Koľko ma bude stáť výlet do Disneylandu v Paríži?

alionuska
10. aug 2008

Ahojte!Chcem sa vas spytat na Disney land.Tie mamicky,ktore ste tam uz boli,ci mi viete poradit,kolko penazi budem potrebovat na taky vylet.Chceme navstivit Pariz este toto leto.Pojdeme autom,takze cestu a naklady na nu neratam.Iba ma zaujima,ci sa tam nie je tazke ubytovat,kolko stoji vstup do Parku a vsetko okolo toho.Velmi sa tesime,ale nemam ani predstavu,kolko nas ten vylet bude stat.Dakujem za kazdu odpoved a napiste mi,co by sme mali urcite vidiet! 😉

bibione
15. máj 2013

@afibenka
Ahoj,
no ono to vtedy stalo 20 eciek,ale naposledy,ked som pozerala ten hotel,tak to boli riadne palky 😠 je to Kyriad hotel

afibenka
6. jún 2013

@bibione ...dakujem pekne za odpoved, to mas teda pravdu, ten hotel sme pozerali a su to naozaj palky, tak nevadi, este skusim popaaatrat, pekny dnik 🙂

erikasadek
6. jún 2013

ahojte na koniku som velmi malo a niektore ste sa mi ozvali bud tu alebo cez ip ospravedlnujem sa ale som tu fakt uz velmi zriedkavo ze som vam neodpovedala v case.. 🙂 😉

mirka1903
26. aug 2013

@erikasadek Ahoj.Chcela by som poradit.Vyzara to ze si naozaj ten najlepsi clovek kedze tam zijes.Chystame sa partia do disneylendu koncom septembra.Kedze nas je poriadna kopa 7 dospelych a 2 deti kazda usetrena korunka sa hodi.Niekde som citala ze sa oplati kupit si permanentku a ze potom na tuto jednu permanentku mozes kupit kazdy den 5 lacnejsiech listkou.Ze vraj sa to oplati, len sa mi to nejako nezda pise sa ze tych 5 listkou by bolo za 21eur/kus.Co sa mi naozaj nezda, len uz akosi nemozem najst to forum.Ideme tam na dva dni a potom chceme skocit do pariza, hadam to nejako zvladneme vlakom.Nevies nahodou kolko stoji vlak z okolia DP do Pariza.Zatial ti velmi pekne dakujem. 🙂

finka19
28. aug 2013

Bol niekto tento rok v Paríži ? Potrebovala by som pradiť najlacnejší možný transfer z letiska Beauvais ...

kika09876543
29. aug 2013

ahoj bibione.prosim ta ako sa volal ten hotel za 20 eur na noc.chceme tam tiez ist a ta cena je super.za odpovec d ti budem velmi vdacna.kika

elena323
25. sep 2013

@erikasadek
Dobry den, chystame sa do Disneylandu, pozeram akurat ubytovanie na ich strankach a neviem ci je cena aj listkami do do parku???? Lebo ak ano tak mi to prijde nejak lacne. Neviete mi prosim poradit? Cenu mi totiz vyhadzuje £553.00 pre 4 dospelych a 2 deti v Disney's Davy Crockett Ranch®.

Dakujem,

Elena

barborrkaa
3. nov 2013

Ahojte,kto ste boli,viete mi približne napísať celkovú sumu čo vás to stalo ceste,ubytovanie,strava aj ''vreckove''? Nemám predstavu aká suma to môže byť a momentálne nemám čas to počítať.ďakujem

janula10
26. nov 2013

Ahojte taktiez sa chystame do Disneylandu chceme to dat detom pod stromcek. Viete mi niekto povedat ktora Cestovka ci uz tu na Slovensku v BA konkretne alebo v Rakusku je na toto specialne zamerana? Cceme ist az v juny 🙂 Kvôli pocasiu 😕

PS: Alebo je najlepsie si rezervovat hotel priamo v disneylande alebo pri disneylande ae tak ze v tom bude aj vstup. Tusim jedna kamaratka tak bola ze byvali pri disneylande a mali v tom 4 dnovy vstup...

diorka
17. dec 2013

@janula10 ahoj, uz ste poriesili disneyland? My sme akurat rezervovali letenky a ubytko na maj, dame detom tiez pod stromcek, tesiiiim sa

janula10
17. dec 2013

@diorka este nie kde si bookla lety a ubytovani kde budete aj my chceme maj koniec alebo jun 👍

diorka
17. dec 2013

@janula10 poslem ti IP

bianka1
6. jan 2014

@diorka ahoj mohla by si mi napísať kde ste rezervovali ubytko ? chystame sa aj my s detmi na výlet 😉 dakujem

diorka
6. jan 2014

@bianka1 poslem ti IP

espri25
8. jan 2014

dievcata vstupne v disneylande zaplatim ale atrakcie ako kolotoce mam zadarmo ci??

