Kto robí profesionálne fotky batoliat v okrese Pezinok?

karolina288
23. apr 2012

ahojte, prosim Vás: mame 9 mesacnu dcerku a chcem jej dat urobit profesionalne fotky. mozete mi poradit dobreho fotografa alebo fotografku? na nete je toho plno ale niet nad osobnu skusenost. bola by som vam vdacna 🙂 sme z okresu Pezinok. dik Katka 🙂 😉

zmrzlinkams
15. máj 2012

Katka ja možem dohodnuť jedneho znameho aj mne robil fotky napr. aj tu čo mam ako profilovku on je zo serede a tam ma aj atelier 😀 ak ešte chceš tak daj vedieť 😀 ja ti ked tak potom pošlem do ss info a ty sa už snim spojiš a sama po diskusii s nim uznaš za vhodne či ho chceš alebo nie.

ketina1409
17. máj 2012

Karolínka možno neskoro, ale predca.Undesserová Lucka má v Trnave fotoštúdio, má aj svoju stránku, www.undyphoto.com je fakt super, má vlastnú skúsenosť.

ketina1409
17. máj 2012

ospravedlňujem sa za chybu. Mám vlastnú skúsenosť, Tamarka mala 7dní keď ju fotila a bola fakt super v mojom fotoblogu mám aj fotky. Kamarátke som ju tiež odporučila, dávala fotiť polročnú dcérku a veľmi bola spokojná. Neváhaj!!! Budeš spokojná!!!

fuska
17. máj 2012

@karolina288 Ja mozem odporucit Zuzku z Trnavy, fotila mi syna, ked sme sa vratili z porodnice, maximalna spokojnost. Je mila, starostliva, trpezliva... A sama je mamina krasnych deti.

karolina288
autor
18. máj 2012

@zmrzlinkams ahoj, sered je strasne daleko. ale dakujem 🙂

sasrnka
18. máj 2012

@karolina288 nas fotila dokonca uz 2x tato kocka https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/ap_zabl... Na jej strasnke mame aj zopar foteciek uverejnenych. Je velmi mila a moja dcerka sa na druhe fotenie strasne tesila a ani nechcela ist domov 😉 🙂 Ona pride aj k vam domov, len teda potom platis cestu. Vsetko ma v podmienkach. Ale ona ti odpovie na vsetky otazky, ked jej pisnes.

meg_junova
19. jún 2012

Pozna niekto fotografa aj priamo z Pezinka???

loryana
11. júl 2012

ja by som potrebovala fotografa z okolia Piestan ..nema niekto skusenost??

mimikyky
14. júl 2012

@meg_junova posielam IP 😉

sarinka2
15. júl 2012

@meg_junova ahoj ja poznam. fotila nam svadbu velmi odporucam,foti aj babatka.

nika82
18. júl 2012