2021

@mata_2012 Asi bude ozaj pravda, že chcú obmedzit auta do roky 2030.Inak si to vysvetlit neviem.

lenkavrananova
8. apr 2021

@usla35 ja takisto