• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko zarábajú vaši manželia?

6. júla 2008 
tweety, ale neblazni, sak ja som si len na tu temu chcela strandu urobit :grinning: , tie vlozky ma napadli preto ,ze bez nich momentalne neviem byt :grinning: no a tiez to bol moj nazor, ze je to taka tema na... :wink:
a tema je na to aby sa zapojil kto chce ci uz pozitivne alebo negativne, ved je demokracia :grinning: :sunglasses:
26. jún 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme nech sa zapaja hocikto, len si myslim, ze radsej temu , ktora ma neoslovi alebo zda sa mi trapna ani neotvorim, nech si tam predsa pisu tie, ktore maju zaujem diskutovat, potom vznikaju iba zbytocne hadky a nedorozumenia a to mi pride dost na hlavu
26. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zarába toľko, aby sme vyžili.
26. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem pochopit ako zena nevie kolko zaraba jej manzel :pensive:

moj zaraba tiez tolko aby sme vyzili vlastne aj ja pracujem takze ideme od vyplaty do vyplaty :wink:
26. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem mory, čo je na tom také nepochopiteľné ... mne môj manžel výplatnú pásku neodovzdáva a bolo by mi trápne pýtať ju od neho ... keď potrebujem peniaze pre malú, na domácnosť, bez mrknutia oka mi ich dá a nepýta sa na nič, prečo by som sa ho mala ešte ja pýtať, koľko tento mesiac zarobil??? :confused:
26. jún 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obaja pracujeme a ako muz presne vie kolko ja a kolko on.. mame spolocny ucet... zarobime tak akurat.. nestazujeme si.. :sunglasses:
clvoek musi na sebe vela makat... vzdelavat sa dalej skoelnia kurzy certifikaty... ale stoji to za to..
26. jún 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobulka zaklada temy vsade ale potom uz tu nie je... :grinning:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=62677&vGroupOffset=0
26. jún 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj bratranec vzdy hovori,ze na blbu otazku odpovedat blbou odpovedou...

takze bolulka ja sa ta tiez nepytam,kolko tvoj manzel zaraba :wink: :grinning:

ale,aby som nebola zas zla...tak zaraba tolko,aby sme dokazali vyzit...
26. jún 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ale sak je to vase dieta nevidim dovod preco by si mala pre malu pytat a byt mu vdacna ? :pensive: nic v zlom a nechcem sa tu hadat alebo byt mudra aby to zase niekto zle nepochopil ale uz viac krat som na koni citala ze si zeny od manzelov pytaju a potom vracaju je mi to divne :frowning2:
26. jún 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlaven uz ked polozila otazku tak mala sama odpovedat :angry:
hej vsimam ze ma rada zakladanie tem :angry: :angry: :angry: mame tu par takych rekordmaniek :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zarabam menej ako manzel ved muz je vlastne hlavnym zivitelom rodiny :slight_smile: ja robym vsetko okolo domacnosti a s detmi a jemu ostava len chodit do prace :grinning:
26. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobulka ty chces poradit, alebo len potrebujes pocut ze nie si na tom takto sama? :confused:
26. jún 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobulka robi asi statistiku :grinning: ,ma tu vela tema tusim sa do ziadnej uz nevracia-ak hej tak pardon nestiham vsetko citat,no zapajam sa do takych kde sa viem zucastnit :slight_smile:
26. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz mory ... keď opýtam peniaze na domácnosť, tak mi ich manžel dá a ja neriešim, koľko zarába ... neviem, kde si v mojom príspevku čítala veci typu ... som mu vďačná, keď si od neho peniaze opýtam, tak mu ich potom vrátim ... :confused: :confused: a čo je tebe divné, radšej nebudem riešiť ... :grinning: :grinning: :grinning:

my s manželom zarábame obaja, pretože manžel zarába viac, tak na tu domácnosť prispeje aj väčšou čiastkou ... ale sliediť po jeho výplatnej páske nebudem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: toť vsjo
26. jún 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zarobi tak aby sme preili a vsetko zapaltili a daco si aj uzili.a nikdy by som mu nenadavala,ze nosi malu vyplatu som rada,ze ho mam a nemusim sa zivit z materskej ja sama alebo prosikat rodicov a peniaze su na inom mieste u mna ako zdravie vsetkych

bolulka rada zaklada temy :grinning: :grinning: si hviezdicka :wink: :grinning:
26. jún 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez nepochopim ako zena nevie kolko zarobi jej manzel... a ako vam moze byt trapne pytat sa na to manzela? trapne je mozno pytat sa na to cudzich ludi...
26. jún 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ohladne toho zvysovania prijmu je fakt najlepsie robit si rozne kurzy a certifikaty, ako spomenula lienocka. Moj muz zacinal ako programator , a stale na sebe pracuje, teraz je uz v niekde inde, aj financne. My davame dost z prijmov na vzdelavanie, chvalabohu manz. firma mu vacsinu kurzov preplaca.
26. jún 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na anglictinu sme napr. dali pred 4 rokmi asi 6 nasich platov-teda aj s kurzami+ studij. pobytom v anglicku. Niekto by si za to napr. kupil auto, prip. nabytok, al. dovcu...Kazdy ma ine priority. Ale do vzdelania si myslim, za sa vzdy investovat vyplati :wink:
26. jún 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka asi si zle pochopila ale to ze vratis manzelovy peniaze nepatrilo presne tebe ale vseobecne lebo uz som to v nejakej teme citala .
pise sa tu vseobecne vsetkym babam ak nemas vysvetlenie pre moju pochybnost tak neodpisuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja nikomu po paske nesliedim proste mame vsetky veci spolocne ci uz vyplatne pasky v jednom supliku a ine veci...

este raz chcem napisat ze mi nejde o to napisat co ja a ako robym ale jednoducho ma zaujima preco sa niektory manzelia takto spravaju a delia si peniaze atd... :wink:
26. jún 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem kolko zaraba moj manzel...momentalne som na MD a vyzijeme...aj ked skromnejsie ako ked som zarabala aj ja :wink:...mame spolocny ucet, takze aj keby mi nepovedal, tak to vidim...neviem o tom, ze by mal napr. nejaky svoj "tajny" ucet a ani po tom nepatram..ale nemyslim, ze by ho mal...pasku mi nedava, ale financmajster (aj z povolania) som doma ja, tak ked mu treba na ine nez su nase "bezne" vydavky, tak si pyta on odo mna :grinning:..on vie, kolko platime pravidelne mesacne platby a o inych investiciach ci uz pre malu alebo na byvanie rozhodujeme spolocne..a takto nam to vyhovuje. :sunglasses:
26. jún 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neiviem naco to komu je, kolko zarabaju manzelia druhych... Sa mi nepaci, ze este par tem a uz tu mozete napisat aj cislo svojho uctu, velkost topanok...
26. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta: to je pravda...blba tema-to j sukromne vec kazdeho...a kazdy zarabapodla svojich schopnosti a moznosti :wink:
26. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta ked sa ti nepaci tak nepis :slight_smile:
26. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, koľko vy ešte v živote vecí nepochopíte ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a keďže viete, koľko váš manžel do koruny zarába, máte oproti mne velikáááánsku výhodu ... a ja vám ju tak závidím ... :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel a co je zle na tych temach? :confused: clovek moze ziskat ve;la informacii a rad aj cez taketo temy :wink:
26. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ale sak je to vase dieta nevidim dovod preco by si mala pre malu pytat a byt mu vdacna ? ... tu je veta, ktorá vo mne vyvolala pochybnosti, preto odpisujem ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No hlavne ze uz sa na nich nezucastnuje potom, musi sa dobre bavit... :grinning: :grinning: :grinning:
majka myslim ze si proste hladala niekoho s kym sa chytit :rolling_eyes: ale so mnou urcite nie :pensive: je nepatrim medzi takych ludi mas smolu a zabudni na to co som napisala nebolo to adresovane konkretne tebe a je mi luto ze som omylom napisala tvoje meno
26. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok