• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorú časť bábätka máte najradšej?

18. septembra 2010 
Tak já miluju Verunku úplně celou celučičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To její chmýříčko na šešulce, nádherný veselý oči, užásnej maličkej nosánek, papulínu, kor když se směje, ten krk, co se začíná rýsovat, ouška s naušničkama, hrudníček, bříško s pupíkem, sametovou prdelku, malinký ručičky, nožičky, prstíčky a ty kejtičky :grinning: . Zapomněla jsem na něco :dizzy_face: :grinning: ?
29. nov 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, příště by stačilo zkrátit to na - Miluju Verunku celou :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uplne celu milujem moju malu zabku-asi ju raz zjem :grinning:
29. nov 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapomněla si na pipnku, chodidýlka, řasy, nehty který jí musíš stříhat ob den...
29. nov 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem malinkej "suncicky". stale ich pusinkujem ked ju prebalujem :slight_smile:
29. nov 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u mě zvítězila prdelka.Vždycky,když ho po koupání namažu olejíčkem,převrátím ho na bříško,tak ho plácám do půlek a říkám:"Ádo,to jsou Tvoje česneky!" :grinning:
Holky..............teď si asi myslíte,že jsem magor,ale já ho muluju celého.Je to moje 1.opravdová láska. :grinning:
29. nov 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez zavislacka na nasom chrustikovi. Ale najviac obdivujem jeho dokonalo okruhlu hlavicku a uska, ktore mu sice odstavaju ale su k spapaniu. A tiez tie zarezky na rucickach, nozickach a tie drobne prsteky na nozickach. :wink:
29. nov 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna vyhravaju nožičky :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a co se mi teda na Domískovi zdá roztomilý, tak to, že se mu nevejdou včechny prstíčky na nohou vedle sebe :grinning: , jak je má tlusťoučký :sweat_smile: a jeden je trochu vytlačenej nad ty ostatní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - žádnej extrém :wink:

Mají to vaši prckové? Kamarádky holčička to měla taky a pak se to srovnalo... doufám teda že u nís též :confused: , později by to už roztomilý nebylo :confounded: :sweat_smile:
29. nov 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych Karlíka snědla celého, hlavně když je spokojeňoučkej, ale asi nejvíc miluju tu jeho hubičku, když z ní vyplazuje ten slaďoučkej jazýček - včera mi dal francouzáka :grinning: :grinning: :grinning: No jo, co se v mládí naučíš . . . . :sweat_smile: :sunglasses:
29. nov 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podle mého jsou nejúžasnější dětské oči :slight_smile: :confused:
29. nov 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacerko, konecne nekdo,kdo je na jazycky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi, jj, hubička s jazýčkem vede :wink: je prostě boží, jak ho vyplazuje :sunglasses:
29. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacerko,taky ho ma tak spicatej? a takovej jemnej?? o ona s nim vzdy tak rejdi po ty hube, no prca...
29. nov 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, to je krásný ... už se těším, až malá vyleze, abych ji mohla taky oňufávat. :grinning:
29. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi, zatím ho má kulaťoučkej a vystrkuje jen špičku, ale jemňoučkej je úplně maximálně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona uz spi, ale sla bych ji semlet, jak rika muj muz :wink:
29. nov 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky se od něj nemůžu před spaním odtrhnout, v pyžámku je totiž neodolatelnej :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak u me vytezi ten zadeček a potom břiško,nožička no proste všechno
29. nov 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a abych ,,nežrala,, tak na na něm miluju jak má jeden dolíček ve tváři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já na Aničce miluju nejvíc prdelku, duclaté tvářičky a když na nás vyplazuje jazýček! :grinning: To bych ju celou oslintala láskou :grinning:. No a vždycky když se usměje, tak jdu do kolen :grinning: :slight_smile:
29. nov 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám nejradši ty malinkatý chodidla, vždycky jí je pusinkuju a jakože koušu a mlaskám a ona se strašně tlemí :grinning: a pak ještě hlavičku zezadu, má dost dlouhé vlasy, ale vzadu na týlu má takovou plešku od ležení a kolem tý má pocuchaný ty kokrhele, je to hrozně roztomilý :grinning:. Ale jinak je k sežrání celá :slight_smile:
29. nov 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to je sranda, dobrý téma! Já na mojí Barborce miluju krček, hlavně takhle jako pod ouškem. To je to nejsladší místo na mojí holčičce! No a rtíky, ty jsou opravdu k zulíbání :wink: :grinning:
29. nov 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my asi nejvíc milujem prdelku :grinning: takovej prima zadeček na plácání :grinning: :grinning: a taky tvářičky, pořád ho pusinkuju :grinning:
29. nov 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás vedou faldíky na krčíku...
29. nov 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja milujem od narodenia Ninkov palceky na rucicke su krasne a tucne :grinning:
29. nov 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: , já miluji Adélčiny dásníčka :slight_smile: Proste ta pusinka bezzubá, jak se směje, nejde odolat a nepusinkovat ji :dizzy_face:
29. nov 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lalocek na usku :grinning:
29. nov 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky :grinning:
Ja ji miluju celou, ma tak krasny telicko :dizzy_face: Nejvic jsem zatizena na prdelku a nozicky :dizzy_face: A jak rikala Dendi, ja jsem taky desna frfna, ale kdyz blinka nelinka, je to tak kraasny :sweat_smile: Klidne ji otru grindu kase z huby a pak oliznu a slinky miluju..vsecko :dizzy_face:
29. nov 2007 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím s alcatkem - taky ji miluju úplně celou :dizzy_face:
29. nov 2007 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok