Kočík a košík v obchode

19. dec 2021

Ahojte baby 😌 co kocikujete deticky, ked idete do obchodu musite si brat kosik? Ja som si nikdy nikde nebrala no dnes ma prekvapila v drogérii ze si musim 😂 tak som ako hlupa mala nakupny kosik aj kocik 🤦‍♀️

zuzanockamt
19. dec 2021

Jasné, beriem si, lepšie sa mi tak nakupuje. Dá sa mi založiť na kočík, čiže nič navyše nenesiem.

luliu
19. dec 2021

Teraz si košíkmi odratavaju max počet ľudí v predajni kvôli nariadeniam

patka06
19. dec 2021

samozrejme, že do predajne len s košíkom, obzvlášť teraz, keď košíky mávajú presne na limit zákazníkov v predajni

naobedbuduspagety
19. dec 2021

Je to kvôli opatreniam. Žiaľ. V niektorých obchodoch to musí byť o držku, hlavne keď sú miesto košíkov vozíky. V Bille som videla, že maminky síce košík vezmú, ale poprosia SBS, či ho postrazi a keď odchádzajú tak košík zavezu opäť von

mogaa
19. dec 2021

teraz si tými košíkmi kontrolujú počet ľudí v predajni, takže smola....aj ja som zvykla nakupovať bez košíku, vo väčšine predajní ťa upozornia že treba košík, tak vedia koľko ľudí je na predajni a že ďaľší musia počkať pred predajňou.....

ivka21
19. dec 2021

Minule som šla do Billy s kočíkom a pozerám mali len veľké košíky, tak som povedala SBS že to sa nedá tak ma pustil a ja som si nákup dala do sáčkov. V pohode tiež sú len ludia

lenuska9999
19. dec 2021

Za mňa by mohli dávať v obchodoch aj kosik do ruky. Keď idem s kočíkom tak mi je blbé tlačiť aj kocik aj kosik ..

helcanw
19. dec 2021

Nikde odomna nechcú aby sim si brala košík,jedine dnes v pepcu.

evica17
20. dec 2021

Este sami to nestalo, ze bybsom musela mat ak kosik a aj kocik. Ale dakedy je to praktickw mat ten maly kosik a dta ho na kocik, len nie vsade take maju a potom.pcham veci co idem.nakupit do kapsy na.kociku a citim sa blbo, akoby som.kradla 🙂

0laracroft0
20. dec 2021

Na mna kvôli tomu boli raz v potravinách nepríjemni a to som bola ešte tehotná. Tak som vzala milý košík, polizila ho hneď pri vstupe, a keď som šla k pokladniam, až vtedy som ho vzala. Mali má zarátanu a ja som sa s ním nemusela obťažovať. Win-win.

tomcimka
20. dec 2021

Rešpektujem, že treba košík. Ak idem s veľkým kočíkom,tak ho dám dole pod kočík. Ak idem s malým kočíkom,tak si závesom na rúčky košíka. Ak je náhodou sbs-kár pri dverách,tak košík vezmem a položím k nemu.

klaudinkad
21. dec 2021

Nakupujem s kočíkom a košíkom stále

lenicka777
21. dec 2021

Nie chodim iba s kočíkom a košík si neberiem mam dosť co robiť s kočíkom kym sa pomedzi všetkých ľudí prepcham do toho syn vymysla alebo niečo papa musím ho sledovať podať mu niečo do rúčky keď mu vypadne hračka som stále v pohybe okolo neho neviem si predstaviť ešte tlačiť vedľa mňa košík alebo držať v ruke malý...

zuzanka.zuzu
21. dec 2021

😂 zoberiem, položím o meter ďalej a nakupujem bez neho 😀 zatiaľ ma iba raz upozornila predavačka, že košík treba zobrať, tak som doň kopla nohou aby sa posunul ešte o meter ďalej a pokračovala som v nákupe... čo o mne potom hovorila už neviem a je mi to jedno 😀

andy_sixx24
21. dec 2021

Nie neberiem. Iba malý do ruky ak je. Ak nie je tak s kočárom a veľkým košíkom sa tam nebudem trepať.

4stanka4
21. dec 2021

Ja sa vzdy slusne spytam ci si mam brat kosik alebo je to v poriadku. V Pepcu mi predavacka povedala ze da jeden na bok (za mna) lebo maju na kosiky pocet osob v obchode.