Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

barbarka
18. máj 2011

@ivka000 ja tie kvapky urcite planujem vyskusat len musim dat dietatu daku uspavacku aby som mohla nerusene pracovat 😀 to si fotila podla nejakeho navodu , ci len tak a farby si menila dodatocne ci si dala do nadoby papier farebny?
a ty nemas vstavany blesk? ci si myslela externy?

lili_a_mimi
18. máj 2011

@cruela ahoj! poslala som na picassa 1 opravenu foto, prosim ta, mohla by si tu staru vymazat z albumu a dat tem tuto opravenu? Dakujeeem! 😉

ivka000
18. máj 2011

@barbarka návod som si pozerala až po fotení 😀 ale približne tak som to robila pod nádobu farebný papier aj za nádobu ... a voda kvapkala z vodovodu a ja fotila 😉 ale pozerala som viacero návodov ...bez blesku neskúšať a malo by sa externým svietiť na pozadie ale toto som nafotila len vstavaným kedže extený nemám 😒 neviem či si pochopla s môjho vysvetlovania 😅

michalag
19. máj 2011

na kvapky mam zalusk uz strasne dlho, ale zatial som neskusala, nemam odvahu s tym mojim srotikom 😝 😅 .... asi blba otazka, ale dalo by sa odfotit kvapky aj kompaktom????

barbarka
19. máj 2011

@michalag ja myslim ze kompaktom odfotis lepsie ako zrkadlovkou, ty mas aky kompakt? kedze na fotenie zrkadlovkou zblizka potrebujes daky poriadny objektiv. najdi na nete navod ako na to, su tam aj na kompakty ,

a baby dostala som darek od mm, cela ziarim a vznasam sa meter nad zemou, hadajte co to je? 😀
prva indicia - bolo to drahe

barbarka
19. máj 2011

@ivka000 krasne ti to vyslo, ja som z nich uplne nadsena, chystam sa to tiez skusit, len nemam priesvitnu misku 😠 ale tie foto co si dala je uz vyrez ze?

ivka000
19. máj 2011

@barbarka jééj čo to je objektív??? 😀 hej to sú výrezy a v jednom návode bol práve čierny plech a za ním pozadie a naň svietili s tým ex. bleskom tak skús možno to nemusí byť len priesvitná 😉
@michalag jasné malo by sa to dať pekne aj kompaktom ...

ivka000
19. máj 2011

@barbarka dúfam že nová 50 1.8 🙂 a čo máš nejaký sviatok ?

janula
19. máj 2011

@michalag - určite by sa dalo 🙂 ja som to už s mojim skúšala a celkom to išlo ... a veď ty máš tie tvoje makrá super, tak skús, rada si kuknem

michalag
19. máj 2011

@ivka000 @barbarka a nehodite nejaky navod, mozno ste uz davali, ale neviem najst ☹

michalag
19. máj 2011

@barbarka kompakt olympus X-845

janula
19. máj 2011

baby a kde to pozeráte tie fotky ? nehodíte mi to prosím do pošty ? už mi to Saškariško tuším raz posielala, ale nemám to v pošte 😨

michalag
19. máj 2011

baby a ste aj na FB?

barbarka
19. máj 2011

@ivka000 si blizko 😉 ale este lepsie

@michalag ja som na fb poslem ip 😉 ten navod som vcera kukala na nete ale fakt neviem co to bolo za stranku, aj na digifoto je daco

ivka000
19. máj 2011

@barbarka čo je lepšie 50 1,4 😀 alebo to vôbec nie je objektív?

ivka000
19. máj 2011

nenapínaj a napíš 😠 😀

lili_a_mimi
19. máj 2011

@barbarka @ivka000 aj ja tipujem 50 1,4-ku 😉

cruela
19. máj 2011

@barbarka nooo, ked to bolo drahe, tak ja tipujem objektiv 24-70 alebo 70-200 🙂

@ivka000 tie fotky su ozaj neskutocne! na take ja nemam ☹

ivka000
19. máj 2011

@cruela si ma pobavila 😀 ty si iná trieda ako ja jasné že nemáš ved ty musíš urobiť sto krát lepšie 😉

ivka000
19. máj 2011

@barbarka do kedy nás budeš naťahovať ??? 😀

cruela
19. máj 2011

@ivka000 ja som to myslela vazne! uz som to vela razy skusala, ale nikdy sa mi nepodarila ani jedna fotka.... uplne vazne!

ivka000
19. máj 2011

@cruela no ja sa môžem pochváliť trpezlivosťou 🙂 aspoň to o mne hovoria tak mňa také piplačky všeliaké bavia ja sa pravidelne hrajkám s tortami tak pri tom tej trpezlivosti treba niekedy zavagon 😀 ale tebe zasa ide všetko ostatné 😉

barbarka
19. máj 2011

@lili_a_mimi
@ivka000 spraaaaaavne 😵 😵 😵

ivka000
19. máj 2011

@barbarka aj ja chcccccccccééééééém super gratulujem tak nech slúži a čakáme nové fotečky 😵

barbarka
19. máj 2011

@ivka000 dakujem . pravda je taka ze som to vobec necakala a uz vobec si to nemozeme dovolit ale dar sa neodmieta 😎 😅 tesim sa mu velmi , dnes som ho skusala len este som nevidela fotky. ja mam pokazenu citacku na compe, vecer kuknem cez muzov comp

olienka12
19. máj 2011

@barbarka blahozelam a je to 1,8 ci 1,4?

brisilda
19. máj 2011

ahojte dievcata 🙂 tak uz som si konecne nasla cas a idem sa venovat aj foteniu 😀 dufam,ze mi poradite 😉
ktora z vas pracuje s photoshopom ?

cruela
19. máj 2011

@brisilda myslim ze vsetky, alebo aspon drviva vacsina 🙂

barbarka
19. máj 2011

@olienka12 dakujem, je to 1,4 😵

@cruela Luci prosim ta ako dam v lightroome inu velkost ako 100% povedzme chcem vidiet ako to bude vyzerat pri 50tich?

olienka12
19. máj 2011

@barbarka paraada 🙂