Kombinácia rak a strelec vo vzťahu

sara_1
19. apr 2020

Baby neviem či vy veríte na znamenia zverokruhu ale ja hej a dosť a vraj by rak a strelec nemali byť spolu lebo sú úplne odlišný ja a môj partner teda sme dosť ja som rak a on strelec vražedná kombinácia 😂👌 v ničom sa nezhodneme dokonca sa hádame aj aký film si pozrieme a akú hudbu pustím v aute no proste úplne Taliansko ako ste na tom vy mate to tiež takto nejak s partnermi?, 😊

oli18
19. apr 2020

Raka v rodine nemáme. Strelec bola mama a je dcéra. Ťažko s nimi výjsť. Preto verím na horoskop 🙂

sara_1
autor
19. apr 2020

@oli18 strelci sú dosť zaujímavé povahy to je pravda ja do dnes ešte neviem ako presne na nich 😊 ale majú dobré stránky

darci17
19. apr 2020

Mala som taký vzťah, nedopadol dobre, ja som strelec🙂

sara_1
autor
19. apr 2020

@darci17 mali ste partnera v znamení raka? Alebo aké mal on znamenie?😊 Ak sa môžem spýtať

evinku
19. apr 2020

Ja som baran a môj partner strelec... Obe dominantné a vodcovské zmanenia... Ale. V reálnom živote sa vieme dohodnúť na všetkom... Žiadne hádky, každý si povieme svoje a nikdy nie sme pohadany viac než 5 min.... My. Sme sa našli 😜

P.s....spolu sme 9 rokov a mame za sebou ozaj všetko už... 😉

bona69
19. apr 2020

@sara_1 ja som strelec😁 a môj manžel panna, toto v žiadnom prípade nemôže fungovať 😀 a my aj napriek tomu že sa nezhodneme vo veľa veciach a máme na veľa veci iný názor, potvrdzujeme že protiklady sa priťahujú 😂 tento rok máme desiate výročie svadby ale spolu už sme už 18 rokov

sara_1
autor
19. apr 2020

@evinku wau tak to je úžasné že sa viete takto dohodnúť a ešte ak ste v takejto kombinácii 😄

tosaneda
19. apr 2020

..ja som skorpion, manzel strelec.. takmer 12 rokov spolu.. no obcas je to fakt zaujimave 🤷‍♀️🙈🤯😂

evinku
19. apr 2020

@sara_1 že?... My mame spoločne dosť... Rovnaké čísla za lomitkom v rodnom čísle... Rovnaký deň ( dátum v mesiaci) narodenia... Rodina ma v rovnaké dní, mesiace narodeniny, rovnako starých rodičov, otcovia ani jednému z nás nežijú... Rovnako súrodencov...sranda,ked sme sa zoznámili 😉

sunny8
19. apr 2020

Znamenie nerozhoduje o kvalite vzťahu 😏

viki_lv
19. apr 2020

Ja som rak a manžel je strelec. Nie sme nikdy pohadani/urazeni dlhšie ako 5 minút.

sima1236
19. apr 2020

ahoj ja musim asi prvy krat komentovat, aaale poviem takto. ja s manzelom bohuzial hororove sceny znamenia katastrofa ze lev a byk hotova hruza. a poviem ze uzasne nieco sme spolu skoro 10 rokov..bez vaznej hadky a pre mna je to ten najlepsi muz na svete... takze je to o vas a vasich povahach si myslim...

fidy29
19. apr 2020

Ja som strelec a manžel rak a sme spolu už 8rokov😁

0silvia0
19. apr 2020

@oli18 v com sa dalo tazko vyjst s tvojou mamou?

gir
19. apr 2020

Ja som škorpión a manžel býk, skoto11 rokov manželia a poriadna hádka ešte nebola. Poznáme sa 26 rokov. Syn je strelec, tak uvidíme

oli18
19. apr 2020

@0silvia0 bola náladová a introvert.