pstros33
16. jan 2014

Dievcata, pridavam sa k vam....Aj ja sa tento rok chystam s malym, takze ak vie niekto uzitocne poradit, budem sa tesit 🙂

lauraa
17. jan 2014

@pstros33 to by zaujimalo aj mna, takze mate niekto nejake aktualne infooooooooo???????????

pstros33
17. jan 2014

Vie mi niekto poradit ako sa najjednoduchsie dostanem z letiska Charles de Gaulle do Disneylandu? Taktiez ma zaujima letisko Beauvais - Disneyland? Premava nejaka pravidelna linka, alebo shuttle bus? Dakujem 🙂

pstros33
17. jan 2014

Idete niekto cez cestovku, ci sami?

pstros33
17. jan 2014

@lauraa ja som zatial len zistila, ze listky poriadne zdrazeli, tusim to vychadza 75,-€/osoba/den - len do jedneho parku a deti do 11 rokov 68,-€/den - 1 park. Do oboch parkov je to drahsie, ale vyhodnejsie. Otazne len je ci sa za jeden den stihnes pozriet do oboch......myslim, ze nie 🙂. Takze treba hned dvojdnove do oboch parkov. 🙂

lauraa
17. jan 2014

@pstros33 😒 ☹

pstros33
17. jan 2014

@lauraa no, to su ine cifry. Ostava uz len najst lacne letenky a ubytko a ono to potom tak neboli 🙂 . Nase CK sa necitia, maju priserne ceny, ale ked to vyskladas sama, cena je super. Mna to vyjde na 5 dni 220€ aj s letenkou a krasnym ubytkom. Myslim, ze super. A odlet mame skoro rano a prilet az neskoro vecer. Takze skutocne celych 5 dni 🙂

lauraa
18. jan 2014

@pstros33 ako sa ti to podarilo a kedy letite, vsak ja som take lacne letenky ani nenasla a este aj ubytko k tomu....

pstros33
18. jan 2014

@lauraa my letime az v septembri - hned prvy tyzden. Letime s Berlin Air z Viedne. Lacnu letenku kupis aj priamo cez Ryan Air - myslim, ze vychadza len 105,-€/os., ale Ryan Air lieta len na letisko Beauvais. A odtial je to este 2,5 h busom do Disney. Takze my sme priplatili za letenky a letime s Berlin Air na letisko Charlesa de Gaulla. A ubytko cez Booking.com, je ho tam ako maku. My sme cca 2-3 km od Disney a mame celu vilku. Ideme 3 dospelí a 3 deti a na osobu nas to vychadza 66,-€/os na 4 noci. Je to naozaj super cena, lebo sme tam skutocne celych 5 dni vzhladom na prilet a odlet.

reniii
18. jan 2014

Zdravím, ideme do Paríža počas Veľkej noci, do Disneylandu by sme sa tiež radi pozreli.
Chcem sa opýtať, či tam niekto bol cez veľkonočné sviatky a či je tam vtedy nátresk. Prípadne ktorý deň by bol najvhodnejší. Na Veľký piatok vo Francúzsku nie je voľno, asi najrozumnejšie bude ísť hneď v piatok, však?

Je tu niekto, kto stihol obidva parky za jeden deň? S deťmi 7 a 8 rokov. Radi by sme videli aj Paríž a nejaké to pobrežné mestečko, vinice...bola by škoda stráviť 2 dni len "na kolotočoch" 😉

lauraa
18. jan 2014

@pstros33 dakujem kuknem , vieden vyhovuje aj mne...

tova
7. feb 2014

@lauraa pozri temu Disneyland pariz 2013. tu su zlavy priamo na disny parky so vstupom, jedlom, primo pri parkoch mozes odist z paku na hotel kedy chces a vratit sa naspet do parku, pre Disney hotely hostov su otvaracie hodiny v parku dlhsie, shuttle z letiska, deti do 12r. su zadarmo, + je zlava na hotel. http://www.disneylandparis.co.uk/offers/index.html

lusulko
24. mar 2014

@reniii toto aj mna zaujima, lebo tiez chceme ist na Velku noc do Pariza a ja tam idem prvykrat cize by som chcela vidiet najma pamiatky, ale aj do disney by som mozno sla kuknut...len ci to ma zmysel a ten jeden den

martina642
21. máj 2014

@pstros33 Ahoj.. môžem sa opýtať ako sa volajú tie lacné apartmány ?? ďakujem 🙂 🙂