Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

michalag
14. jan 2012

@olienka12 @lucqa mate krasne fotky 🙂 😵 🙂

michalag
14. jan 2012

nemate niekde navod ako vytvorit zlozitejsi vodoznak, popripade na logo?

nelicefo
15. jan 2012

Ahojte fotografky mé. 🙂
Musím sa Vám pochváliť http://www.facebook.com/media/set/?set=a.265166...

Možno zlé rozhodnutie,možno to po pár týždňoch oľutujem ale veci sa museli pohnúť. 🙂
Ale nič to nemení na veci,behom roka chcem NikonD7000 😉

michalag
15. jan 2012

@nelicefo supeeeeer, gratulujeeeem 🙂

domyyy
15. jan 2012

@nelicefo gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 to musí byť radosti 🙂 a čo s tým starým foťákom? predávaš ho? 🙂 čo si tu mala minule fotky boli pekné, šikulka 🙂

slovakia13
15. jan 2012

aj sa pochvalim ,tak uz je kupeny d90 😉 len ho budem mat az v piatok ,musia ho priviest z ineho obchodu....sa tesim

rabiva
15. jan 2012

@nelicefo super, gratulka k fotaku... objektiv by bral moj mm, tak ak bude dobra cena, napiiiis 😉 😉

domyyy
15. jan 2012

@slovakia13 gratulujem 😵 super výber, aj ja ho mám a spokojnosť 1000 000% 😵

michalag
15. jan 2012

@slovakia13 super gratulujeeem 🙂 😵

annika11
15. jan 2012

ahojte baby, dlhšie som tu nebola, tak si idem prelúskať, čo všetko sem pribudlo 🙂

@nelicefo gratulka k novému prístroju 🙂 už sa teším na fotečky

Ja som bola po prvý krát fotiť niekoho ,,cudzieho,, 😀 kamarátka ma poprosila o nejaké fotečky, tak vám vkladám link, dúfam, že som to správne nastavila, aby ste si vedeli pozrieť 😅 😉 trocha som sa pasovala zo svetlom, kedže majú doma dosť tmavé miestnosti 🙂 ale niektoré sa mi celkom páčia 😉
https://picasaweb.google.com/116854533705183567...

annika11
15. jan 2012

aj ked teraz pozerám, že tá kvalita zobrazovania tam ni je nic moc.....ja ich mám v pc oveľa krajšie a jemnejšie....tak otázka 😀 kde si ukladáte fotky? resp. kde sa najkvalitnejšie zobrazia?

domyyy
15. jan 2012

@annika11 mne sa náhodou páááčia!! 🙂 super 😵 niektoré sú ozaj že wau, ale páčia sa mi všetky 😉

hajanka
15. jan 2012

@annika11 super kvalitu zobrazovania ma Flickr

puhinka
15. jan 2012

Ja rada fotím 🙂 !!! a moc...mám NIKON D3100,ale mám ho len tri mesiace,som začiatočník,ale učím sa,cvičím,zdokonalujem ,čítam...a veľmi som si obľúbila manuál...pretože ani jeden z automatických programov mi nezachytí obraz tak,ako by som to ja chcela 🙂
objektívy mám 3 a 4-tý si idem kúpiť vo februári
som zaregistrovaná aj na e-photo.sk 🙂 čo je podľa mňa perfektná stránka pre začiatočníkov ako i pokročilých,najmä ich škola fotenia...
no a nedám dopustiť na Bryana Petersona
fotím všetko,čo ma zaujme,ale asi najviac môjho syna 🙂
moju fototechniku si len rozširujem,takže ešte toho moc nemám 🙂

lenka3007
15. jan 2012

@puhinka ahoj, aj ja mam ten Nikon, ja len tri tyzdne a tiez sa ucim... aj teraz citam okolo toho... prajem vela krasnych zaberov 🙂

puhinka
15. jan 2012

@lenka3007 ,aj ja Tebe 😉

katuska26
15. jan 2012

@puhinka
@lenka3007 baby pridávam sa k vám aj ja mám D3100 😀 a jeden objektív na viac k setovému . 🙂

puhinka
15. jan 2012

@katuska26 ,myslím,že nás bude viac,Nikon D 3100 bol vyhlásený za najpredávanejší produkt od Nikonu 🙂

katuska26
15. jan 2012

@puhinka heeej ? 🙂 ja som ho dostala na 30tku a tiež sa učím študujem fotím a tiež sa snažím všetko si nastavovať sama, no je toho ešte dosť..... a aké máš k nemu objektívy??? ja mám ten setový a pevné sklo 35mm 1,8f 😉

puhinka
15. jan 2012

@katuska26 ,mám teleobjektív 70-300 mm s manuálnym zaostrovaním,potom seťák a 28-70 mm,tiež len s manuálnym zaostrovaním a teraz som si zajednala 50mm pevnú tiež f 1,8 🙂 neviem sa dočkať 🙂

katuska26
15. jan 2012

@puhinka juuj budeš spokojnááá 🙂 aj ja som, ale ešte sa len na ňom učím mám ho asi 3 týždne 😀

puhinka
15. jan 2012

@katuska26 ,aj si si kúpila niaku knižku?

katuska26
15. jan 2012

@puhinka no som si objednala digitalna fotografia, potom ako fotiť deti a plno by som chcela juuj ja neviem čo robiť skorej 😀 fotím si, po večeroch študujem upravujem, domácnosť zanedbávam 😝 Ty čítaš nejakú dobrú???

puhinka
15. jan 2012

@katuska26 ,aj ja som stále na PC,alebo idem fotiť...🙂
teraz čítam od Bryana Petersona -Naučte sa fotiť dobre ,tá kniha je brutálna,úplne ma dostal ten chlap 🙂 a proste stále točí dookola o expozičnom trojuholníku,tak som si to aj ja nakoniec zapametala 😀 😀 😀
v diári mám napísaným plno titulov,čo si plánujem kúpiť 🙂
a kto napísal tú ako fotiť deti,tú by som chcela,pretože mám synčeka malého a plánujeme ďalšie 🙂 a chcem aby mali najlepšie fotky v rámci možností a mojej kreativity 😀

lenka3007
15. jan 2012

@katuska26 super 🙂 ja som si teraz stiahla z netu tu knihu bryana Petersona, ale uz mm na mna divno pozera, ze by som mohla aj vypadnut od pocitaca 😀 akurat som stahovala fotecky, vcera bol nad morom pekny zapad slnka, tak som cvakala... ja mam zatial len ten setovy objektiv 18-55 mm ale chcelo by to nejaky novy... len sa este musim do toho dostat, aby som nekupila nejaky "prachohltač" s ktorym nebudem nic robiť 😉
@puhinka dakujem... no ved ked uz sme investovali, tak sa hadam nebudeme na tie fotaky pozerat a pekne usmievat... 😉 ja som sa mu sice od vianoc zacala az teraz venovat, lebo na sloveensku sme boli rozlietany, tak teraz mam cas... tiez by som najradsej fotila krpateho, ale ten uz je velky a tvrdohlavy...

annika11
15. jan 2012

@domyyy dakujem 😀 tak po prvý krát som bola tak mimo domu fotiť niekoho iného ako rodinku 😉 ja si tiež myslím, že niektoré sú celkom pekné 🙂 ako som už písala, trápila som sa trocha zo svetlom v tmavých izbách...
@hajanka dakujem, idem si to tam hned aj obzrieť
@puhinka ja mám D3000 😀 setový objektív, 50mm a ešte si chcem dokúpiť 85ťku 😉 myslím, že na také domáce fotenie a pre známych, či rodinku to stačí

Ešte zopár z mojich posledných...

katuska26
15. jan 2012

@puhinka túto
http://www.martinus.sk/?uItem=68505 aaa Bryan Peterson má viacero dobrých nie?? už som niekde postrehla, máš len túto od neho???? a ako sa ti číta? Dobre píše?

katuska26
15. jan 2012

@lenka3007 aj ja som nedočkavá a stiahla som ju z netu ale vôňu knihy mi to nenahradí tak ju chcem aj vlastniť vlastne všetky 3!!! 😀 ale pekne pomaly 😉

lenka3007
15. jan 2012

@katuska26 ved to hej, keby som doma, tak si ju skocim kupit, ale kym by mi ju niekto kupil a poslal sem, tak by ma zranik chytil 😀