0silvia0
19. apr 2020

@oli18 mam syna strelca. Tiez je naladovy, ale zasa extrovert. A rad pozornost strhava na seba, akoby sa cela zemegula mala tocit okolo neho, toto mi strasne vadi🙄

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
19. apr 2020

@oli18 a je tiez strelec? Kolko ma rokov? Vzdy bola taka, ci sa to vekom lepsi?
A mas na nu nejaku taktiku? Ako s nou najlepsie komunikovat? Vsimat si to, ci ignorovat?

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
19. apr 2020

@oli18 fuha, nema to suvis s poporodnymi zmenami? Moj syn ma 18 a bol takyto odmalicka, niekedy je to s nim narocne. Niekedy je strasne fajn, niekedy tie emocie akoby nevedel drzat na uzde....

kitycat
19. apr 2020

Takze sa rozchadzate?

sara_1
autor
19. apr 2020

@kitycat nie

petka296
19. apr 2020

Ahoj, ja som rak a manžel strelec. V lete to bude 18r čo sme spolu, manželia budeme 9r. Niekedy máme iný pohľad na vec, ja som citlivá a rodina je u mňa na 1.mieste a manžel je introvert, dobrák, niekedy by sa aj rozdal celý, čo mi niekedy vadí, ale žijeme v pohodičke. Mám pocit, že jeden druhému ukazujeme to pekné z oboch strán

jancazvalova
20. apr 2020

my sme doma strelec a strelec co sa prakticky vylucuje a v pohode swpolu fungujeme. ja ako nie som veriaca na tieto veci a nedavala by som to cele na nejaku vahu. ak si s niekym stastna, tak je predsa jedno ake je znamenie nie?

jaroe
20. apr 2020

@sara_1 ja som strelec, manžel je rak. Nemyslím, že je to zlá kombinácia. Sme rozdielni, čo sa týka temperamentu napr. ale aj sa dobre dopĺňame. Plus máme podobný svetonázor, morálne hodnoty, vzťah k peniazom a pod. To je tiež dôležité, možno keby sme aj v týchto veciach boli rozdielni, tak by to neslo. Keď ja niekedy moc "uletim" on ma stiahne zase na zem. Samozrejme občas nás vytláčajú naše rozdielnosti - ja rýchla hr br do vsetkeho,
často bez rozmyslu, on zas pomaly, váhavý, pasívny. Až komické mi to príde niekedy. Ale za tých 20 rokov sme sa nejako zosuladili, hrany sa obrusili a nemenila by som za iné znamenie😁

herriett
20. apr 2020

Ja som rak a môj partner strelec 🙂 Sme spolu 18 rokov. Áno, sme odlišní - ale v dôležitých otázkach sa vieme dohodnúť. Občas ma vie vytočiť do nepríčetnosti (ale kto nevie?🙂 ) Nemenila by som ho. Nie je to o znameniach, ale o ľuďoch - každý vzťah je o tolerancii, úcte a kompromisoch.

rajona
20. apr 2020

Pozri si kombináciu strelec a panna rovnako nemožná kombinácia...a predsa s manželom spolu žijeme a máme dieta 😃 rovnako sa nezhodneme na filme a v aute si púšťa hudbu šofér 😃 všetko je o Tome či chces či nie 😊

chvostik1
20. apr 2020

Moji rodičia sú presne v tejto kombinácii, žena strelec - muž rak. Už su spolu 34 rokov a stále sa ľúbia.

kikidee
20. apr 2020

@bona69 my to mame opacne, ja panna, manzel strelec... Vztah odsudeny na zanik podla.horoskopu😃 ale nemame to tak... Strelec je pre mna narocna povaha, ale naucili sme sa respektovat sa aki sme (nejaky cas nam to trvalo a preskakali sme si vselicim), a teraz mame krasny vztah, hadame sa minimalne, sme spolu 6 rokov, z toho 3 ako manzelia a odvtedy je to uplne super...vzdy sa vieme dohodnut a aj ked sa pohadame, nikdy nemame tichu domacnost..a je to super otec!