Ktoré z týchto tetovaní?

rosa197
12. aug 2013

Ahojte baby... máte niektorá tetovanie? 🙂 viem, že by pre mňa tetovanie malo niečo znamenať, že by som si ho mala vybrať sama... ale neviem sa rozhodnúť, chcela by som, nejaké inšpirácie, čo nieje už otrepanéé a tak.... zatial by som chcela hviezdičky-Rihanna. Neviem či ten prvý obrázok, a potom by som si dala dorobiť ďalej, alebo hneď ten druhý... hm? alebo máte niečo inééé?

bosoriak
12. aug 2013

@rosa197 Ja si myslim, ze nie je lepsie posolstvo, ze nemas zaujem o dobre platene zamestnanie, nez tetovanie na krku 😀

Chcem ti len povedat, aby si zvazila umiestnenie aspon na "sukromnejsie" miesto a zvazila aj pripadne komplikacie a nasledky. 🙂

sissy27
12. aug 2013

@rosa197 tak napíšeš, že chceš niečo, čo nie je otrepané a k tomu dáš inšpiráciu rihannou ako tisíce ďalších, nehnevaj sa na mňa, beznázorových... každá oná má tieto hviezdičky a ja konečne viem, kde to okopírovali 😀 a ak ti niektorá niečo poradí iné, zase to nebude tvoj nápad, niečo, čo vystihuje teba, ale niečo, čo súvisí s nejakou úplne cudzou osobou... ty by si si podľa mňa tetovanie nemala dávať, lebo sama nevieš, čo chceš...
ja jediné čo by som si dala, tak niečo v súvislosti s mojimi deťmi, lebo to je jediné, čo je pre mňa navždy a naozaj významné...

01fialka01
12. aug 2013

@rosa197 Je to tvoja vec, ale ja by som sa nikdy nedala takto zohavit... Ved ako sa na teba budu pozerat vnucata... Stara, pokrcena koza v 60r. Ak by takto prislo jedno z mojich deti, tak sa pobali a ide.... Mohlo by sa vratit ciste....

marylis
12. aug 2013

@rosa197 tak hviezdy ma uz uuuplne kazdy 😀 Ked nevies, co si dat, tak si radsej nedavaj nic. Ci chces byt silou mocou ako vsetky nastrocne? 😀

rosa197
autor
12. aug 2013

@sissy27 chcela som len inšpirácie a tak... ešte nemám vybraté a nejdem si to dávať zajtra 😀 ...a ak raz budem mať deti, čo v blízkej budúcnosti nebude, nemám na to roky ešte 😀 ..tak možno pouvažujem aj nad tým 🙂

@01fialka01 Neviem koľko máš rokov, ale v dnešnej dobre si mladí ľudia tetovanie dávajú, a až raz budem stará a budem mať vnúčatá, tak okrem mňa, bude mať tetovanie každá druhá babička, a v tej dobe to bude úplne bežná vec, takže takým niečim sa netrápim 🙂 Páči sa mi to tak čo ...

@bosoriak Prvej vete nechápem 😀 😀 ... á v dnešnej dobe si ludia dávajú tetovania na miesta, kde to vidieť. Načo si to dám pod šaty, keď mi to nikdy nikto neuvidí??? 😀 😀

rosa197
autor
12. aug 2013

@marylis áno sú hviezdy možno otrepané, ale chcela som len niečo, čo sa podobá na to, niečo na krk, čo nieje velké, ale ani malé..niečo jemné...

marylis
12. aug 2013

@rosa197 pozri, uvedom si, ze to budes mat navzdy! Daj si nieco, co ta oslovi, napadne, s cim sa stotoznis 🙂 Daj si navrhnut vlastny obrazok, podla toho, co chces. 😉

sissy27
12. aug 2013

@rosa197 inšpiráciu hľadaj v sebe, nie na nete... čokoľvek nájdeš na nete, už má niekto iný a nebude to originálne, asi tak... ľudia si dávajú tetovanie na "neviditeľné" miesta práve preto, že si dávajú vytetovať niečo osobné, pre seba, nie pre druhých, čo by aj malo byť podstatou tetovania, v prvom rade pre seba, a nie pre cudzích... ale napr. väzni a asociáli si ho zas dávajú tak aby každý videl ich "status" a aby dali celému svetu najavo, čo "dokázali" 😉 tak si ozaj rozmysli aj miesto, kam si to dáš...
@01fialka01 trošku prehnané slová zatratiť vlastné dieťa kvôli obrázku na tele, sama dobre vieš, že by si to neurobila 😉

