Koľko času strávite holením?

4. sep 2022

Zdravím vás,

ako dlho vám trvá, kým sa oholíte? Sestra hovorí, že mi to trvá príliš dlho. 😀 Radšej o niečo dlhšie ako potom nachádzať zle oholené chlpy. Holenie mi trvá približne 20 minút.

Lýtka - cca. 5 minút
Stehná - 5 minút
Intímna časť - 5 minút
Ruky - 3 minúty
Podpazušie - 2 minúty

Zadok a pod pupkom neholím. Vám ako dlho trvá oholiť si jednotlivé partie?

janai1
4. sep 2022

Natrieť krém - minúta
Počkať 10 minút
Zmyť - minúta

Cez tých 10 minút si umyjem tvár a zuby 😀

leuska0910
4. sep 2022

Holim sa v sprche a odstopovane to nemam. Do 5 min to je ale urcite, podpazusie, bikini aj nohy..

zuzubb007
4. sep 2022

No 20 minut je akoze fakt vela to by som si presla ziletkou po nohe 20 x a drala kozu zbytocne, sup sup nestopujem si to ale toto co si ty opisala tak mozno 5-7 minut dokopy, o co robis pazuchy dve minuty? Vsak dvakrat prejdem ziletkou to trva asi 5 sekund

beata_k
4. sep 2022

Sestra ma pravdu, je to dlho. Mna len podpazusie zaujalo. 2 minuty? To co tam robis 2 minuty?

majamat
4. sep 2022

tak to som si teda este nikdy nestopovala, kolko mi to trva. to mi ani nenapadlo.

zalezi od toho cim sa holi, ake je ochlpenie, ako dobre to ide dole a neviem.

dskjhfdlkdjhl
4. sep 2022

Kazdy den pri sprchovani si to vsetko prebehnem, cas nemeriam, ale ale tipujem, ze to trva menej ako 3 minuty, lebo v podstate nie je co holit.

autor
4. sep 2022

Nemám nadmerné ochlpenie ale zároveň nie som ani úplne bez chlpový typ. Možno taký priemer. Kožu tiež nederiem. Ale máte asi pravdu, iba mi to dlho trvá.

veronikaszabova
4. sep 2022

No ty kokos... Max 5min mi to trva cele

certi
4. sep 2022

@janai1 ktory krem?

janai1
4. sep 2022

@certi veet

certi
4. sep 2022

@janai1 a ktory presne? to len natries a zmyjes a chlpy vsetky prec?

janai1
4. sep 2022

@certi https://www.mojadm.sk/veet-depilacny-krem-na-ci... používam tento a áno presne tak funguje depilacny krém

zmrzlinka2021
4. sep 2022

Holom si len lýtka a podpazušie, spolu cca 7-8 minut

h2
4. sep 2022

Strašne dlho ti to trvá. Ale keď to tak tebe vyhovuje a nikoho tým neobmedzuješ, tak sa pokojne hoľ tak dlho, ako chceš. Lepšie, ako sa ponáhľať a zbytočne sa dorezať, len preto, lebo sestra a cudzie ženy na Modrom koni povedali, že to je dlho.

liloastitch
4. sep 2022

No hotovo, mne to trvá 35 minút 😂 , hlavne keď si chcem oholiť aj maličkú ( tam sa trápim okolo jaziev,nejde to oholiť ani za pána). Najprv robím peeling a až tak holím. Keď vytrhávam strojčekom , tak mi to trvá fakt dlho. Nechávam to aj na viac dní. Ja sa nikam neponáhľam, pekne pomaly. Neraz sa mi stalo, že som si pri holení stiahla aj znamienko takže radšej sa s tým babrem.

elizabet173
4. sep 2022

do päť minút kompletka, ale ja toho veľa na holenie nemám a keďže sa holím pravidelne, tak je to rýchlovka.

certi
4. sep 2022

@janai1 dik, len citam, ze sa to neda natriet skoro nikde podla upozornenia🙂)

panelacikova
4. sep 2022

ruky? stehná? to naozaj? 😨

panelacikova
4. sep 2022

a odpoviem. depilujem všetko, čo sa depilovať dá. strojčekom. ak to udržiavam pravidelne, tak u mňa je to záležitosť dohromady na 20 minút 1x do týždňa. a hladká pokožka. kam už depilátor "nemôže", doholím za 5 minút 1x za 1-2 týždne....

seahorse27
4. sep 2022

Tak kebyze si mam holit takto skoro cele telo, tak ma porazi…nastastie si nemusim holit ruky ani stehna, nie som velmi ochlpeny jedinec, cize max 10 minut mi to trva…

martina2ve
4. sep 2022

Ja mam slabost na hodinky, mam ich vsade (aj v kupelni) tak mam odstopovane aj holenie. Je to 15-17 min ked komplet sa holim aj so sprchou..bez holenia sprcha 6min maximalne.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spadnutaslivka
4. sep 2022

otázkou je, ako často sa holíš. Iný čas zaberie údržba, iný čas, keď už sú chlpy dlhšie... a možno máš už tupú žiletku a preto to toľko trvá. Ak sa pri holení zároveň sprchuješ, trvá to dlhšie, lebo máš pohodlie a vlečieš sa - neponáhľaš sa.

luccija
4. sep 2022

Lytka 5 minut?ved natriem penou a na 5 tahov ich mam oholene.Podla mna velmi dlho, ale ak mas cas...niekto si spravi peeling, oholi sa, kremuje ma to ako ritual🙂

liljana
4. sep 2022

Ide zima, vypinaju kurenie. Naco holit. Co ked sa to este zide. 😝

mirage
4. sep 2022

podpazusie? 4 tahy, 10 sekund.

liljana
4. sep 2022

Oholene budu drkotat zubami a zarastene budu v teple. 🙂

oli18
4. sep 2022

🙉Tema za 100 bodov🤣🤣🤣

zuzubb007
4. sep 2022

@panelacikova no a co je na tom ruky aj stehna, niektore zeny su chlpate tak oholim si lytka a na stehnach necham dlhe tmave chlpy aj na rukach?

panelacikova
4. sep 2022

@zuzubb007 no neviem. ja tiež zarastám husto, ale na stehnách a rukách nič... v prvom rade by som hľadala príčinu nadmerného ochlpenia...