Ktorý časopis o bábätkách je pre mamičky najlepší?

fracle
19. dec 2010

Ahojte maminy. Rozhodla som sa darovat urcitej osobe (nebudem konkretizovat ak to nahodou cita 😀) predplatne casopisu pre mamicky. Kedze vsak nezijem na Slovensku, netusim, ake casopisy su na trhu a ktore su tie naj. Malo by sa jednat o casopis s cim najmensim mnozstvom reklam, viac naucnych clankov, rad, pribehov. A kedze ide o jej prve dietatko, zamerane skor na babetka ako starsie deti. Ktore casopisy su vase najoblubenejsie? Za vsetky rady vopred dakujem 😉

pia22
19. dec 2010

Casopis Mama a ja😉

titkovamiriam
19. dec 2010

Ja som kupovávala ,,Dieťa,,-bolo tam veľa užitočných rad a suťaži ,dalo sa tam prispevať do roznych tém a za dva roky som5 či 6 krát aj niečo vyhrala 😀

skolara
19. dec 2010

tak mama a ja je sama reklama, je krajsia farebnejsia ale mne prisiel casopis dieta viac naucny aj ked nie tak stylovo vyzerajuci. 😉

dominka11
19. dec 2010

tak ja kupujem všetky 4 časopisy - Dieťa, Mama a ja, Mamina a Maminka. Prvé dva sú najlepšie, tie druhé dva nič moc...teda aspon pre mna, ked už sme vyrastli z babetkovskeho veku. 😉

smarti
19. dec 2010

určite Dieťa, odoberala som aj Mamu a ja, ale je tam veľa reklamy, Dieťa je super.

jaroe
19. dec 2010

tiez davam hlas Dietatu.

kaja73
19. dec 2010

Kupujem všetky a pačia sa mi v tomto poradi-Dieta,Mama a ja,Mamina,Maminka.Ale rada čitam fakt všetky.

sandrika1986
21. okt 2013

Ja som rada kupovala keď som mala prvé bábätko časopisy : Mama a ja, Dieťa a Mamina 🙂