01fialka01
12. aug 2013

@sissy27 Ale ano, urobila... Ja ich zivim, satim.... Preto ma musia respektovat.... Ked budu mat vlastne byvania a budu samostatne, tak pre mna, za mna..... Ale sme krestania, preto sa toho, ze sa zohavia nebojim....
A je mi jedno, ci sa vam to paci, alebo nie....

berty152
12. aug 2013

Mne sa paci twn druhy ale mozno by som vybrala ine miesto priklad bok-len zalezi ci chces aby to bolo viditelne viac alebo menej-inac toto miesto ako je na obrazku sa da nekor zakryt vlasmi-a to neries ked budes stara-ved teraz ma tetovanie kazda tretia baba po dvadsiatke

katie555
12. aug 2013

@rosa197 myslim ze @bosoriak to myslela sposobom ze v zamestnaniach kde funguje uniformita su niec moc nadseny tetovaniami..Neviem si osobne predstavit vyssie postavenu manazerku z tetovanim na mieste kde to uplne svieti.
Napriklad u nas v praci , kto ma tetovanie musi si ho prekryvat - ani si nevies prestavit ako otrastne vyzera ked maju zalepene tetovanie na zapasti , lytkach a krku... 😝

katy1979
12. aug 2013

@01fialka01 akoby som pocula mojho svokra. A tak to aj vyzera. Jeho deti sa pred nim boja aj prdnut a to su uz po 30-tke.

@rosa197 ak sa ti to paci a nevies bez toho zit tak si to daj. Mne osobne sa to nepaci. Ale ja nie som ty. Tiez uznavam skor osobnejsie tetovania s vypovednou hodnotou. Kazdy z nas ma iny vkus. Ak nevies presne co chces daj tomu cas. Raz na to urcite prides co je to prave pre teba.

bosoriak
13. aug 2013

@katie555
@rosa197 Ano, presne tak. Ja osobne som zatial tetovanie na krku videla len u predavaciek, skladnikov a jedneho kuriera. Ostatni v tradicnych zamestnaniach si ich bud prekryvaju alebo ich velmi rozumne maju na miestach, ktore nie su vidiet na prvy pohlad. A najma, su to tetovania, ktore nieco znamenaju pre nositela.

Ale nie je to moja vec, daj si co chces kam chces, len si zvaz aj nasledky. To, co sa ti paci teraz, sa ti nemusi pacit o 10-15 rokov. Lenze hviezdicky na krku nezakryjes, kdezto na nejakom sukromnejsom mieste to stale moze byt spomienka na blaznivu mladost. 😉

sashabb
13. aug 2013

@01fialka01 Je to tvoja vec, ale ja by som sa nikdy nedala takto zohavit... Ved ako sa na teba budu pozerat vnucata... Stara, pokrcena koza v 60r. Ak by takto prislo jedno z mojich deti, tak sa pobali a ide.... Mohlo by sa vratit ciste....
-----------------------------

Sorry ale totálne predpotopný názor 🤐 🤐 🤐
Neviem koľko rokov maju tvoje deti, no pri takomto prístupe by som sa nečudovala, ak by ti spravili na priek a to tetovanie by si dali.
A poviem to narovinu, ak by si pre toto vyhodila vlastné dieťa tak si teda "super" matka 😕

carlinko
13. aug 2013

Sa z chuti smejem ,niektore nazory......vies Co je Sranda?ty poprosis aby ti poradili a Idu ta tu poucovat.a zhadzovat..typische slovenska Mentalität.a aka Budes ked Budes Stara..a Co Vnucata a Blabla .......ak ta niekto lubi tak Mozes mat aj na cele vytetovane a Nikomu to vadit nebude.......je moderna doba a to niektore staromoderne Damy nevedia pochopit...z Tohoto dovodu velmi Nerada ziadam o Radu na Mk..lebo Kazdy Ta Hned zhadzuje namiesto Toho Aby odpovedal na Co ma...mne Osobne sa Paci Prve..jemnucke....sama som si Dala tetovanie ,ked som prestala Kojit...ja mam anjelske. Kridla,Medzi nimi slniecko a v strede zac.pismenko mojho Syna...DAj na Tvoj pocit a DAj sa do Toho 🙂))))na nazory z roku 5sa vykasli 🙂

