Koľko platíte za žehlenie?

poleva
8. máj 2013

Dobrý deň,mamičky jedna študentka nám žehlí prádlo,chcela by som sa opýtať,či máte skúsenosti,koľko sa platí,teda či platíte na hodinu,alebo za celý kôš??
Ja jej dávam za kôš, 10 eur,ona s tým súhlasí a je spokojná,no mne sa to vidí málo,no možno sa mýlim....bývame v košiciach,ďakujem za každú odpoveď

sante81
8. máj 2013

ja by som pozehlila aj za 5e 🙂

raza
8. máj 2013

ja by som za 5eur určite nežehlila, je to zdĺhavá robota...
ono 10 eur je pekne, ale určite záleží aj od toho, aký velký kôš a aké oblečenie... určite sa totiž inak žehlí uterák a inak pánske košele... napríklad ja teraz žehlím vecičky pre novorodenca a to mi trvá do nemoty 😝
pokial si nepýta viac tak nedávaj. ak budeš spokojná, sem tam jej nechaj navyše a hotovo 😉

zuzulica
8. máj 2013

Záleží,aký veľký máš koš na prádlo 😀 A koľko jej to asi trvá(tri hodiny jej to asi netrvá a myslím,že aj keby,tak vyše 3e na hodinu,by bolo stále ok),pokiaľ ste sa tak dohodli a je spokojná,tak to nerieš 😉

sissy27
8. máj 2013

fúha, nájsť niekoho, kto mi ožehlí kôš prádla za 10€ tak akože viac sa žehličky nechytím 🙂 ja si myslím, že ak je slečna spokojná, tak nie je o čom, môžeš jej raz za čas dať niečo extra, poteší sa ona a tebe neubudne a budeš mať dobrý pocit 😉 zas keď si to tak vezmeš, ak každý deň ožehlí niekomu kôš prádla ( čo jej zaberie dajme tomu 2hodiny pri pozeraní tv), tak si za mesiac zarobí celkom slušne na študentku...
a len tak pre zaujímavosť, tu je cenník žehliarne v BA (predpokladám, že študentka alebo pani na výpomoc by to spravila lacnejšie)
http://www.zehlenienaja.sk/sk/pricelist.php
minulý týždeň som žehlila 30 mužových tričiek, asi 20 svojich, plus samozrejme ďalšie veci a malej... by som sa nedoplatila 😝

shilla1
11. máj 2013

fuu tak taku robotku som brala aj kazdy den,rada zehlim a 10e je fajn 😀

lolonka
11. máj 2013

ja si tiez myslim, ze to je dost. 😉

moni1h
11. máj 2013

Ahoj,neni to vôbec veĺa..ja som v tejto ,,brandži už dlho",,,milujem žehlenie,,ak ste spokojné obe ,,tak je dobre 😀

monologh
12. dec 2013

No ja som platila za jednu koselu 0,5 centov 🙂 ale to bolo extremne malo, ale kosiel bolo extremne vela 🙂
Teraz pouzivam uz Faldy, na niektore kosele, hlavne tie bavlnenejsie je to fajn, a na tricka uplne super...

liinocka
16. máj 2016

aka je cena teraz ? .. v roznych mestach ..
kosele .. vseobecne .. detske ..
dakujem 🙂

sebik1
23. jún 2016

Ahojte, Hľadám niekoho na žehlenie prádla, na cene sa dohodneme okres Stará Ľubovňa...ozvite sa ďakujem... 🙂

penelopa
4. júl 2016

Hľadám niekoho na upratovanie,staršiu paniu:O)).Stará Ľubovňa.

moonka1
4. júl 2016

pokial je ona spokojna tak bud aj ty spokojna🙂