Kombinácia rak a strelec vo vzťahu

sara_1
19. apr 2020

Baby neviem či vy veríte na znamenia zverokruhu ale ja hej a dosť a vraj by rak a strelec nemali byť spolu lebo sú úplne odlišný ja a môj partner teda sme dosť ja som rak a on strelec vražedná kombinácia 😂👌 v ničom sa nezhodneme dokonca sa hádame aj aký film si pozrieme a akú hudbu pustím v aute no proste úplne Taliansko ako ste na tom vy mate to tiež takto nejak s partnermi?, 😊

bona69
20. apr 2020

@kikidee podobne 😁,a ja už po toľkých rokoch viem ako naňho 😁

zdravyrozummoralky
20. apr 2020

Stále, je to len výplod ľudskej fantázie... Predsa môj osud nemôže určiť poloha planéty...

sandrika1986
1. jún 2020

Ja som v znameni panna a partner strelec...😀

retatka
2. jún 2020

@sandrika1986 a ako to funguje ?

sandrika1986
2. jún 2020

Ani spolu...ani bez seba...😀
Zo zaciatku to bolo divoke, ale pocas dlhsej doby sa to ustalilo, ale su chvile ked obaja vybuchneme alebo jeden z nas.
Kombinacia panna+ strelec co pisu je aspon u nas pravdiva.

sandrika1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandrika1986
2. jún 2020

@retatka : A ty mas skusenost ?

domculik
2. jún 2020

@sara_1 Tu nejde iba o to, ci ste "rak" a "strelec". Ak uz chces zistit vzajomnu kompatibilitu pomocou astrologie, tak treba vediet presnu hodinu a miesto narodenia. Tam je milion dalsi h aspektov, preto vedia byt 2 rovnake slnecne znamenia take rozdielne, hoci maju aj par vlastnosti spolocnych. Kto sa tomu venuje, povie aj to, ze vela zavisi od stupna vyspelosti a prezitkov danej duse, ale to uz su naozaj vyssie teorie. Kazdopadne, ak nepojdes takto do hlbky, tak take ze "rak vs. strelec" je prilis vseobecne, vela ti ti nepovie.

sandrika1986
2. jún 2020

@domculik : Venujete sa tomu ? Myslim astrologia a pod..

domculik
2. jún 2020

@sandrika1986 Iba laickyale zaujima ma to 🙂. Skus tak zo srandy pozriet napr. http://stary.astromat.cz/index.php?mb=1&pm=1

foda111
19. apr 2022

Tiež som strelec manžel rak. 13rok spolu. Niekedy máme aj horšie dni, ale vždy sa snažíme si to nejako vydiskutovať, zhodnúť sa a nájsť kompromis. Nemenila by som.

herriett
19. apr 2022

@foda111 my sme pravý opak - ja rak, on strelec. Toho roku to bude 20 rokov, čo sme spolu. Každý vzťah je o kompromisoch, o úcte.... sú aj horšie dni 🙂, ale nemenila by som ho za nič.

foda111
19. apr 2022

@herriett tak to má byť 🍀😉

sorayaardente
19. apr 2022

Mamka rak, otec strelec, čistá katastrofa.. Sú síce spolu pomaly 40 rokpv, ale hádky tam boli, nezhody, niekoľko krát sa chceli rozviesť.. Ide o to kto sa k tomu ako postaví a bude riešiť problémy.