lujza123
13. aug 2013

@rosa197 no hviezdicky su dost otrepane ale ked sa ti to paci 🙂 na druhu stranu mozes si ich pokombinovat male velke, vyfarbene, prazdne ako sa ti paci a budu origos...len si to na takychto viditelnych miestach treba rozmysliet..kamoska bola teraz po 3 ti krat na odstranenie laserom...dala si v 17 tich do vystrihu take infantilne srdiecko s motylikom a v 30 tke sa za to hambila ako pes...ale ostatne co ma take neutralne tie nevadia.
A s tou pracou to vobec nieje pravda ze budes mat problem..teda pokial sa nebudes hrabat na letusku alebo recepcnu v ***** aspon ja som problem nikdy nemala

lujza123
13. aug 2013

@01fialka01 aj krestania sa davaju potetovat 🙂

maltinta100
13. aug 2013

Ja osobne mam na bruchu vacsiu hviezdicku s labkami a teraz si idem dat pod klucnu kost meno s datumom dcerky. Ano je to otrepane ale pre mna to vela znamena a preto si to dam... Myslim ze tetovanie by malo mat vyznam... Ale samozrejmeje len na tebe co si das. Ked sa ti to paci preco nie.

rosa197
autor
13. aug 2013

@marylis
@sissy27
@01fialka01
@berty152
@katie555
@katy1979
@lujza123 ...mám dlhé vlasy, po zadok skoro, takže myslím, že tetovanie na krku zakryjem. v Zime milujem šatky, a aj keď mám vrkoč, sa to dá zakryť. Chcela som len nejakú inšpiráciu, viem, si mám dať niečo čo sa páči mne, a určite by som 100% neodkopírovala nejaké tetovanie, určite by som si ho upravila podla seba, len som chcela nejaké návrhy, poradiť. Viem že by som si mala dať niečo, čo pre mna vela bude znamenať. No nemám muža ani deti. Chcem si dať niečo peknéé, ženské, jemné...

dasiacik
13. aug 2013

@rosa197
Ahoj.Ak ti mam poradit,tak samotne hviezdicky by som
ti nedoporucovala.Naozaj je to uz dost otrepane,a ty sa
snad chces citit so svojim tetovanim trosku vynimocna,nie?
🙂 Mozno nejake drobne motyliky do toho,vtacik,apod.Je
tu tema mamicky a tetovania,alebo nieco podobne,tak
skus nabrat inspiraciu tam 🙂 A mimochodom-ja mam
jedno naozaj nie vzhladne tetovanie na celkom viditelnom
mieste,a nikto s tym nikdy problem nemal.Ani v zamestnani.

gumimaci
13. aug 2013

@rosa197 ja by som tie hviezdicky tiez niecim doplnila, mozno niecim, co je tebe blízke. Napis, mozno zviera, alebo postava...
Co sa tyka zamestania... majitel firmy v ktorej robim ma pokerovane cele ramena a paze 😀
ja sama mam kerku na lopatke, na dalsiu sa chystam, nikdy som kvoly tomu nemala problemy.

rosa197
autor
13. aug 2013

@dasiacik
@gumimaci hviezdičkami máte pravdu.. a čo tak niečo takéto??

dasiacik
13. aug 2013

@rosa197
Ja som mala na mysli skôr niečo takéto,pre inšpiráciu: https://www.modrykonik.sk/skupina/1945/tak-moje...

rosa197
autor
13. aug 2013

@dasiacik nejde mi tá stránka..

dasiacik
13. aug 2013

@rosa197
Hm,mne to ide 😒

dasiacik
13. aug 2013

@rosa197
Asi sa musis najskor pripojit k tej skupine 🙂

rosa197
autor
13. aug 2013

@dasiacik možno je tá skupina súkromná, vždy mi vyskočí prihlásenie.. 😒

snazilkas
13. aug 2013

@rosa197 je pravda, že je zbytočné pýtať sa na to na fóre. Za prvé sa tetovanie mnohým ľuďom nepáči, za druhé by to mal byť tvoj výber a ty sama musíš vedieť, čo chceš. Mne osobne sa tetovanie páči, aj ja by som si dala, ale keďže neviem čo, tak si nedám. Dám si ho až potom, keď v ňom budem vidieť zmysel. Teda ja viem aj aké chcem, ale v štúdiu mi povedali, že sa to dá spraviť len veľké a to zasa nechcem. Nechcem mať tetovanie na celom chrbte alebo celej nohe. Ale keď sa mi raz po 4ročnom snažení podarí mať bábo, tak si určite dám vytetovať jeho meno a dátum narodenia. To som presvedčená!!! 😀 Držím palce, aby si sa dobre rozhodla ty sama a nedržala sa rady niekoho iného. Je to len na tebe!!!!