Kto vyhral v bločkovej lotérii?

jarka721
16. mar 2014

žienky je tu niekto kto už vyhral v bločkovej loterii???mne to cele pride ako podfuk ☹ len sa tym zvysi prijem v statnej kase??!!!ci sa mylim? 😉 🙂

hviezdicka111
16. mar 2014

nevyhrala....a to som registrovala ako diva...

miuskaaa
16. mar 2014

nemylis sa ,vyhry su dopredu urcene

zita19
16. mar 2014

Vonkoncom statu neslo o sutaziacich. Oni chceli odchytit neregistrovane pokladne. Tuto ulohu loteria splnila za prve 3 mesiace a viac ich to netrapi. Uplne najradsej by boli, keby to mohli nenapadne zrusit pre nezaujem verejnosti. Pre mna mozu, ja som o to zaujem nemala od prvej chvile. 😝

ikke
16. mar 2014

hmm, ale ked je prijem v statnej kase, je to v podstate "vyhra" pre vsetkych, lebo by malo byt viac penazi na cesty, skoly, zdravotnictvo,... a menej vychytralych obchodnikov, ktori neplatia dane. teoreticky... 😉

ada558
18. mar 2014

ja som tiež nevyhrala 😢 , ale mám známu na daňovom a tá hovorí, že občas niekto niečo vyhrá (oni to potom chodia kontrolovať)...

luludia
15. aug 2014

už som do bločkovej lotérie zaregistrovala pekných pár bločkov ... chcem sa opýtať, počul už niekto o niekom kto by vyhral v tejto lotérii? Nie je to celé len nejaká sranda a v skutočnosti nikto nevyhráva?

sendy182
15. aug 2014

mňa to tiež napadlo......

vendulka80
16. aug 2014

Moj muz registruje kazdy blocek, ja uz mam z toho nervy a kedze nic nevyhral a takisto ani nikto v mojom okoli, som presvedcena, ze je to dobry odrb. Tento stat nikomu nic neda...

meluela
16. aug 2014

Máziková vyhrala par desatisicov, len taja kolko ...
no a potom o nieco slusnejsie na tom zarobilo par zlodejov z tiposu, co sa na celej srande prizivili
prinos pre stat minimalny, len reklamny tah

jaroslav110
11. feb 2015

Ja si tiez myslim, ze to je ofajč, pretože este som nepocul nikoho z mojich znamych a priatelov, ze by niekto vyhral. Myslim, ze sme lacnym nastrojom na kontrolu danovych unikov pre nasu vladu. 😒

katykis
12. feb 2015

Ja som nevyhrala, ale viem, že u nás v obchode predavačke doniesla pani čokoládu za to, že na ich blok vyhrala... No bolo to hneď zo začiatku ako sa to rozbehlo, odvtedy som nič podobné v okolí nezaregistrovala, uvažujem, či mám pokračovať v registrácii bločkov... ☹

jachin
12. feb 2015

My sme vyhrali, čiže šancu má každý...

grafit
8. mar 2015

Tvrdeniu niekoho, že vyhral, alebo nie... dá sa tomu veriť, aj nie...internet znesie veľa. Ja nepoznám nikoho s výhrou s priamej registrácie bločkov. Registrujem každý týždeň od začiatku tak 60 bločkov, a nič. Bol som ale už aj v telke, a tam boli reálni výhercovia vecných cien, a aj finančná výhra. (pardon, každý sme dostali poukaz 20 E na nákup v konkrétnom obchode, vo Voderadoch) Museli sme ale mať registráciu do druhej šance, a tá sa už registruje a platí formou SMS. Tam je už väčšia šanca na výhru. Ja som tam nechytil nič. Aj teraz idem zaregistrovať len asi 30 bločkov, ale priznám sa, už akosi nasilu.

lampard200
29. apr 2015

Ja som vyhral raz 100 eur.

