Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

michalag
17. apr 2011

nejake foto zo vcera
kvalita foto je tu na milu jarmilu ale co uz

saskarisko
17. apr 2011

Ahojte,
ja som hodila tu foto na picassa.
@cruela - vsetko je nastastie OK. dakujem. a program mas teda riadny. ja uz mam od sluzobiek pokoj, vsak som sa 3 roky najazdila po cestach 😉
@michalag - supni ich na picassa, zaujima ma hlavne ta pupava. ale aj ostatne by som kukla vo vacsom
@qetinka - no teraz sa mi ten luster paci viac 😉 aj sa mi zda, ze to vyzera lepsie
@olienka12 - dobry napad 😉

cruela
17. apr 2011

@saskarisko kukla som tu fotku, je dobra 😉

@michalag mne sa lubi ta druha fotka a aj ta stvrta, pupava, je zaumijava... ta tretia sa asi nezadarila, bo nejak nevidno strukturu tych vetviciek, takze asi bolo silne protisvetlo.. ale moze to byt aj zle zobrazenie tu na konovi...

kuko7
17. apr 2011

Ahojte baby, zelam pekny vecer,,,potrebujem radu🙂

uz som sa rozhybala a idem objednat novy objektiv,,,len mam probleeeeem....neviem aky stale sa rozhodujem medzi dvoma,,,,a to je 85tka-1,8f,,,od nikonu a potom dc.watch.impress.co.jp/docs/review/date_...20090917_315883.html tento tamron....problem je, ze ten tamron sa mi moooc pozdava,,,a mam 50 tku pevnu a tiez 105 tku zoom,,,,a neviem ze ci sa mi ta 85 tka oplati, ked mam tieto dva,,,a potrebujem to hlavne na tie exterierove fotenia,,tka mi poradte, prosiiiim Vas dakujem

kuko7
17. apr 2011
michalag
18. apr 2011

nejako mi strajkuje picassa 😠 , tak ak chcete tak tu je to o nieco lepsie vidiet, ale uz som bola zdrbana za skarede foto a ze taketo foto racsej nemam nikde davat ☹ ☹ ☹ ☹
http://photosblog-mishka.blogspot.com/

bibi1711
18. apr 2011

ahojte kocky, nestiham moc reagovat, pridavam nieco, co som narychlo zbuchal...ak ma niekto chut, tak ocenim kritiku🙂 dakujem vam

lili.nicol
18. apr 2011

@bibi1711 velmi pekna foto ale co by som asi troska zmenila mi pride tmavy ram a aj pismo viac by pasovalo zivsie jarne farby ale foto peknucke .-)

olienka12
18. apr 2011

@bibi1711 super napad no mne vadi ciapocka take tvrde farby 😉

bibi1711
18. apr 2011

babule, dik🙂
farby su uuuuplne svetle...aj fotka a aj ramcek...pohladnic mam viacero...ako viac ramov...ale fotka je uplne svtela.ale dakujem🙂

silvia.t
18. apr 2011

@olienka12 velmi pekny clanok

@bibi1711 😀 super,akurat by som tiez trocha zmenila pismo 😉
pridavam aj ja zopar zvieracich fotos,ale niesu velmi ostre lebo vacsina zvierat boli za sklom 😝

kasami
18. apr 2011

Ahoj baby .... moj dnesny den ..... ze uplne zle 😅
skusila som aj odfotit malu ... ale zvladla 3cvaky ... ani neviem ci pozitelne .... skusim to sem dat ... ak sa na to nebude dat pozerat ... prosim ignorujte 😀

inak krasne fotky ste popridavali 🙂

kasami
18. apr 2011

a aktualna visage mojho maleho v nemocnici 😔

saskarisko
18. apr 2011

@michalag - a to ti kde povedali ? ta pupava sa mi paci aj na blogu, aj ta druha co tam mas, a aj ta lienka. aj ine foto, ale tieto ma zaujali najviac.
@kasami - jaj, ale uz len par hodin to bude Samko. 😔 btw v Tatrach lepia na nose, a nad nosom, a az potom vedie za ucho

kasami
18. apr 2011

@saskarisko Kati ... este teraz mi je do placu 😢 ze uplne zle ... v tatrach uplna pohoda .... tato hadicka sa vobec neda formovat .... strasne je tvrda a je mu to neprijemne .... neda sa s nou pohnut .... aby bo to nezabolelo 😢 ja len dufam, ze uz nikdy viac 😒

kasami
18. apr 2011

@michalag inac to som sa aj ja chcela spytat ... 😅

michalag
18. apr 2011

@kasami @saskarisko na jednom ceskom fore. Ako ja beriem ze moje fotky nie su perfektne a je na nich este naozaj vela chyb a som si ich vedoma 🙂 ale clovek sa uci cely zivot a aj taketo komentare ma posuvaju dopredu aj ked obcas ma uz napada ze s tym aj seknem a na novy fotak setrit dalej nebudem 😅 😝

