Ktorá z vás sa cíti osamelo bez kamarátky?

mima18
30. dec 2021

Ktorá z nás sa cíti osamelo bez kamarátky, či spravil partiu na stretávanie sa?

nicicka
30. dec 2021

Často sa tak cítim no na druhej strane nemám ani veľmi čas nejak vzťahy udržiavať. Táto doba je šialená. No verím že ešte budem mať možnosť na nich popracovať.

ninusa221
30. dec 2021

Ja. Mam pocit že keď som bola mladšia boli sme dosť velké partie. Behali sme kade tade. No čim som staršia okruh priatelov sa zužuje a zajtra sme na silvestra len 3 ja. A mne sa vobec nechce oslavovat neakeho silvestra pretože radšej by som bola na dakej dobrej chate s lyžovačkou a dobrou partiou.

nicicka
31. dec 2021

@ninusa221 hej. Tak to bolo presne ja u mňa. A rozmýšľam kedy nastal ten zlom...🤷

svetlanka111
31. dec 2021

Aj ja.

gabika0825
31. dec 2021

@ninusa221 Tak to je jasne, aj ja ked som ešte bola na strednej tak sme chodili kade tade ľudia zo sídliska a ešte aj moji spolužiaci boli sme veľké partie ale to bola iná doba, zas to nebolo až tak dávno, ale doba sa veľmi zmenila. Ľudia sa nemajú teraz v tejto dobe ani kde zoznámiť a kde ísť tak toto tomu iba napomáha. Ale celkovo aj bez covid doby to už je veľmi zle, vidím aj u deti že namiesto ihriska chcú radšej doma byt na tablete počítači. To je tak no…

ovaaa
31. dec 2021

Je šialená doba covidu. Ľudia sa nemajú ani kde zoznámiť a to doslova všetkých vekových kategórií. Mne osobne chýba kámoška a partáčka v jednom na spoločnú dovolenku, výlet či pokec, ktorá by mala syna ako ja 11r.

perdita11
31. dec 2021

@mima18 aj ja mam taky pocit. Navyse sa budeme asi onedlho stahovat z LM to TT/PN/HC a tam uz nebudem mat nikoho. Nie je niekto z okolia?:D

svetlanka111
31. dec 2021

@ovaaa sj mne vyslovene chyba niekto na vylety pokec s detmi.mam auto k dispozicii rada by som na vylety ale samu mamto nebavi s detmi.tiez pytaju niekojo k sebe

zuzinapipina
31. dec 2021

@mima18 no citim sa tento rok podobne...kamosiek mám veru dosť, ale všetky su nejako zaneprazdnene alebo v inych štátoch..sice sme dennodenne v kontakte,volame si často aj sa stretávame ked sa da... Rada by som privitala takú, co ma viac času na vylety alebo len tak na prechadzky...tak ak by sa nejaka nasla v blizkosti Piešťan, tak by som bola veľmi rada, mám 5 ročného chlapca🙂

ovaaa
31. dec 2021

@svetlanka111 a z kade si? Koľko ročne deti?

svetlanka111
31. dec 2021

@ovaaa zial daleko od teba🙁

mima18
autor
31. dec 2021

@ovaaa ja mám aj 10 ročného chlapca, teraz som doma na materskej s 2 ročnou, ešte som sa presťahovala do Žiliny tak všetky kamošky su ďaleko. Len asi ak ty si ďaleko?

madeline1
31. dec 2021

@mima18 kolko mas rokov dievca, ze riesis partiu a kamaratky?

mima18
autor
31. dec 2021

@ninusa221 taktiež dnes prvýkrát papucova kultúra a len traja sme. Bude bieda vydržať do polnoci 😃 ale tak ja si bežne posedim s priateľom vystačíme si ale zase radi by sme stretli aj niekoho s kým by sa dalo posedieť, dať si kávu, vínko, pokecať, deti sa spolu pohrať. Zájsť s niekým na výlet. Už ani ,, kamaráti,, nemajú čas alebo majú svoje programy.

maminkadeticiek
31. dec 2021

Aj ja.Chyba mi spriaznena dusa,ale bohuzial popri detoch,praci a beznej starostlivostio deti ani nemam kedy rozvijat nejake priatelske vztahy.A pravdupovediac ani ludom neverim,aby som si z nich robila blizkych kamaratov.

mima18
autor
31. dec 2021

@madeline1 už mam čo to za sebou. Niesom nejaká pubertiacka. Mám 3 deti a 32 rokov. Asi sme sa zle pochopili, ja nemam na myslí partiu na pitie alebo diskotéky, skôr niekoho s kym si môže človek vypiť kávu, zájsť sa prejsť, s deťmi pohrať a podobne.

madeline1
31. dec 2021

@mima18 ja som iny typ, mna by to nebavilo...

zuzana9393
31. dec 2021

Tiez som bez kamosky. Ak by tu bola nejaka z okolia BN kludne napiste, mozme s detmi niekam vybehnut 🙂

ovaaa
31. dec 2021

@mima18 ja som Prievidza

svetlanka111
1. jan 2022

@mima18 toto aj moj zatial nespleny sen.partia na dovolenky vylety akcie a pod.my nikojo nemame na toto😓a chyba mi to aj detom.v lete z kazdeho dvora cut kazdy den grilovacky akcie a pod..len my byvame tak ze posledny dom na konci ulice a vedla nas z oboch stran volnr pozemky.a susedia da tu stretavaju ale tak ze ti co byvaju vedla.🙁takze my mame smolu.

myfair80
5. dec 2023

@mima18 ja