6mimi6
14. júl 2015

Moj kamarat vyhral auto..este ked zrebovali o Kiu ceed.. najlepsie, ze uz ho to nic nestalo, kedze bolo uz zdanene

mega96
15. nov 2015

Ja som neveril že môžem niečo vyhrať no skúšal som to, už som s tým chcel skončiť no práve vtedy som vyhral 100e. Podvod to nie je, len či sa oplatí tomu venovať toľko času toľko zadaných bločkov, to si musí každý zvážiť sám. 😉

samo_blaho
15. nov 2015

v rodine taktiež 100€, asi sa prebrali 😉

birky
3. máj 2016

mna do toho dostal kamarat. on vyhral 3x po 100€ tak som si povedal, ze to skusim. po 4 mesiacoch som vyhral aj ja 100€... celkovo som za to obdobie zaregistroval asi 1200 blockov, minul vela casu a celkova bilancia je, ze sa to neoplati... drzim palce tym co to nevzdali

susan24
11. jún 2016

Ahojte, mne sa podarilo zatiaš vyhrať 2x 🙂 Tiež som si myslela,že je to podvod kedže som 2 roky v kuse registrovala bločky ( od roku sep. 2013) , kedže niektoré týždne som zaregistrovala aj 300 bločkov a nevyhrala som.
Ale v novembri sa mi podarilo prvý krát vyhrať 100 € a to len so 7dmimi zaregistrovanými bločkami, ale za to bolo väčšie prekvapenie ked sa mi podarilo vyhrať aj v decembri dalších 100 € so 26 zaregistrovanými bločkami 🙂
Od vtedy registrujem každý týžden ( sice niekedy aj2-3 bločky- ale predsa je tam nejaka šanca ako keby som nič nezaregistrovala.
Preto vravím - REGISTRUJTE ak máte čas- naozaj je to o šťasti 🙂

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
24. dec 2016

neregistrujem sa z princípu ... celé toto je buzerácia obchodníkov, aby mohli len chodiť kontroly ako bláznivé, dosť čo ich zaťažujú nezmyselnými predpismi, neustálymi zmenami, každú chvílku treba kúpiť inú kasu, alebo prídavné zariadenie, platia vysoké odvody, píšu vymyslené výkazy, henatké nálepky na oknách, tamtaké zápisy ... len aby sa ryžovalo na chudákoch malopredajcoch, aby mali za čo dávať pokuty ... tam nech kontrolujú hypermarkety, čo predávajú odpad a zdierajú predavačky a tiež internetové obchody, čo predávajú laciny z aliexpress a sportsdirect za niekoľkonásobné sumy bez faktúr a bločkov úplne načierno ... a nie malých obchodníkov. Tí už totiž pomaly nemôžu v tomto štáte dýchať...

johny559
29. mar 2017

Ja som vyhral minuly tyzden cize zrebovane bolo 20.3 a pred minuly tiez cize 13.3 a to po stovke.takze to nie je podvod kolegyna uz vyhrala tiez dva krat

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzuki158
31. mar 2017

Naregistrovala som sa tých bločkov dosť a nič som nevyhrála,takže ja tiež mám otázku.
Kto vlastne vyhráva v národnej bločkovej??? Vraj to robí súkromná firma. Tak aj z tu uvedených príspevkov,vyplýva: Ak niekto výhra 8 x 3000 ???????????? Nedá sa tomu veriť,musí to byť bratenec,kmotor,známy,sused...... danej firmy. Potom sa sem tam hodí nejakých 100 € aj nejakému náhodne okolo idúcemu.. Ak by som mala tú moc pozrela by som sa ako to vlastne je?????

dolina1
10. júl 2017

@jarka721
ano, vyhral som az 100€ od zaciatku registrovania. ale obcas sa objavim aj v tv sanci. mozem potvrdit, ze tych 8 x 3000 € je realna vyhra, staci si pozriet v archive stv1 piatky a vidite aj vyhercu.

dolina1
10. júl 2017

@ramzes1980
Naozaj Marián a Gabika? Alebo Marta z Novej Bane?

tiisto
2. nov 2019

Ja to registrujem od začiatku čo to začalo ...nevravím že úplne pravidelne každý týžden registrujem pretože stále ma lutujú že som nevyhrala :D tak nemám nejakú motiváciu :D tak ma to tiež napadlo že prečo..prečo aspon tých posratých sto eur za 5 rokov co som verna tejto divnej sutazi či ako to mám nazvať som nevyhrala :D to už som spálila aj viac za elektriku čo tu stále registrujem a nič...mali by mi dať aspoň 2O eur zo solidarity :D

lenkavaskovicova
7. dec 2020

Vyhrala 4 krát po 100e a registrujem stále 😊

tomastinka
6. jún 2021

@jarka721 počas celej doby trvania sútaže mi bolo od nich poslané 700€ 🙂

jarka721
autor
6. jún 2021

@tomastinka gratulujem😊,mne 0€ 🤭😊