Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zmrzlinkams
15. máj 2012

Katka ja možem dohodnuť jedneho znameho aj mne robil fotky napr. aj tu čo mam ako profilovku on je zo serede a tam ma aj atelier 😀 ak ešte chceš tak daj vedieť 😀 ja ti ked tak potom pošlem do ss info a ty sa už snim spojiš a sama po diskusii s nim uznaš za vhodne či ho chceš alebo nie.

ketina1409
17. máj 2012

Karolínka možno neskoro, ale predca.Undesserová Lucka má v Trnave fotoštúdio, má aj svoju stránku, www.undyphoto.com je fakt super, má vlastnú skúsenosť.

ketina1409
17. máj 2012

ospravedlňujem sa za chybu. Mám vlastnú skúsenosť, Tamarka mala 7dní keď ju fotila a bola fakt super v mojom fotoblogu mám aj fotky. Kamarátke som ju tiež odporučila, dávala fotiť polročnú dcérku a veľmi bola spokojná. Neváhaj!!! Budeš spokojná!!!

fuska
17. máj 2012

@karolina288 Ja mozem odporucit Zuzku z Trnavy, fotila mi syna, ked sme sa vratili z porodnice, maximalna spokojnost. Je mila, starostliva, trpezliva... A sama je mamina krasnych deti.

karolina288
autor
18. máj 2012

@zmrzlinkams ahoj, sered je strasne daleko. ale dakujem 🙂

sasrnka
18. máj 2012

@karolina288 nas fotila dokonca uz 2x tato kocka https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/ap_zabl... Na jej strasnke mame aj zopar foteciek uverejnenych. Je velmi mila a moja dcerka sa na druhe fotenie strasne tesila a ani nechcela ist domov 😉 🙂 Ona pride aj k vam domov, len teda potom platis cestu. Vsetko ma v podmienkach. Ale ona ti odpovie na vsetky otazky, ked jej pisnes.

meg_junova
19. jún 2012

Pozna niekto fotografa aj priamo z Pezinka???

loryana
11. júl 2012

ja by som potrebovala fotografa z okolia Piestan ..nema niekto skusenost??

mimikyky
14. júl 2012

@meg_junova posielam IP 😉

sarinka2
15. júl 2012

@meg_junova ahoj ja poznam. fotila nam svadbu velmi odporucam,foti aj babatka.

nika82
18. júl 2012

Tu začni písať odpoveď...

Odošli