Kúpa auta z AAA auto

savanah111
23. jan 2015

Ahojte, chceli by sme si zzadovážiť nové, resp. ojazdené auto, máme staršie to by sme chceli predať, uvažujeme o AAA auto. Čítala som veľa negatívnych reakcií na AAA, ale našli sa aj dobre skúsenosti. Na nové nemáme, takže by sme chceli dať akontaciu a potom splácať tak 2,3,roky. Poprípade nejaké rady na bazár ktorý je seriózny. ďakujem za tipy. 🙂

emilia788
11. nov 2017

@patkaba autoporadca.sk musi AAAcka liezt riadne na nervy.. uz som pocula od znamych ze ked kupovali auto tak tam nasli xy nedostatkov zamlcanych, takze super sluzba za mna

vierockamatkova
3. jan 2018

Tak ja zvažujem tiež kúpu v aaa mali sme auto z kie na leasing cena auta 25tisic dali sme 5tisic akontácia zvyšok na stvrtiny t.z raz za 9m.bez poistiek to vyšlo 5tisic nedal sa inak upraviť splátkový až po 2r.sa dal za poplatok 200eur po 30tisicoch pustilo ložisko platničky samozrejme musíte servírovať len v originál servise inak sa Vám nanič nevzťahuje záruka a to nepíšem o tom ze servis v originál kii a bežná výmena oleja vyjde aj na 400eur takže chvalabohu leasing skončený a auto si plánujem vymeniť v aaa

pperlicka
4. jan 2018

@vierockamatkova my sme tiez v ackach kupovali SUV, potrebovali sme vacsie rodinne auto, kde napcham aj kocik. Mame ho cca rok a pol a sme s nim spokojni. Samozrejme sme zatial nemali ziadne investicie do auta

vierockamatkova
4. jan 2018

@pperlicka tak to je super a kupovali ste aké staré auto a na splátky ci v hotovosti a v ktorom aaa

pperlicka
5. jan 2018

@vierockamatkova kupovali sme 4 rocnu Kiu sportage v hotovosti na pobocke v Bratislave. Auto boo este v zaruke v Kii, tam je myslim ze 7 alebo 8 rocna zaruka

emilia788
24. jan 2018

Tak je úplne jedno kde kupujes auto, ci je to bazar, alebo sukromnik. Dobre aj zle to moze pre lajka dopadnut kedykolvek. Odporucam auto poriadne skontrolovat, co ti je asi jasne ale skor s odbornikom, ak takeho nemas, mozem doporucit www.autoporadca.sk ..s AAAckami maju vraj neurekom skusenosti, takze vedia na co si dat pozor. Auto ti preveria, odporucia co treba opravit a pod.

juliankaaa1995
26. feb 2018

Rozhodne doporučuje skôr Darex, stačí si porovnať recenzie.. rovnako prikladám moju - kladnú 🙂

juliankaaa1995
1. mar 2018

@andrea9130 Rozhodne v Bratislave doporučujem Darex naproti ostatným bazárom. Brali sme od nich swift, bez rpoblémov.. neskôr chevrolet captiva, rovnako bez problémov (aj keď toto auto znesie na horách viac ako sme si mysleli :D).. takže za mňa tento bazár a bez starostí.

jm1988
1. mar 2018

Ja môžem napísať svoju skúsenosť ale spred 10 rokmi.kupili sme auto nemeckej značky v AAAauto. vtedy ako 9 ročne.a úplná spokojnosť,žiadne investície. žiadne problémy. Ja by som sa aj v budúcnosti nebála kupit auto cez bazár prípadne od niekoho na inzerát ale záleží podľa mňa na značke, type autá atď. Samozrejme si pred kúpou dobre auto preverit. Kamoška kúpila nové auto pre mňa o ničom značka a stále niečo rieši po servisoch po 3 rokoch používania. Takže tak

patkaba
1. mar 2018

@emilia788 S autoporadcom pracuje aj Darex, certifikuje im technický stav, takže rozhodne som kvôli tomuto kroku za tento bazár 🙂

patkaba
1. mar 2018

Ešte dodám, že autoporadca by si nedovolil chybovať si myslím kvôli 2-3 autám zlým, takže táto kontorla je pre mna merítkom férovosti zo strany Darexu..

iinuska
1. mar 2018

Skôr by som pozrela autorizovaný predaj podľa toho aku značku auta chceš

ewell13
1. mar 2018

Ahojte my sme kupovali minuly rok z aaa auto rocnik 2012 a malo najazdene len45000km uz ho mame rok a velka spokojnost zatial
Avšak kupovali sme na splatky kde boli neskutocne velke uroky myslim az14alebo11 %tak sme si asi po4mesiacoch refinancovali do vub kde nam dali 7%urok... takze na tento velky minus sa nam auto vydarilo klop klop klop

stanulienkat
1. mar 2018

@ewell13 no v aaa maju vsetky auta malo najazdene , to je ten problem. dnes uz nikto normalny u tych odrbavacov nekupuje. to uz cez bazos

ewell13
1. mar 2018

@stanulienkat
My sme brali vw a mame znameho ktory pracuje vo vw a vsetko nam preveril ci su realne km bez toho by sme to auto urcite nezobrali

damoska
21. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

kto tam naposledy kupoval nejaké auto?

vierockamatkova
21. mar 2018

@damoska my v januari

jankavt1
21. mar 2018

Ja som nic dobre o AAA nepocula. Aj par znamych ma zlu skusenost. Dobru som este na vlastne usi o AAA nepocula.

patkaba
23. mar 2018

Baby ked mam vyhliadnute auto v bazari, ako najlepsie zistit ci je v poriadku a nebolo burane/kradnute? Poradite?

juliankaaa1995
29. mar 2018

@patkaba Ahoj, ja som kupovala v Darexe v Bratislave a nemali problem s tym aby sme skusobnu jazdu ukoncili u mojho technika, dal auto na zdvihak, skontroloval, potvrdil a kedze bolo vsetko ok auto som kupili. Takze odporucam ist rovnakym postupom.

damoska
6. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@jankavt1 čo si o nich počula. Kedysi sme tam kupovali auto a všetko bolo v poriadku.

patkaba
15. apr 2018

@juliankaaa1995 Ahoj, tka vybavene v Darexe nakoniec, vsetko dopadlo ok a jazdime si 🚓

juliankaaa1995
24. máj 2018

@patkaba Super, tak snad spokojna 🙂

damoska
26. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ako dlho trvalo, než ste to všetko vybavili?

damoska
26. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@andrea9130 po ako dlhej dobe sa vám to stalo, ak možem vediet? V ktorom AAA auto na SR ste boli?

juliankaaa1995
25. jún 2018

@damoska No prisli sme s technikom, auto prezrel, zaplatili a na aute sme odisli. Na druhy den nam dali papiere od auta a prihlasili sme, teda cele dva dni 🙂

emilia788
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emilia788
30. jún 2018

@matatrnena bol ku tebe sympaticky? Vsak aspon ked uz AAA robi tieto komenty co zavadzaju nech si ich po sebe kontroluje. Staci si o aaa precitat na internete skusenosti a clovek hned zisti aki "ustretovi" vedia byt, hlavne co sa tyka reklamacii a predavania srotov ze?

damoska
15. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

máme skusenosti s AAA v Michalovciach a tam to bolo v pohode, nebolo tam nič nekalého, všetko prebehlo v poriadku.

evita6457
15. júl 2018

Dcéra kupovala pred rokom v AAA Trenčín 4 ročné auto, veľmi seriózny prístup, platila v hotovosti, v priebehu 2 dní si bolo všetko vybavené, auto funguje, výborne, práve je s ním s rodinkou na dovolenke v Slovinsku