• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto organizuje detské narodeninové párty v Bratislave?

27. januára 2017 
Ahojte!
Potrebujem nutne poradit!!Neviete o niekom kto organizuje detske party v ba najlepsie lokalita ruzinov, dolne hony(podunajske bykupice, vrakuna)??Kde dokazu deti i zabavit(animator,mozno klaun) i zabezpecit obcerstvenie za rozumne ceny.Len mi neodporucajte nemenovanu siet obcerstveni fast food( v logu maju sialeneho klauna- z ktoreho mam stale na chrbte zimomriavky od strachu .o)) tam sme mali oslavu minuly rok a bolo to strasneeeeeee: 2 hodiny deti v kuse jedli len hamburgery a milk shaky a animatorka ich previedla "restauraciou" a dala im este dalsiu zmrzlinu a stihla namalovat detom (az dvom z dvanastich) na tvare nejake spiderman motivy..
POTREBUJEM NUTNE KONTAKT NA NIEKOHO ODSKUSANEHO!!!
vdaka:o)
8. apr 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj skus v petrzalke club lilly tam robia oslavy a su fajn
18. apr 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja odporučam klub lilly !!!!!!
6. máj 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tomu eurolandu, tie fotky co su na stranke nie su aktualne, su to odfotene predosle priestory, vyzera to tam sice podobne ale nie tak novo
7. máj 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
29. apr 2009 o 13:35 • ivkamt
este k tomu eurolendu, ta cena ktora tam je tych je so vsetkym (obcerstvenie zabava, priestory, torta, darcek, hry)??? a este jedna otazka moze tam ist dokopi aj 20 deti????
24. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri detskeoslavy.sk. prisli ku nam domov a bolo to fantasticke. animatorky boli skvele a vybrala som si z ich programu kuzelnika a deti sa mohli zosaliet. :slight_smile: zazitok na dost dlho. akurat neviem, ci to nejako tromfnem tento rok, kedze sme si nasadili taku vysoku latku. :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. nov 2011 o 10:08 • krimhilda
Vo Vrakuni skus MC Rybka - daju sa prenajat priestory, v pripade zaujmu dokazu zabezpečiť program aj zdravý catering
3. nov 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj v Ružinove je nový podnik Mamaland, skús sa dohodnúť tam. mamaland.sk - nájdeš kontakty a môžeš si dohodnúť presne čo potrebuješ a aké sú Tvoje predstavy.
5. nov 2011 o 08:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narodeninovú party pre deti je možné usporiadať aj v Detskom múzeu na Vajanského nábreží. Včera sme tam boli a bola tam skupinka detí, ktorá oslavovala. Aj rodičia si tam majú kde sadnúť,veľmi sa mi to prostredie páčilo. Odporúčam. Aj personál bol milý.
14. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je hned niekolko miest kde robia oslavy pre deti http://kamsdetmi.sk/oslavy-pre-deti/
21. nov 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri www.jaslecertik.sk....ponúkame opatrovanie, aj priestory na využite narodeninových osláv..kapacita detičiek na pozvanie - 8..:slight_smile:
2. dec 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2011 o 14:27 • bookie
Osobne mám úžasnú skúsenosť s oslavou,ktorú sme mali pre nášho 6-ročného syna.Volá sa to Atlantis center na Kolibe a pre decká tam pripravili parádny program,nakoľko tam majú obrovské vedecko-vzdelávacie centrum,takže sa tam vyšantili.Je tam pekné prostredie,najnovšie tam pridali aj takú mini zoo,kozičky,zajačiky...=)Odporúčam
29. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibibibus chcela som sa spytat, co vas ta oslava v atlantis centre stala a ci ste si obcerstvenie priniesli alebo bola torta apod. dodana centrom. Vdaka
25. mar 2014 o 21:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozrite aj dellarte.sk . Spravia vám krásny program, detské sa vyšantia, zabavia a ostanú vám aj milé pamiatky.
22. jún 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dellarte a kde robita oslavy? Vo vlastnych priestoroch? Ak ano, kde su? Na stranke som sa to bohuzial nedocitala...
29. aug 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vo vlastných nie, oslavy sa robia doma u oslávenca, alebo v záhrade,na chate, je to rôzne... :wink:
29. aug 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate niekto nejake update info ? pre nas aktualne na prelome februara/marca, a nie doma a za prijatelne financne podmienky :slight_smile:, dakujem :slight_smile:
1. feb 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mc donalds
12. mar 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2015 o 22:32 • dreamland
20. sep 2015 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan o 21:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok