Kedy otehotnieť po operácii žlčníka?

liebeivetka
6. máj 2016

Caute baby 🙂 je tu najaka z Vas co otehotnela po operacii zlcnika? Ja som v marci v 8tt spontalne potratila a mesiac nato som dostala strasne bolesti a vzali ma do nemocnice s akutnym zapalom zlcnika, ktory mi preliecili a po 4och dnoch laparoskopicky odstranili. Teraz mam mesiac po operacii a dva mesiace po potrate a neviem kedy by bolo vhodne zasa sa posnazit o babo? Mate s tym nejaku skusenost?

sunny381
6. máj 2016

mne vybrali v oktobri od januára sme sa zacali snažiť, aprili som otehotnela v máji potratila a po 4 mesiacoch znova otehotnela. bolo mi povedane 1 cyklus po vybrati žlčnika. 3 cykly po potrate

evita0483
6. máj 2016

Mne chirurg po vybraní stehov povedal, že aj hneď. Vyberali mi ho minulý rok v máji a podarilo sa až teraz v januári 😀

liebeivetka
autor
6. máj 2016

@evita0483 tak to gratulujem, snad aj mne potasti a uz to dobre dopadne...

liebeivetka
autor
6. máj 2016

@sunny381 a nemala si potom ziadny problem v tehotenstve spojeny s tym, ze si bez zlcnika? a jedla si uz normalne? lebo ja aj po mesiaci od operacie stale mam dietu lebo sa bojim "skusat"

evita0483
6. máj 2016

Ďakujem 😉 nám sa ako odmena zadarili dvojičky 😀 držím palceky 😉

sunny381
6. máj 2016

@liebeivetka no ja som tu dietu dodržiavala asi 3 mesiace, potom som jedla normalne. a nemala som problemy teraz v tehotenstve.

tecko28
7. máj 2016

Ja som mala operaciu v novembri 2014 a v januari 2015 som otehotnela, vsetko bolo v pohode 🙂

lalia33
18. sep 2023

@liebeivetka ahoj,podarilo sa ti otehotnieť po operácii žlčníka? Žiadne ťažkosti?