@kasami a preco je Samko v Tatrach? teda ak sa smiem spytat

kasami
18. apr 2011

@michalag tak to bol ale dost tvrdy komentar 😅 ale som sa zlakla, ze niektora z nas ..... myslim, ze tu sa nemusi bat pridavat foto 😉

Samko praveze nie je v tatrach .... myslim, ze keby bol tam, zvladol by to lepsie .... co ma velmi mrzi .... ale nedalo sa tam s nim ist .... nemohla som kvoli malej .... zial ...
je tu v nemocnici s mm .... ale cele to vysetrenie velmi zle znasal ....zavedenie tej sondy .... vlastne mu to zaviedli .... a on si tu vtrhol celu von ....usiel mi z nemocnice ... zbil ma ... kopal do mna .... no proste zle, vsetko zle .... mal total hystericky zachvat 😒 este teraz mi je z toho na nic .... nakoniec sa nejako ukludnil a prisiel mm a isiel s nim do ambulancie ... a zaviedli mu to ....ale ta sonda, je tento krat naozaj velmi tvrda ...musi mu to byt velmi neprijemne .... neviem sa dockat zajtrajska ked mu to vyberu ....

michalag
18. apr 2011

nemate niektora tieto knizky, planujem objednat len neviem ktora je s tychto ta naj
http://www.martinus.sk/?uItem=25539
http://www.martinus.sk/?uItem=25540
http://www.martinus.sk/?uItem=51759

michalag
18. apr 2011

@kasami no tak chudak si vytrpel s tou sondou, ale snad uz bude dobre ked mu ju vyberu 🙂 a asi blba otazka ale preco ju tam ma?

kasami
18. apr 2011

@michalag ma GER - gastro-reflux ..... vracia sa mu strava naspat, nadmerne tvori kyselina atd ....
idem mrknut tie knihy

kasami
18. apr 2011

@michalag ja makro moc nefotim ... to len tu DU 😅 nemam ani jednu z nich

michalag
18. apr 2011

@kasami ☹ ☹ ☹ , no o kyseline vieme svoje tie co ju prezili pocas tehu a ja som mala niekedy dost velky problem nieto este 6 rocne dieta , tak snad vam naozaj pomozu a uz budete na tom len lepsie, teda Samko

kasami
18. apr 2011

@michalag ja som hotova .... lebo v tatrach mu to robili 2 krat ... ako 4rocnemu a ako 5 rocnemu ... a teraz tu .... ale takto zle to naozaj nebolo, vzdy so zvladol uplne v pohode ....par slziciek bolo, ale nestali ani za rec ........ zial uz to ma diagnostikovane ... od troch rokov .... tak kazdy rok verime a dufame, ze je posledny 😔

michalag
18. apr 2011

@kasami

idem si pozriet Ano, Sefe a potom do hajan, bruuu noc 😔

kasami
18. apr 2011

@michalag dobru 😉

silvia.t
18. apr 2011

@michalag ja mam tuto ale este som sa do nej nepustila,teraz citam Pihana http://www.martinus.sk/?uItem=95952 mam este dve od neho,Naučte se exponovat kreativně-tu mam precitanu a je super,a aj portret a na ten som zabudla 😅 takze tiez nemam precitany ale podla recenzii su dobre...tak snad pomozem vo vybere

cruela
18. apr 2011

@olienka12 dobry clanok... presne vyjadruje moje pocity... ja som zacinala na uplnom dne poloprof. zrkadloviek, kupila som si na zaciatok d40 a ucila som sa, skusala som a ked ma to chytilo a naucila som sa zaklady, kupila som si d90, co je zasa najvyssia (aspon dovtedy bola) rada poloprof. zrkadloviek... teraz si ludia kupuju super dobre fotaky lebo na to maju a je to in a fotia na automate a neucia sa... ako som hovorila aj babam na kurze, som sa stretla na jednom workshope s ujom co mal vybavu za cca 250000 starych korun a hladal na fotaku len automatiku... ma islo roztrhnut....

@kasami snad bude Sami coskoro OK... a straaaaasne sa na teba podoba 😉

@michalag nejdu ti nahravat fotky na picasu? ved to len posles mail, v prilohe ktoreho budu tvoje fotky.... ale zas je pravda, ze ak su fotoz velke a pripojenie slabe, tak to ide pomaly.... ale tvoje fotoz sa mi pacia, super ti to ide 😉

@silvia.t ta rybicka je super!!

kasami
18. apr 2011

@cruela ten clanok 🙂 fakt pravdivy 🙂 ja som mala eos450 amater ked som s vami zacalal ... ale neodolala som inzeratu a mam profi .... preto som sa aj vrhla na vsetky tie kurzy 🙂 dufam, ze sa raz chytim 😅

hovoris, ze sa Sami pomamil 🙂 a mala je zase cely on a ze vsetci kamosi hovoria, ze ja ....moja mamka ze moja svokra .... a na maleho strasne vela kamosov hovori ... ze cley svokor .... 😝 som zvedava .... prave som si pozerala foto na FB z minuleho roka z tejto sondy .... tam som este pisala, ze verim tomu, ze to bude raz dobre .... ale dnes .... nemam sil 😝