• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktoré ste neplánovali byť mamičky?

5. marca 2008 
Ahojte, mamičky ja som jedna z nich neplanovali sme babtka ale sme sťastný že ho mame :slight_smile:
20. feb 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja k nim urcite patrim... babatko sme planovali, ale az o rok...
20. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme planovali, ale trochu neskor-ked sme chceli uz mat zariad. byt. ale mala je strasne zlata a sikovna, tiez sme stastni :slight_smile:
20. feb 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani my sme neplanovali :slight_smile:
A mame 8rocneho syna..... :dizzy_face:
Teraz planujeme a nic...... :angry:
20. feb 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme neplanovali ani debata o detoch nikdy nebola,ale stala sa nehosa a mame doma exota prvej triedy :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preklep nehoda :wink:
20. feb 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani my sme prve neplanovali ,ale tiez sa stala nehoda ,bola svadba a sme radi ze to tak dopadlo /chodili sme spolu 7 rokov/ :grinning:
Ale druhe sme uz planovali :slight_smile:
20. feb 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neplánovala ale priatel to naplánoval aj za mna, ale teraz som najštastnejšia mamina na svete. maličká mi robí samu radost a stále ma niečím prekvapuje. :slight_smile:
20. feb 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme neplanovali ani jedno a ked som zistila ze som tehotna vobec nam to nevadilo.
Su uzasne a sama neviem kedy by to bolo najvhodnejsie keby som to planovala.
Som spokojna
20. feb 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj mi sme najšťastnejší že ho mame a kolko mate rokov mamičky ja 21,5 :slight_smile:
20. feb 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri prvom som mala 23 ,pri druhom 26
20. feb 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanculka 21,5?na tej foto co mas v pase som myslela ze mas takych 25 :wink:
20. feb 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme neplánovali a pritrafila sa blonďavá princezná :grinning: a potom sme už vôbec neplánovali a pritrafila sa druhá blonďavá princezná :grinning: hrozím sa toho, čo sa stane, ak nebudeme plánovať tretí krát :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile: ale to neplánovanie nám celkom vyšlo a naše baby stoja za to.... :sunglasses: :sunglasses:
20. feb 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruschka - a kolko máš rokov?
20. feb 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maruschka, podobne...prvé...neplánované...potom sme však plánovali a nič...celých 10 rokov...no a keď sme už neplánovali a dokonca ani neverili...tak máme druhé neplánované...no a do tretice???pre boha...nie... po 40 - tke nerodím :grinning:
ale všetko je tak ako má byť...keby som aj mohla niečo zmeniť, tak nezmením...je to super... :grinning:
20. feb 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tiez ani jedno neplanovali... az niekedy v blizkej buducnosti :grinning: ... Prve sa pritrafilo a druhe uz nejako samo si prislo :grinning: . A tiez by som nemenila za nic na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . pri prvom som mala 20 a pri druhom 22 :sweat_smile: . A tretie planujeme tiez v blizkej buducnosti,tak uvidime,kedy si samo zavita :grinning: .
20. feb 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme v plane mali, ale o takych 5 rokov, ale clovek mieni, pan boh meni. druhe sme planovali, ale niekedy je taka jedovita, ze som povedala, ze keby bolo prve take, k druhemu by sme sa neodhodlali :sweat_smile:
20. feb 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás to bol teda gól. Mala som 19 a vtedy ešte len s priateľom /teraz manžel/ sme prvýkrát po dlhšom "chodení" použili gumu /že aby sa nestala nejaká nehoda - bola som na vysokej prvý rok/ a tá praskla v tej "najvhodnejšej" chvíli. A o 9 mes.sa narodil náš najstarší syn. Nikdy dovtedy sme gumu nepoužívali, chcela som si dať predpísať tabletky, ale už som sa k tomu nedostala. Ostatné dve už boli plánované a podarili sa na prvý šup.
20. feb 2008 o 20:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril,tak to teda bol gol :grinning: . Ja som tiez otehotnela v 19 tich :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. feb 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril, joooj.. :wink: pekny gol :grinning:

my sme tiez neplanovali, ja nieco ine planovala :sweat_smile: .. Emi sme splodili cez neplodne dni, akurat cez menzes, asi 4den od zaciatku :wink: , lebo som odlietala na dlhsie na sluzobku.. let k tomu mohol dopomoct :astonished: :sweat_smile: .. a teraz frcim na antibejby kruzku.. uz neriskujem :grinning:
20. feb 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanculka, mám 28.. :grinning: :grinning: a povedali sme si, že už sa nezapovedávame...tretie chceme,ale až po 35 :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri prvom 22 a pri druhom 26 a treti do 35.lem co povie na to tretie manzel neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
wladka- si spokojna s antibaby kruzkom?
21. feb 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v prve v 25

revay, velmi velmi.. kukni vo volnej diskusii temu antikoncepcia nuvaring.. :wink:
21. feb 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som isla do UK studovat, vratila som sa s bruskom :grinning: ale s jej otcom sme ju planovali, .... a chceli hned ako sme sa prvy krat milovali sme sa tomu nebranili :slight_smile:
ale v podtate to bolo rychlo...
boli sme spolu mesiac a bolo to... :slight_smile:
21. feb 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez neplanovala babo mala som dobru robotu a dobre som zarabala velmi ma to zaskocilo a tak isto aj mojho priatela byvali sme v podnajme a nebolo nam vsetko jedno ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a mam ´malu nezbednicu
21. feb 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vôbec prvé neplánovali - boli sme spolu len tri mesiace keď som otehotnela, ale neľutujem a druhé mimi sme si už naplánovali a hneď sa aj podarilo. nič by som nemenila. :wink:
21. feb 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa brali boli sme mladí(teda ešte sme)a na svadbe sme všetkým hovorili,že bábo bude o rok o dva.....a dva týždne po svadbe som už nedostala mrchu :grinning: :grinning: :grinning: takže na svadbe bola už malá v brušku zahniezdená :grinning:

asi dva týždne pred svadbou nám prišla nová postel,a ešte sme sa smiali,že snád na nej hned na prvý krát nezarobíme :grinning: a stalo sa....

a som veeeelmi rada,hoci moje rovesníčky sa mi čudujú,čo som si neužívala život,čo som nešla do zahraničia pod. :confused: ale ked sa na mna pozre moja "haluša" taaaaak som rada :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase malicke bolo planovane, ale tiez sme na svadbe (07/2007) kazdemu hovorili, ze babo bude tak o 2 - 3 roky.. potom sme vsak nejako zmenili nazor a vysledok je na ceste :slight_smile: mam sice len 23, ale velmi sa na neho tesim :slight_smile:
21. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my ani nevieme ako sme k nemu prisli ale velmi sa z malickeho tesime :grinning:
21. feb 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, my sme uplni experti na naplanovanie deti :grinning: my sa im dokkonca uz snazime branit :zipper_mouth: ale akosi neuspesne :wink: ale tesime sa z nich uplne najviac :sunglasses:
21. feb 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme plánovali a nič. Ale zas ani sa nečudujem, lebo manžel bol viac vo svete, ako doma :frowning2: . Tak sme sa na to vykašľali. No a jedného pekného dňa sa vrátil nastálo/ten deň sa nám stal osudným/ a o 3 týždne som zistila, že dobre urobil, aspoň si synáčik pozná tatinka :grinning: Mala som 25.
21. feb 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok