Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
23. okt 2007

michalag, ja som veru musela Martinkovi kupovat aj druhe topanky ku koncu zimy. teraz su mu dobre minulorocne, tak dufam, ze mu vydrzia. V auguste mal 4 roky a nohu ma 31. 😀

vesi
23. okt 2007

nie, to sú také dupačky po sesterke z ameriky, no majú takých 18 rokov 😀 ale dobré nie? 😀 😀 😀

luculka
autor
23. okt 2007

jeeeej uz som precitala jasne ze chcem ist na stretko,,,a ak pojde aj julová aspon pokecame o bruskách 😀

matar
23. okt 2007

hej 😀
no idem sa ospršiť a pre nikolku do škôlky. tak šup šup vyšívať 😀

michalag
23. okt 2007

vesi, ved uvidime, dnes idem vymenit, tak dufam ze...

zuzi76
23. okt 2007

matar, dobry napad. tiez som chcela vysivat, ale nemozem sa od vas odtrhnut!

vesi
23. okt 2007

michalag, vždy lepšie väčšie ako malé 😉
luculka, myslím, že julova si to nenechá ujsť 😀 😀
matar ahoj 😀

dupinka
23. okt 2007

baby, napiste blizsie info o tom stretku do IP, neviem najst na ktorej strane to bolo.. ☹

vesi
23. okt 2007

hmm, tak ja som vyšívala a išla som pozrieť či nepíšete a tak som stvrdla tu 😀

michalag
23. okt 2007

nejako ste sa rozbehli, nestiham vysivat a aj citat, pisat 😅 😀

sloniiicek
23. okt 2007

zuzi76 - to mas dobre. ja som dovysivala svoj obraz a uz par dni sa pri telke nudim, lebo si musim kupit latku, vybrat obrazok a bavlnky. lebo som vsetky vratila sestre, kedze som sa pred par mesiacmi vydala. 😀

zuzi76
23. okt 2007

takze stretko by asi malo byt co najskor, aby lucka neporodila. 😀

vesi
23. okt 2007

dupinka, chceli by sme stretko v Bratislave, asi v novembri, kto má záujem nech píše eli do IP 😀 teda dúfam, že eli, teraz som stratila prehľad... 😒

sloniiicek
23. okt 2007

miachalag - to mas dobre. ja zas nestiham pracovat. 😀

luculka
autor
23. okt 2007

😀 😉

dupinka
23. okt 2007

aha, no to uvidime, prerabka jadra da zabrat... Ale popytam sa. 😉

zuzi76
23. okt 2007

sloniiicek, odkial si? tiez to budes mat blizko keby chces prist.

vesi
23. okt 2007

asi budem trúfalá, ale čo tak napr. 10.11. _ je to sobota a luculka má ešte mesiac do termínu 😀

michalag
23. okt 2007

mne uz chyba iba nejakych 10 riadkov a bude to hotove, tak to chcem dokoncit, kym maly spinka, lebo za nejakych 30 minut sa zobudi

vesi
23. okt 2007

slonicek, práca nie je zajac, neutečie 😀 😀 😀

dupinka
23. okt 2007

hm, mne sa to nehodi ☹ ale rada by som na to stretko do Blavy prisla.

slavik
23. okt 2007

Ahojte babuľky,
chcem sa opýtať po čom kupujete bavlnky Anchor? Ja som včera išla kúpiť v TT a skoro ma ohlo 1 stála 19,50. Dnes som kúpila Kanavu za 150,-- meter. To je dobrá cena?? 🙂 🙂

vesi
23. okt 2007

dupi a kedy sa ti to hodí? ved to nejako zosmolíme 😀

zuzi76
23. okt 2007

mne to je jedno, urobim vsetko pre to, aby som prisla.

vesi
23. okt 2007

slavik za kanavu je to výborná cena a anchorky... všade ináč, ja ich mám za 20,- , ale keby som mala ísť do starého tesca v blave kde sú lacnejšie, tak ma stoja viac 😠

luculka
autor
23. okt 2007

no dnes sa mi snivalo ze bolo 9.11 a ja som mamnine nachistala kopku pre mna a pre malu a povedala ze odchádzam porodit 😀 😀

sloniiicek
23. okt 2007

baby, ja som sa chcela spytat, ze kam chodievate kupovat bavlnky, hlavne tie co ste z BA. lebo ja som chodila k dvom levom. ale tam sa mi zda, ze maju maly vyber. tak mi neviete poradit? vdaka.

inak k tomu 10.11. my to zatial asi vyhovuje. 😀 drahy ma na druhy den meniny. 😀 len sa mame este stretnut s babami v inej teme, ale tam zatial nemame stanoveny den. 😀

zuzi76
23. okt 2007

Ozaj, skoro som zabudla, Vesi, citala si na liv., nejaka baba vraj moze poslat anchor za 16 sk len za znamku?

luculka
autor
23. okt 2007

a to aj s drobcamy?

dupinka
23. okt 2007

mne sa to hodi skor v druhej polovici novebra... Ale neprisposobujte sa mne. To v prvom rade berte ohlad na seba, ja este nemam deturence.