Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

mirica4
20. sep 2011

ahojte..tak konešne som pridala aj ja du..zviera som dala staršiu, lebo som nič nestretla...aj na fb som pridala fotky dievčatka, ktoré som musela troška foťákom naháňať 😅

nelicefo
20. sep 2011

Ahojte kočky. 🙂

https://picasaweb.google.com/112164701173330249...
Konečne som nahrala foto,na niektorých je vodotlač môjho nicku tu na MK,na inom Photo by Nelli a na niektorých preistotu žiadna 😀 😀 😀 Tak to si nevšímajte. 😀 čakám na kritiku 🙂

annika11
20. sep 2011

@nelicefo akurát pozerám, kostolík je krásny 🙂
modelka je peknučká, taká milá tvárička sa dobre fotí 🙂 a k tomu jablčku ma napadlo, že ja mám hrušku 😀 tak skús popozerať moje 🙂
https://picasaweb.google.com/116854533705183567...

olienka12
20. sep 2011
ivka000
20. sep 2011

jejej krásne fotečky ste pofotili 😵

@nelicefo máš tam viacero fotiek čo "padá" horizont 😉 inak krásne najviac sa mi páči modelka musí byť rada takým pekným fotkám 🙂

@olienka12 no teda teraz je nejaký boom kúpať sa v svadoných šatách 😀 krása kukala aj ty máš krásne fotky so zrkadlom 😵

olienka12
20. sep 2011

@ivka000 no ale ma to efekt hehe bola sranda hlavne a maju spomienku 😀 😀

ivka000
20. sep 2011

@olienka12 hej krásne sú mne sa také foto strašne páčia a vidím že aj viacerím a stále pribúda viac a viac párov čo sú ochotný takto "šantiť" chcela by som si to aj ja raz vyskúšať ale v úlohe fotografa jasné 😀 😵 už tie pozovačky sú otrepané jasné každý si také spraví do rámika ale toto je proste ako hovoríš aj super zážitok a kopec srandy 😀

ivka000
21. sep 2011

baby potrebujem pomoc potrebujem nafotiť jedno ocenenie do novín foto bude BW a cena je sklenená a vypieskovaný nápis ako na to? 😕 zajtra to poskúšam ale napadlo ma asi tmavé pozadie a bez blesku žeby? každá rada dobrá 😉

nelicefo
21. sep 2011

@annika11 Prekrásna fotočka 😵
A ďakujem Ti za všetky komentáriky k fotočkám tam 😉

@ivka000 ďakujem budem sa snažiť polepšiť. 🙂 Modelka sa nechce fotiť,tie foto boli za veľké podplatenie 😀 😀 😀 😅

nelicefo
21. sep 2011

@ivka000 A s tou cenou ti fakt neviem poradiť 😅

annika11
21. sep 2011

@olienka12 páááni tá fotka manželov vo vode je úplne super, ja som také ešte nevidela, ale vyzerá to krásne 🙂 aj tá, čo leží modelka pri balíku slamy je krásna 🙂 vlastne všetky tie ,,slamové,, fotky sa mi páčia 🙂 a detičky majú na každej jednej krásne očká 🙂

olienka12
21. sep 2011

@ivka000 postav si to proti dennemu svetlu a nech na to nemas tien

olienka12
21. sep 2011

@ivka000 teda nie proti ale aby ti na to dopadalo zle som sa vyjadrila 🙂)

ivka000
21. sep 2011

@olienka12 dakujem zajtra budem experimentovať 😉

janefonda
21. sep 2011

baby dnes som si zadovazila moj krasny nikon d7000 +AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3,5-5,6G ED VR II a AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G. Mate nejake speci triky a rady co by som vedela uplatnit??? 🙂 😅
No musim sa s nim lepsie zoznamit a casom by som sem k vam rada pridala nejake to foto, nech mi poradite co a ako. Doteraz som fotila s bridge lumix DMC- FZ50, takze je to pre mna velka zmena a vyzva.

zajo79
22. sep 2011

predavam nikkor 50mm 1,4 G. info cez IP.

silvia.t
22. sep 2011

Ahojte baby mate nejake nápady na dalsiu dú ??? uz by trebalo niečo vymysliet 😉

mirica4
22. sep 2011

achojte..
@silvia.t ..tak vymýšľaj 😀

inak posielala som du ale ešte na picasovi nie je..tak nevim vam 😅

mirica4
22. sep 2011

a ešte som sa chcela opýtať, či viete poradiť..je možné aby mi pasoval externý blesk exakta ctz25 na canon (digi)? lebo neviem či si nechať blesk alebo sa ho zbaviť, predtým som ho používala na kinofilmový foťák, je tam písané že pasuje aj na canon aj iné len neviem či je možné aby bol kompatibilný s mojim, niekde som čítala žeby aj mohlo, ale ja čo som skúšala tak nešlo, možno je niečo v nastaveniach, alebo je nejaká redukcia na koľajničky aby tam tie spoje sadli celkom?

ivka000
22. sep 2011

ahojte tak som sa trochu potrápila s tým sklom hodila som foto do súk. albumu na picase tak kto budete mať čas skúste mi to kuknúť prosím či je to ok 🙂 vopred ďakujem 😎
inak daľšia du by mohla byť práve sklo teda dosť som sa natrápila kým som našla správny uhol aby sa mi tam nelesklo všetko možné 😅

ivka000
22. sep 2011

@mirica4 tak s týmto ti teda poradiť neviem 😕

brisilda
22. sep 2011

@ivka000 super si to nakoniec zvladla 😉 uz som picasa dllllho nepozrela tak by bolo na case sa konecne vratit k DU a prestat vas zanedbavat 😉 len ked ja nikdy nemam cas ☹ aka je teraz DU ? 😕

ivka000
22. sep 2011

@brisilda 😉 zaťiaľ je portrét osoby, zviera a príroda v prevedení BW tak šup šup do fotenia lebo už by sme mali dať aj daľšiu 🙂

brisilda
23. sep 2011

@ivka000 fotka by bola len mail som nenasla prosim IP 😉 dakujem

brisilda
23. sep 2011

tak a prave som zistila , ze BW mi nejde 😀 sakra ! 😝 ako to robite, ze vase fotky su take ciste ? 😕

janefonda
23. sep 2011

baby smiem sa tu k vam pridat a skusat s vami DU?

michalag
23. sep 2011

Ahojte kočky, tu sa to teda paradne rozbehlo 🙂 a pribudlo aspon pre mna par novych tvari, tak vsetkych tu vitam a ja dufam ze si na mna aspon niektore matne pamatate 😅 😀

brisilda
23. sep 2011

@michalag ja tu casto nechodim kedze Mk uz nieje to co byval ☹ no kedze skoncili prazdniny tak sa chcem vrhnut do DU 😉

michalag
23. sep 2011

@brisilda no to mas pravdu, dost sa to tu zmenilo ☹

chcem sa spytat aky mate nazor na vyklapaci displej? je lepsie kupit klasicky vo fotaku alebo vyklapaci.

nelicefo
23. sep 2011

Ahojte fotografky. 🙂

Ako sa mávate?
Možno trošku blbý nápad tak ako D.Ú by sme mohli dať sépia fotočky,keď sme mali teraz BW. 🙂
Alebo súhlasím s @ivka000 to sklo. 🙂