• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@rainee neskusit to hodit na kritiku do picassa? tam si myslim, ze ta kvalita bude oooomnoho lepsia :wink:
11. jún 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky hned by som brala :( mno tak troska daleko :slight_smile:)
11. jún 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam jeden napad k temam farby.
aby sme vyuzili viac farieb ako 4 pocas mesiaca tak by mohla byt okrem jednej farby aj tema napr. vymyslim si "biela na zelenej" :slight_smile: ci?
teda nie zeby mne taketo fotenie moc islo len vidim ze ste tu moooc sikovne vo foteni takych roznych zatisi..

11. jún 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby držte palce zajtra idem fotiť kamoške prijímanie už sa teším :dizzy_face: inak už som hodila asi prvá niečo do úlohy "biela" :grinning: k tým HDR niekedy musím skúsiť ... :slight_smile:
11. jún 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka000 Ivka ja som bola fotit 2 svate prijmania obe v maji :slight_smile: a fotky sa vydarili :slight_smile: a ides aj do kostola ? u nas sa na jednom v kostole nedalo fotit, ale na druhom ano :slight_smile:
11. jún 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len pár "portrétoviek" princezničku s tortou a rodinkou a trochu vonku ak počasie dovolí :slight_smile: uff do kostolíka nemôžem s foťákom majú fotografa a jeden vraj musí stačiť približne na 200-300 detičiek ( to tvrdí pán farár) chápem a vynahradím si to mimo kostolíka :wink: celé prijímanie by som si netrúfla ...
inak tie čo chodievate takto fotiť prímania svadby asi máte aj záložný foták že ? aspoň na ephote som to čítala ale neviem či to tak je aj reáne :sweat_smile:
11. jún 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 ja tiez len zacinam s fotenim :wink: zalozny fotak nemam ....
fotila som len jedno dievcatko znamym a to len mimo kostola a u nich doma ... mala som v plane aj repku a tak s nou ... ale tak sa pokazilo pocko, ze jej bola dost zima a aj prsalo ... ze sme prerusili fotenie a fotili sme potom zase podvecer :slight_smile:
a druhe dievcatko som ani nepoznala ... ale kamoske som fotila trosku malu a sa jej fotky pacili a ze ci by som nesla nafotit jej krstnej mamy dcere sv. prijmanie ... ze by jej to dala ako darcek :slight_smile: tak som isla :slight_smile: a tam sa dalo aj v kostole ... a odtial mi fakt zabery podla mna vysli :slight_smile:
12. jún 2011 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 inak uz som aj olutovala, ze som staru zrkadlovku predala ... ale pockam nejaky rok dva a kupim synovi nejaku pouzitu :slight_smile: on tiez rad foti ... tak ho budem pomali ucit :slight_smile: zatial zdedil kompakt :slight_smile: ale bude to dobra vyhovorka aby som mala zalozak :slight_smile: inak uz ma nasetrenych 170eury :slight_smile: ale nie ... zatial je velmi nezodpovedny .... musela by som na vsetkio moooc velky pozor davat ... ale ako 9rocny snad uz bude trosku rozumnejsi :slight_smile:
12. jún 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
12. jún 2011 o 01:16 • cruela
@lili_a_mimi no to fakt, som si to potom pozrela ako som ich sem pridala a vyzera to kvalitou uplne hrozne, som myslela ze miniatury budu kvalitnejsie :frowning2: ale musim nesebakriticky povedat ze v originale su krasne :slight_smile: viem ze nie kazdemu sa tento styl paci a moze to vyzeat umelo, ale ved kolko ludi tolko nazorov..... tiez som neverila ako lahko sa da k vyslednemu efektu v PS dopracovat.
ja mam nejake fotky (este dost stare) na flickri, aj celkom dobre ohlasy a hodnotenia na ne. ale ak mam byt uprimna nerada davam fotky takto na web lebo hocikto si to skopci kade tade a pripadne moze vydavat za svoje, mam s tym uz negat.skusenost takze som teraz opatrnejsia :confused: a kam to vlastne pridavate do picasa?
vcera som isla oficialne otestovat ten moj fotak do terenu, teda asi bude dlhsie trvat kym budem s tym vediet dobre fotit :grinning: a hlavne vsetky funkcie ponastavovat :slight_smile: mne totiz nestaci len ostro odfotit, ja rada robim rozne experimenty s fotkami, takze mam co robit :confused:
12. jún 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_a_mimi dik, len ja som na tomto jednom bode uz velmi dlho, i ked je pravda, ze aj preto, ze som moc nefotila posledny rok - nejak som nemala chut hladat si na to cas :unamused:
12. jún 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny:slight_smile:!!!! mám za sebou skvelý vikend v Tatrách...unavena ako jeden kôn..hehe..ale co to som poftila:slight_smile:
idem vecer počítať co ste popísali...
12. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@qetinka tesim sa na fotecky :grinning:
12. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mam ten isty problem ako saskarisko...tiez sa mi nezobrazuju ostatne albumy, teda ani mesacne temy...zobrazi sa mi iba enem tak a na kritiku. MOzete mi prosim pomoct, co s tym? dakujem.
12. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 napis mi tvoj mail na gmail do IP..ja to posniem lucke a povoli ti vstup :wink:
12. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t ..poslala som Ti IP....dakujem za pomoc.. :slight_smile:
12. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 ...akym objektivom si fotila bielu v DU?
12. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes som bola fotiť du, ale ešte niečo chcem pofotiť a potom až stiahnem do pc, za dnešok mám toho fakt dosť..a tu čo nové?
12. jún 2011 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela draha moja, sice neviem o co ide, ale bola by som velmi nerada keby si kvoli niekomu, kto sem poriadne ani neprispieva opustila nasu temu a MK, velmi by si mi(a myslim ze mozem aj za ostatne baby povedat NAM chybala) tak dufam ze si to este rozmyslis :pensive:
12. jún 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirica4 aj ja som dnes fotila du,este zajtra nieco chcem pofotit ak mi vyjde cas :grinning:
@barbarka aj mne bude cruela chybat :frowning2: ale sa jej necudujem ze sa tak rozhodla :frowning2: aj mna by sa to riadne dotklo a urazilo a viac by som sem nepachla :angry: ale co narobis niektori ludia su uz raz tak taki :zipper_mouth:
12. jún 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ...pripajam sa k nazoru @barbarka/y.....mne si na zaciatku velmi pomohla a dodala mi chut fotit ... urcite mi vsetky baby daju za pravdu, ze si jednou z hlavnych postav v tejto teme na MK, tak prosim aj ja, vrat sa spat. Nedovol, aby Ta niekto od nas odtrhol a vystval odtialto....
12. jún 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@adus123 ahoj, ty si sa ma par stran dozadu opat pytala na to nastavenie, neviem kde presne som ti to opisovala, ale napisala som tam takmer presne co a ako treba nastavit. Nepamatam na ktorej strane to uz bolo. Skus ak sa da fotak aj Photoshop nastavit do sRGB a pracovat v ronakom rezime. Aj ked, ako som ti pisala, ak fotis do RAW je to jedno, lebo pri tom vystupe si aj tak sama zvolis/vyberies do akeho rezimu chces ist. Uz sa presne nepamatam co za moznosti ti to ponuka...
12. jún 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 pevnou 50 :slight_smile:
12. jún 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela Neblazni !!! pekne krasne sa tu vrat :wink: bez teba to uz nebude ono !
13. jún 2011 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ahoj mne sa tiez nezobrazuju vsetky albumy, treba mat pozvanku?
13. jún 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
13. jún 2011 o 09:07 • amunet
@cruela len som zabudla dodat, ze nemam nic proti tebe ako osobe, len sa mi nepacia tvoje fotky a kedze ma poznas, mozes si to teraz na mne vybit....

ved v sade na svete sa rozoberajú fotky fotografov negativne aj pozitivne, niesi vynimka...
13. jún 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka ... no presne s tym vyberom moznosti mam problem, lebo je to napisane pre mna "cudzou" recou....velmi tomu nerozumiem... :slight_smile: Tieto moznosti su tam...
POuzit voleny profil (misto pracovniho prostoru)
Prevest barvy dokumentu do pracovniho prostoru
Vypustit vlozeny profil (bez spravy barev)
13. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jún 2011 o 10:38 • zuzu80
baby, oplati sa mi kupovat aj polarizacny aj UV filter? ak nie, tak ktory rasdej?
13. jún 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok