Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

monika0001
28. júl 2010

@zajo79 - naučte sa vidieť kreatívne ktorú? prosím?
rozmýšlam nad ňou ako aj nad tou nučte sa exponovať kreativne a naučte sa kompomovať kreativne.. neviem sa rozhodnúť...

monika0001
28. júl 2010

@zajo79 hej presne tu mám pred sebou a rozmýšľam nad ňou....

zajo79
28. júl 2010

ja som ju zobrala, pozerala som na stranke vydavatelstva, tam uz je vypredana...tak asi je dobra 😀

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 ja ju mam uz precitanu, dobra je celkom...

zajo79
28. júl 2010

vy tie knihy citate jednym dychom? ja precitam kusok, vyskusam v praxi ak sa da.. potom sa zavrtam do druhej... 😅

ak by som to len citala by som si to nezapametala vsetko

zajo79
28. júl 2010

tie od kellbyho, su super, su tam aj tipy na vybavenie domaceho fotoatelieru, takze to moc necitam... lebo to nieje aktualne. hlavne tretia je o tom. pri posteli ich mam vsetky tri a vecer par stran prelistujem, a zaspim nad nimi.

monika0001
28. júl 2010

http://www.zonerpress.sk/kniha/pro-grafiky-a-fo...

aj túto by som chcela. chcem sa naučiť fotiť do raw a pracovať s tým..

monika0001
28. júl 2010

veľmi váham ktorú mám objednať ako prvú.. ale teraz pozerám aj na tie tri čo si tu niektorá z vás tuším už obejdanala.. maju taký balík že všetky tri knihy v tom a celkom slušná cena - Digitálna fotografia 1 - 3.
Neviem sa rozhodnúť.. aach jaaj

zajo79
28. júl 2010

tie od kelbyho su dobre, i ked pre zaciatok prve dve stacia.

kupila som o expozicnom case... no to bude nadlhsie sa do toho dostat

tesim sa na tie portrety,to moze byt super knizka.

monika, kup si taku, ktora oblast ti bud nieje jasna, alebo chces zlepsit... ja potrebujem vsetko, takze neviem co skor kupovat 😅

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 ja som po veceroch citala a ked mam cez den trocha casu... ale, ja skusam len to, co viem, ze sa mi zide... takze nie vsetko, co peterson v knihe opisuje. a teraz mam velky zalusk na este 4 knizky
FOTOGRAFIE A SVĚTLO - naučte se techniky fotografického svícení, to bude podla mna velmi uzitocna kniha a FOTOGRAFIE - rozhodující momenty
Fotografie a NÍZKÁ HLADINA OSVĚTLENÍ
BLESK v digitální fotografii - kompletní průvodce
to mi teraz neda pokoj, pondelok objednavam... 😀

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 a to som este neni hotova... 😀

zajo79
28. júl 2010

podobne 😀

monika0001
28. júl 2010

@zajo79 - no veď to, že potrebujem asi všetko 😀

zajo79
28. júl 2010

co objednat skor? pevne sklo alebo blesk?

olienka12
28. júl 2010

prechadzam foto z minuleho leta a toto som nasla co vy na to?

suzik77
28. júl 2010

@olienka12 krasna foto 😉

monika0001
28. júl 2010

@olienka12 - no pre m§a je to krááásaa.. mne sa takéto fotky strašne moc páčia!!! a táto by sa mi úplne hodila do našej spálne... 😉

monika0001
28. júl 2010

@olienka12 - milujem doslova takéto fotky.. často si podobné mením ako pozadie plochy v pc..

olienka12
28. júl 2010

nejake dalsie 🙂

michalag
28. júl 2010

@olienka12 nadherne fotky 🙂 😉

nostek
28. júl 2010

@olienka12 pre mna si pani fotografka. nadhera. mas aj nejake portrety?

monika1
28. júl 2010

@olienka12 proste nadherne fotky, uzasne 🙂

olienka12
28. júl 2010

dakujem 🙂

@nostek jj od kedy mam maleho nemam moc casu na prirodu,takze len portrety skusam..

monika1
28. júl 2010

@bambi2 krasna fotka sa ti dnes podarila, to potesi ze? 🙂 my sme uz 4 dni zavreti doma takze skusam fotenie doma ale nema to smrnc ako vonku 🙂

baby inak citam tu knizku Fotenie deti a nechapem preco pri niektorych fotkach co su fotene vonku za svetla je pouzite ISO 640, vie mi to niekto vysvetlit?

briketa to som si aj myslela s tym bleskom ze to mozno kompenzuje silne slnecne luce lenze my sme boli este viac osvetleni...

olienka12
28. júl 2010

zopar svadobnych

briketa
autor
28. júl 2010

moni, automatika ti pocita priemerne hodnoty, nie idealne. automatika ti urobi dobru fotku len pri idealnych svetelnych podmienkach.

na to iso by mi bolo treba vidiet konkretnu fotku. vo vseobecnosti ti vyssie iso dovoli kratsi cas, cize zachytit nerozmazany pohyb lietajuceho dietata.

bambi2
28. júl 2010

@monika1 to je teda radost a mam ich viac, to je sila zachytit tolko cajok v tej rychlosti... 🙂 som ani nemyslela, ze nejaka sa tak vydari... ani sa mi moc nechcelo ist von v tom hnusnom pocasi, ale som si myslela, ze prave vtedy by by sa mohlo nieco zaujimave prihodit... a veru, vyplatilo sa 🙂

bambi2
28. júl 2010

tu este jedna... 🙂

olienka12
28. júl 2010

a moj drobec