• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koniec sveta v roku 2012. Čo si o tom myslíte?

18. februára 2013 
bush že zničil dvojičky??možno nepriamo nesie nejakú zodpovednosť,ale preboha to ti ako napadlo?ale máš pravdu,svet si ničíme sami :unamused:
30. dec 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fejusa
akorát že oni ty prachy sebrali ze zdravotnickýho rezortu a kongres to povolil ....
brát prachy na záchranu životů a skrkat je na ničení životů ... to mě s*re
30. dec 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove .. i když nebudem brát v úvahu ty konspirační teorie, tak je tam dost zvláštních věcí
a FBI přiznala, že věděla o útoku

ale tak v roce 2012 budu klidnej :grinning:
30. dec 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivere nieco na tom bude ale nemyslim si ze to bude koniec sveta ale zmena myslenia ludi ta urcite nastane ... :wink:
30. dec 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zeby som tento rok uz aj nejaku dovolenku poriesila :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. dec 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove no nie je to prve echo, ze Amerika si sama znicila dvojicky :wink: ludia su totizto schopni vsetkeho :wink:
30. dec 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nechali umrieť tolko ľudí :frowning2: ,ja už ničomu nerozumiem kam tento svet speje
30. dec 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vazeni, v roku 2013 by som mala byt Mgr. takze zadny konec sveta bo sa fakt nastvem ze som 5 rokov studovala uplne zbytocne no a v tom istom roku este dostanem prachy s poistky takze zadny konec sveta :grinning:

pripajam sa k tym nazorom ze len Boh vie kedy pride koniec a mame zit tak ako by bol kazdy nas den posledny

vivat rok 2009 :wink: :dizzy_face:
30. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove ... pak letěli F117kou (která má zaměřování na přesnost přibližně půlku vetší kachličky) a sejmuli bombou jednu vesnici x km daleko

zemřelo hodně lidí zbytečně --- jak oni říkají - "nucené ztráty"
svět je ve sračkách no, co už
30. dec 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma nenapadlo ,je to fakt.a keby do dvojiciet narazia tak lietadla jak narazili tak nespadnu,oni boli oblozeni dinamitmy podlozene.preto padali jak skariet... .samozrejme ze civilne lietadla do nich nenarazili ale tankovacie lietadla.a urcity ludia s tade dostali telefonaty aby sa nechystali rano do roboty lebo sa stane nieco strasne.... .v ted den aj dalsie dni boli zastavene lety,a jedine lietadlo co odletelo bolo zo sadamom a jeho rodinou... .tak nech mi nikto nevravi ze v tom amerika nema ruky... .ked potom zakazali vysielat aj zabery z tej udalosti... .podla mna bude aj taky koniec sveta,ze niekto z tych vascich panov pustia atomku a len vyvoleny preziju a to budu taky ludia,ktory o tom budu vediet.

nobody-to sa ani mne nelubi.ale ked im pojde o rite, jak budu prosikat.
30. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fejusa, den předtím šly akcie všech těch společností o hodně níž ... jistě, že to věděli
ale to nemá smysl rozebírat, čus
30. dec 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema,mas pravdu.... .som zvedava co vymyslia nabuduce.idem si uzivat zivot dalej... :grinning:
30. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody ty si určite nejaky tajný agent :slight_smile: nemáš foto a si moc informovany,ty sa tu len schovávaš medzi ženami v domacnosti aby si bol nenapadny,však? :wink:
30. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já taky :grinning:
30. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ja musim stihnut 3 deticky do 2012 :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
30. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel tak to mas co robit :grinning: :grinning:
30. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon sa nenudim... :wink: :dizzy_face:
30. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koniec sveta môže byť pre niekoho hrôzou, ale pre niekoho to možno bude najkrajší deň, splnenie nádeje, dlho očakávaný deň... takže ono to nemusí byť celkom tak, že je s tým spojené robenie si vrások...
30. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konec světa - 2012
konec modrýho koníka - 2146

to se dá :grinning:
31. dec 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody, :grinning:
to já si říkám často, jak dlouho sem budu chodit............zatím jsem skorozávislá, ovšem žádná láska netrvá věčně. nebo žeby ano? :slight_smile:
31. dec 2008 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mika love .. teda mikalove .. ses dívala na Bourna,co? :wink:
s.arik ... láska málokdy trvá věčně, a koník? no ... uvidíme
31. dec 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody čo je to TV? už si len matne pamätám.. :grinning:
31. dec 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je to čo mám zapnuté a vydáva to akýsi zvuk ,ale koník je zaújimavejší...
31. dec 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivere, tiez mi segra povedala, ze tu nieco nastane v decembri 2012. A preziju len najsilnejsi (taky, co si vedia ovladat telo- samoozdravovanie, meditacie....). Povedala mi to uz pred 3 rokmi a uz lutuje. Lebo ja na to dost casto myslim. No to ked ma niekto deti, tak mu neni vsetko jedno. A tie magnetacie uz samozrejme posobia, preto ludia blbnu (agresivita) a aj zvierata.
31. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
cela tato tema..
31. dec 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura :grinning: :grinning: :grinning:
....psychicky labilnejsi jedinci si to hodia,lebo sa nechcu dozit konca sveta.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....jaaaaaaa si teda pockam..... :grinning:
31. dec 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Marika,
to trochu nesedí, čo hovorila sestra. Veď keď koniec sveta prežijú len tí najsilnejší..., tak to asi nemôže byť koniec sveta, nie? Načo by prežili, keď už je koniec? :slight_smile:
Jaro
31. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove .... nevím, co je tv ... :grinning:
není čas kvůli Mišce co?

roasha ..já si asi taky počkám :grinning:
1. jan 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody :grinning:
...asi to bude tym,ze sme optimisti,a radi spoznavame "nove veci"? :grinning:
1. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha, já jako optimista s pesimistickými sklony počkám, jj, rád dělám zvláštní a nový ,, věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak počkám, protože mě zajímá, jestli bude nicota anebo co vůbec
1. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok