Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Klamstvo - objednanie obuvi cez Facebook

marika161
2. máj 2017

Dobrý deň,taka som pobúrená že vám to napišem.objednala som si cez fb obuv od jednej ktorá ponúkala a predavala akože značkové a mala toho na výber toho až až.objednala som si ich ale prišli s chybičkou.vratila som jej ich naspáť a samozrejme peniažky uz mala.poslala mi druhe ale boli ti tie iste len odstránila chybicku.ale kvoli tej chybičke som ich chcela boli pekné.s tou paňi som si potom pisala ze to su tie iste len co mi prvykrat poslala a viem na milion percent ze su to tie iste.lebo od spodu som podražku zašpinila keď som ich skúšala.nakoniec som hlúpa ja.peniaze nemám a ani botasky.ta paňi ma oklamala a povedala že sim si mala nechať tie topanky.naspät mi ich neposlala a ani penuaze nemám a ani topanky.nemôžem nič urobiť lebo stali len 20 euro.a preto dámy neodporučam pani ANNA MÁRIA SIPOŠOVÁ a na fb má predaj ako MEGI SPORT

marika161
autor
2. máj 2017
dominika6
2. máj 2017

a čo si čakala za 20?

veeya
2. máj 2017

Daj to na FB tiež

marika161
autor
2. máj 2017

@dominika6 tam kde su tie biele pismena chybajú písmenka .tak som ich poslala naspäť.poslala mi tie iste len dala dole neviem s čim ten nadpis tie písmena

marika161
autor
2. máj 2017

Blokla ma z jej stránky,bola šikovnejšia

marika161
autor
2. máj 2017

To áno 20 euro nieje nič.ale to chcem tym napisat ze podla nej som to spravila ja.a klamala ze si vymyšlam.keď to už vyriešila tak že dala dole ten nadpis mala rovno povedať že nemá iné anie takú špinavosť že pošlem jej ich naspäť ina to strhne dole a pošle mne ich.peniaze mi naspäť nechce poslať

dominika6
2. máj 2017

@marika161 tak nech nejaká kamoška dá recenziu na fb a už sa konečne poučte zo svojej blbosti..

marika161
autor
2. máj 2017
balsamea
2. máj 2017

Poucenie do buducna, nekupovat od pofidernych predajcov. Fejk jak vysity, airmaxy idu od 80e vyssie. To radsej kupit obycajne neznackove ako radoby znackovu haraburdu.

marika161
autor
2. máj 2017

@dominika6 ja som sa už poučila to mi verte.

moni244
2. máj 2017

Tak ti treba, nechapem, ze sa furt najdu zeny, co objednaju od fb podvodnikov fake veci

marika161
autor
2. máj 2017

@moni244 to maš pravdu.prvý krát som skúsila a aj posledný

nyusika
2. máj 2017

daju sa nosit ?
asi ano...vedela si, ze nekupujes original, tak co ?

yennn
2. máj 2017

Este zopar ludi si do nej kopnite kludne...ved chcela iba niekoho varovat, aby neurobil tu istu chybu. Vas nikto nikdy neoklamal?

nyusika
2. máj 2017

@yennn preco by sme do nej kopali...
pokial niekto caka za 20 eur nove originalne airmaxy, nema to v hlave v poriadku, pardon za uprimnost.
ja sa necudujem, ze podvodnikom sa tak dari - maju odberatelov...

marika161
autor
2. máj 2017

@nyusika ja som vedela že nie su original a nečakala som bohvie čo ale jedna sa o cloveka ktory klame a nie je dobre niečo od toho kupovať preto som napisala tento príspevok aby nikto nedopadol ako ja adal si pozor

moni244
2. máj 2017

@yennn rozdiel je oklamat na jednej strane a na druhej kupovat air maxe za 20 eur a cakat seriozny obchod

nyusika
2. máj 2017

@marika161
nuz, slusny a mudry clovej fejky vedome nenakupuje, pretoze aj nakupovanie fejkov je trestny cin.
takze aky isiel - taku nasiel.
nemate si co vycitat...

zuzana76
2. máj 2017

fuha aja ani neviem co su to airmax a je to nejaka vychytena znacka

marika161
autor
2. máj 2017

@moni244 tak to maš pravdu.ale keď už tak aj za 20 euro by sa malo očakavať prístup a trošku tej úprimnosti.mne sa na tom nepači to že som ich jej poslala naspäť.prišli jej obtrhala tie pismenka a poslala mi ich naspäť.

marika161
autor
2. máj 2017

@nyusika takto potom celé slovensko nie je slušné a pácha trestný čin

balsamea
2. máj 2017

Ono vseobecne nie je dobre kupovat nic od takychto predajcov, ktori obchadzaju vsetky zakony colnym pocnuc, danovym konciac, pretoze uz tam klamu a podvadzaju. Este jej skus napisat, ze ak ti nevrati peniaze oznamis ju za nelegalne podnikanie a colnemu uradu za predaj fejkov. To by mohlo zabrat.

nyusika
2. máj 2017

@marika161
mna nezaujima cele slovensko, ale moja rodina...

nyusika
2. máj 2017

@balsamea
nezaberie, ja som takto nahlasila jedneho OFICIALNEHO predajcu, prisla mi akurat odpoved, ze eviduju podnet a pripadom sa bude zaoberat financna policia.
koniec hlasenia, pol roka sa nedeje nic.
predpokladam,z e poverenej osobe podstrcili par fejkovych aprfemov a vybavene

marika161
autor
2. máj 2017

@nyusika aj ja som to skušala a nič .za taku malú sumu ako je 20 euro neurobia nič.podplatia ich daju im do vrecka a maju pokoj.pokračuju ďalej

nyusika
2. máj 2017

@marika161
mas proste hnusnu slusenost...neprajem to, len konstatujem.

za 20 eur kupis v deichmane paradne tenisky, aj sa budu podobat na nike, akurat nebudu mat fajku. to nie je fejk, to su topanky co sa podobaju na nejaku znacku a to je uplne OK 🙂
fejk je to, co sa tvari ako na NIKE, nie to, co je NIKE inspirovane (len ako priklad)

a mas to oficialne, so zarukou, kvalitne...

balsamea
2. máj 2017

@nyusika Vo firme kde robim nam po 2,5 roku od ukoncenia colnej kontroly, ked sme uz na vsetko zabudli, dosla pokuta 12e ( okradli sme totiz stat na dani o presne 1e). Tolko k rychlosti fungovania nasich uradov 😀

Ale ako argument pre dostanie penazi spat by to zabrat mohlo a zivnostensky byva celkom rychly.

nyusika
2. máj 2017

@balsamea
😀 😀

marika161
autor
2. máj 2017

@nyusika to viem.videla som zapáčili sa a skúsila.ale prvý a posledný krát.každy sa uči na na svojích chybách.

nyusika
2. máj 2017

@marika161
palec hore za to, ze si zverejnila udaje o tej podvodnicke.
treba to takto verejne pisat, cim viac ludi o tom vie, tym lepsie 🙂

balsamea
2. máj 2017

@marika161 nejde o dvadsat eur, ano je to mala suma, ale par tresnych cinov by sa naslo....neopravnene podnikanie, dovoz fejkov, predaj tovaru precleneho pre osobnu potrebu (lebo oficialnou cestou to urcite nejde), kratenie dani,...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli