Kúpa auta z AAA auto

savanah111
23. jan 2015

Ahojte, chceli by sme si zzadovážiť nové, resp. ojazdené auto, máme staršie to by sme chceli predať, uvažujeme o AAA auto. Čítala som veľa negatívnych reakcií na AAA, ale našli sa aj dobre skúsenosti. Na nové nemáme, takže by sme chceli dať akontaciu a potom splácať tak 2,3,roky. Poprípade nejaké rady na bazár ktorý je seriózny. ďakujem za tipy. 🙂

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

mamka kupovala v Žiline v AAA auto abrala to na uver a čo viem tak ešte v ted ned s autom odišla doov, pretože sa za mnou zastavila. Tiež bola so servisom a pristupom spokojná

sonka1981
23. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

zrovna v Žiline sme na protihodnotu brali nového superba a tiež bolo všetko v poriadku. Ešte v ten den sme s autom šli domov. Skvele nám poradili, auto sme si vyskušali a teraz ho splacame, mame ho totiž na uver.

zichihena
26. júl 2018

@sonka1981 moja kolegyna teraz tiez davala svoje auto ako protihodnotu a kupovala v hotovosti v BA a je s autom spokojna.

matatrnena
26. júl 2018

@emilia788 vobec nerozumiem o com pises, ja som pisala svoju skusenost, ako mi pomohli s defektom, ked som od nic odisla a ze ten, ktory mi prisiel pomoct bol na mna mily aj napriek tomu, ze som bola rozculena do vyvrtky. Aspon si precitaj co som pisala a potom komentuj

patkaba
31. júl 2018

ROzhodne ak resime situaciu v Bratislave by som uprednostnila z velkych bazarov Darex.. na ostatne si staci precitat skusenosti na forach a aj tu na konikovi...

miriamikba
2. aug 2018

@patkaba tebe co platia, abz si spamovala vsetkz diskusie s Darexom??? zhodou okolnosti sme tam chceli predat auto, ale je to asi najhorsi autobazar, predali sme nakoniec do aciek, pretoze nam ponukli o dost vyssiu sumu v darexe tak akurat zdieraju

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilia788
7. aug 2018

@viera27 Uplne suhlasim :D Snad uz ludia nie su tak lenivy precitat si informacie na nete ohladom predajcov, ved doba na to je :D Ja mam pozitivnu skusenost napr s Darexom v Bratislave co sa tyka vykupu auta, zavolali mi, slubili za auto sumu, vyhovovala mi, prisli sme a naozaj sme tu sumu dostali. Ak si napr clvoek o nich precita na nete skusenosti, zisti, ze naozaj robia a konaju ferovo, co sa na rozdiel pri inych bazaroch povedat neda.

damoska
20. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@doriss_po tvoja vlastná skusenost?

zabka788
26. aug 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ono aj auta kupovane v AAA auto sa daju pedsa podla WIN kodu overit. Možu si sebou zobrat technika, ktorý im na to da odborny posudok.

emilia788
8. sep 2018

@zabka788 Nam to v Acku nepovolili, asi uz vieme preco podla toho co sa clovek docita napriklad aj tu 😀

patkaba
2. okt 2018

@emilia788 este by si zistila pravdu ze haha :D vedia preco to taja

mircalla
2. okt 2018

@emilia788 Darex a seriozni? Chcela som predat starsi VW ponukli mi 700 eur. Predala som ho napokon za 2000 eur na inzerat a to mi vkuse volali zaujemcovia AAA ani nehovorim

kakake
2. okt 2018

My sme si zobrali od nich auto na leasing mame ho 2rok a zatial sme snim problem nemali takze za nas spokojnost..auto mal malo km a cena bola tiez dobra😊

julinka29
8. okt 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

vravim to od začiatku. Ide hlavne o to ake auto si kupite a ako vám služi, nie o to, kde ho kupite. Takže si nemyslím, že AAA nie su dobrí predajci

zabka788
14. okt 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

neviete niekto, či sa tam da kupit aj elektromotor?

essenceee
17. okt 2018

myslím si že sa tam da kupit naozaj všetko, ale lepšie spravíš, ak sa tam pojdeš pozriet osobne

zabka788
6. nov 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ono je ťažke, ale ono vela robi aj to, ake to auto je, v akom je stave. Predajca za to nie vždy može

patkaba
15. nov 2018

@ewell13 Casto sa hovori o tom, ze predavaju viac uvery ako auta hah 🙂

damoska
22. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

Nie všetci s nimi maju ib azle skusenosti. Čitala som aj diskusie, kde práve tam boli s kupou auta spokojní a nespokojnost bola v inom autobazare. Je to ludoch, nie o autach

anulienkalenka
26. nov 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

baby, žienky, poprosim o odbrony konzult. S maželkom si chceme kupit nové auto . Máte niekto s touto značkou nejake skusenosti? https://www.aaaauto.sk/sk/vw-passat/car.html?id=241380170#make=131&model=268&promo=b

kvecinka321
26. nov 2018

@anulienkalenka my mame taký passat je úžasný priestranný vzadu veľa miesta ide ako hodinky jazdime teda na ňom dosť ale rozhodne by som nikdy nakupovala z aaa auto.. pre mna maximálni podvodnici.. predávali sme cez nich auto tiež passat ale staršia verzia a nakontaktoval sa na nás nový majiteľ všimol si na zmluve meno pôvodného majiteľa a len sa naň pýtal.. muž sa o auto príkladne staral auto je jeho miláčik s tým nebol problém len si overoval informácie čo mu narozprávali.. no samé kraviny že majitelia bolo starý manželský pár a podobne..

mareri
10. dec 2018

dost často čitam, že ludia s ich pristiom nie su vlemi spokojny. Aj ked pravda je, že auta tam maju pekne. Čo počuvam okolo seba tak vačšina ludi tam kupovala auto na uver. Sama s nimi skusenosti nemam.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rika888
8. jan 2019

@magda15 Tvoj komentar velebujuci AAA a prezentujuci serioznost tohoto predajcu je asi na takej urovni ako tvoja gramatika. Teda je smiesny a nikto mu neveri. Praktiky AAA su zname aj bez tychto komentarov. Rozhodne su lepsie bazary, kde ma clovek ine istoty a vie si popripade auto preverit technikom a pod.

emilia788
20. jan 2019

@rika888 Suhlasim :D :D

emilia788
17. mar 2019

@evita6457 Vas profil so 4 prispevkami je asi tak uveritelny ako to, ze niekto kupil auto z AAA a je spokojny.

gab_riella
27. apr 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

lenže kde sa vlastne vyplati kupit auto? POznam človeka, ktory kupoval auto od sukromnika a podviedol ho. Viete niekto poradit kde je vhodne kupit ,,nove,, auto? Idelan etak 2-3 ročne a idealne na uver?

emilia788
10. jún 2019

@gab_riella Sa mi paci ako modrykonik oznacuje tieto nastrcene profily ako nedoveryhodne :D

beky1813
10. jún 2019

@emilia788 konecne to robi