Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Korona a upevnenie vzťahu s priateľom

14. apr 2020

Aj vy ste si so svojím mužom/priateľom bližšie odkedy je korona a ste spolu stále? Ja normálne zisťujem, že bez neho nedokážem byť 😍

andrea101112
14. apr 2020

Nie.. Mam muza rada ale som rada ked ide do prace. Mozno az budete viacej rokov spolu to budes tiez tak mat. Na zaciatku vztahu som s nim chcela byt 24 hodin denne 😀

kittyna5
14. apr 2020

Nie. My sme spolu vyše roka a stačili nám tieto štyri dni byť stále spolu 😄 ja som rada, že išiel už do roboty a aj on bol rád 😄 máme sa radi, ale treba si od seba aj oddýchnuť

lauritkatesty
14. apr 2020

po asi 100 rokoch spolužitia.. naozaj nie 😀

ingrid2304
14. apr 2020

Áno, súhlasím s autorkou, ale vedela som to už predtým. A to sme spolu už nejaký ten rok... 🙂

terina25
14. apr 2020

Ja to mam rovnako ako ty. Ale s priatelom nie sme spolu dlho. Mozno keby to bolo xy rokov, tak by som bola rada, keby bol v robote

sapetka
14. apr 2020

Hmm mesiac sme spolu doma a sme v pohode. Nevadime si takze super.

veronikavaneska
14. apr 2020

Ja to mam rovnako 😍 a to sme svoji 10 rokov 😍

denden77
14. apr 2020

ja som sa aj potesila, ked dnes siel do prace... 😋😁

marca12
14. apr 2020

Nevadi mi doma,ale tesim sa,ked ide do roboty 😀 ja chodim do roboty,on je teraz doma. A je to zvlastne najst ho kazdy den doma. Sme spolu vyse 10 rokov a je pravda,ze tolko sme spolu este neboli a az som prekvapena ako pekne si nazivame. Myslela som,ze si budeme liezt na nervy. Keby sme boli obaja denne spolu no neviem,neviem ako by to dopadlo 😀

mrkvicka060
14. apr 2020

My sme spolu 12 rokov a sme radi, ked sme spolu doma 😃 stale sa mame o com rozpravat, nasmejeme sa, a este aj vecer pozerame spolu filmy alebo sa rozpravame...alebo nieco ine 😃 dnes som uz isla ja do prace, on je zas doma s detmi, ale mala som dlhsiu dovolenku pred sviatkami, tak to bolo super!

evkao
15. apr 2020

my sme spolu 10 rokov, a vobec mi neprekaza, ze sme spolu 24 hodin denne, ale my sme vzdy vsetko robili spolu, mame radi rovnake filmy, rovnaky humor, aj na dovolenke sme si kludne vystacili aj sami dvaja, takze ani teraz nemame ziadnu ponorku.... dokonca aj pracujeme v tej istej firme, ale na inom oddeleni 🙂 ale zas aby to nevyzeralo, kym nebola "corona stav", tak sme si z casu na cas vysli von kazdy sam so svojimi kamaratmi, znamymi... aj ked este aj kamaratov a znamych mame spolocnych 😀

luccija
15. apr 2020

My si najlepšie rozumieme, keď je doma.Ak príde domov o 18 celý deň preč, nevieme si rozdeliť prácu v domácnosti, nevie čo robíme.Samozrejme, že mi naruší nás režim, ale je to oveľa lepsie

1gabriela13
15. apr 2020

No u nás je to zas naopak. Odkedy ja korona tak je vkuse v robote🙄

ledgerka
15. apr 2020

sme spolu doma uz takmer 2 mesiace, obaja pracujeme z domu ale kazdy ma stol v inej izbe. Cez den sa niekedy spolu najeme ked nam to vyjde cez meetingy. Na nakup chodime spolu cez pocas dna ked obaja mame cas. Po praci ideme na prechadzku, dame si spolu veceru nieco si pozrieme alebo mame kazdy svoj program (doma samozrejme). Vobec nemame ponorku ani nic take 🙂 Skor me oddychnuty a uplne nam to vyhovuje 🙂