• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@michalag ani si nevies predstavit aku mam radost... takychto vydarenych zaberov mam viac z dneska.... :slight_smile:
28. júl 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes tiez snazila s fotakom a hrala som sa s chrobacikom, ale nic moc :unamused: :frowning2:
28. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked velmi rada fotim ale asi nie som urcena robit take skvele zabery ako poniektore baby
28. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag zaklad je to,ze ta to bavi vobec nezalezi ake fotky robis hlavne,ze mas z toho radost, zlepsit sa da casom :slight_smile:
28. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag odporucam ti kupit si knizku od BRYANA PETERSONA- NAUCTE SA VIDIET KREATIVNE... ja po precitani tejto knizky, teraz ti to pride mozno smiesne, vidim vsetko trosku kreativnejsie... inak ako predtym a na fotkach je tiez vidiet rozdiel...
28. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag presne ako u mna. dost ma to brzdi, proste stagnacia ako svina. :unamused:
28. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ono treba stale fotit a fotit... mne pomahaju aj knizky, treba citat a skusat... ja som tiez len prednedavnom zacala a casom je to lepsie a lepsie... hlavu hore... ale hladaj nieco vynimocne, nieco zaujimave, fotografie by mali rozpravat pribeh...
28. júl 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa chela spytat aky Corel pouzivate? a popravde neviem sa z neho vysomarit :sweat_smile:
28. júl 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ja mam corel paint shop pro photo X2... v buducnosti chcem ale nieco profesionalnejsie...
28. júl 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 k tym labutiam...pekna fota. tiez fotene pevnou 50tkou??
28. júl 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 dakujem az na to, ze su to cajky :grinning: je to fotene 50 pevnou, nechcelo sa mi menit objektiv :frowning2: lebo prsalo...
28. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 na fb mam viac tych fotiek, pozri si ich... ja som velmi spokojna s tou 50tkou, 18- 135 ani moc nepouzivam teraz... iba sem- tam...
28. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja pripojim jednu vtacikovsku fotene z ruky zo zeme,takze kvalita nic moc,ale momentka dobra :grinning:
28. júl 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nato figu vidim, mam to male.. a mam na rukach maroda, Matko padol, roztal si peru, tak je na mne ako suchy zips. na sitie to nebolo, a vraj pusa sa neda sit, tak placeme a placeme :frowning2: pockam si kym trochu zaberie nurofen a chcem si ho odfotit...je ako kubansky bubenik
28. júl 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes na fb nebola, sa to aj bojim zapat, ale som vyhodila asi 60 ludi z priatelov, co som ich tam mala len do poctu, za cely rok sa ani neozvali, tak naco su tam? sup prec... a uz som mala par mailov, ze preco som ich vyhodila z priatelov :sweat_smile:
28. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 chudacik :frowning2: moju predvcerom pichla vcela, ona ju chytila jednoducho do dlane a zavrela... a to som jej x krat vysvetlila, nech vcely necha na pokoji.... ale uz mi slubila, ze im da pokoj :grinning:
28. júl 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 pekne foto... :slight_smile:
28. júl 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 krasna foto :slight_smile:
28. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa skoro potesila, ze balik pre mna... :slight_smile: pre suseda, ci mu to mozem prevziat, lebo neni doma :o( a neviem, ci som urobila spravne, on je totiz znama osobnost, herec, neviem ako sa zatvari ked mu to zanesiem.... :fearful:
28. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 a uz ti dosli knihy?
28. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek tie mam uz davno, asi tyzden aj nieco...
4 uz aj precitane skoro
28. júl 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo si vravela, ze boli dlho na colnici. tak super...
ja idem napisat do gorila. ci stihnu do piatku moju poslat. ne
ch mi ju sem bracho donesie v sobotu
28. júl 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek oni potrebovali iba rechnung, ja som im to poslala mailom a na druhy den to uz bolo tu...
28. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 - ja som takto na fb upratovala "kamošov " pred nedávnom.. :wink: a neboj malého to prejde. hlavne, že inak je v poriadku :wink: že sa nič vážnejšie nestalo.. ale musí ho to určite bolieť chudáčika... posielam mu cmuk na bobinko :wink:
@bambi2 - nádherná foto.... ten pohyb - krása!!!!
@olienka12 - aj tvoja foto je veľmi veľmi pekná!!!!!
28. júl 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 pekna fotka :slight_smile:))

som si obednala tri knizky.. sa tesim ked pridu. a cakam dnes a zajtra telefonat, ze 70-300 si mozem prist zobrat. :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 dakujem Moni :slight_smile:
28. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
28. júl 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ake prezrad?!! :wink:
28. júl 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fotografovanie deti ... neako ma v obchode neoslovila, ale ked sa zacitam, neake finti vyciham.

naucte sa vidiet kreativne
portret - naucte sa fotografovat

zatial staci, preluskam tie a potom sa vrhnem na naucte sa exponovat kreativne a nieco o photoshope. V upravach fotiek ma spanielsku dedinu. idem len po intuicii, co sa mi paci, co nie.. ale chcem ist do toho hlbsie.

28. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ja tiez po precitani knih co mam idem na studium PS. mam cesku cersiu, ale idem na anglicku, lebo tutorialy su vacsinou v AJ.

a baby, ktrasne vtaky...
28. júl 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok