Ktorú značku áut považujete za najdrahšiu?

7. mar 2024

Ktorú značku áut považujete vo všeobecnosti za najdrahšiu a najluxusnejšiu? Ktorá značka vo vás vzbudí dojem, že toto je drahé auto?

rooberta
7. mar 2024

Mercedes

lenkasarka
7. mar 2024

Rolls-Royce

olimuc
7. mar 2024

RR, Bugatti, Ferrari

jeennyv
7. mar 2024

Maserati, Ferrari…moji italy favoriti, keby som mala mat luxusne auto

ernesternst
7. mar 2024

Bentley, Rolls Royce, custom malé značky

simca06022011
7. mar 2024

RollsRoyce, Lamborgini, Ferrari:D ak sa to tak pise

nikha2809
7. mar 2024

Aston Martin, Bugatti, Rolls Royce, poprípade ešte rôzne veterány v top stave

duunlo
7. mar 2024

Vo mne vzbudi dojem draheho auta, kazde auto nad 100 000€. Vtedy rozmyslam, kto je ochotny vyhodit taketo peniaze za nejaku skatulu, lebo to auto bezne do 2-3 rokov bude mat polovicnu hodnotu. Jasne teraz nemam na mysli nejaky veteran, ktory bude rast na cene, ale kazde “tuctove” nad 100 000€ auto ako BMW 7 radu, mercedes S klassa… OK taky Rolls Royce moze mat tu cenu este vyssiu, ale je to skor tou fanatickou blbostou kupujucich. Nemyslim si ze ta znacka ponuka nieco ze WAU.

buberova
7. mar 2024

Prvá myšlienka bola Maybach 😁😁 ale viem že nie je objektívne správna

zuzanazu85
7. mar 2024

lunárny modul ?! 😉

tahomi
7. mar 2024

Brabus (mercedes), samozrejme supercars znacky aut

jamimo
7. mar 2024

keď som žila v Británii tak Bentley a Rolls Royce. Často som videla tieto krásne naleštené vozidlá vchádzať do sídiel na svahu, útesoch alebo londýnskych rezidencií. Majitelia boli určite z vyšších kruhov a neboli na leasing 😉
Napr. taký VW Touareg, alebo Audi Q7, Porsche, Maserati vo mne nevzbudzuje pocit luxusu, aj keď sú krásne... Dovoliť si ich môže aj šikovný živnostník.
Investičné Ferrari a krásny veterán, to je niečo 👌
Nie prerobený Chevrolet Corvette na plyn- to je trapas a sedliak v meste 🤷‍♀️

vevesh
7. mar 2024

Najdrahsie su "hracky pre malych chlapcov"- specialne na poziadavku postavene auta ako ashton martin, bugatti, lamborgini atd. Ale keby som mala veeela penazi a nebolo by mi ich luto, tak by som chcela maybach gls alebo nejakeho "starceka z 30tych rokov"🙃🙃

modravilazneba
8. mar 2024

pre mna je dost draha znacka Skoda alebo kludne aj Lada, su to velmi pekne, drahe a spolahlive auticka